Bronies.cz
Lasergame Praha - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Jiné srazy (https://bronies.cz/Forum-Jine-srazy)
+--- Téma: Lasergame Praha (/Vlakno-Lasergame-Praha)

Stran: 1 2


Lasergame Praha - Host - 13.10.2014

Pamatujete ještě na pravidelné lasergame v Praze? Jednu sobotu v měsíci jsme zaplnili arénu na Českomoravské, adrenalin a pot tekly proudem, herna praskala ve švech a celé to byla jedna obrovská, dobře organizovaná řež. Nebylo to špatné, ale mám trochu jiný nápad.

Poslední dobou mě lasergame začala fakt dost bavit. Ukážu se tam alespoň jednou do týdne a vždycky je to super. Malým problémem je ale to, že mám čím dál větší problém sehnat spoluhráče. Proto se obracím sem.

Moje vize spočívá v malých, relativně častých a nepravidelných session, kde se nás pár sejde (tím pár myslím třeba klidně jen 4-6 lidí - byla otevřena nová menší aréna ideální pro malé skupiny), dáme pár her a klidně nějaký ten půllitr kofoly či piva, jež se zde nově točí. Víceméně aktivnější návštěva hospody.

Moje oblíbená Lazerfun (ano, opravdu tam mají z) na Českomoravské nenabízí jen lasergame ve dvou arénách, ale i příjemné posezení ve stylovém prostředí, možnost zapujčení zajímavých společenských her, nebo se tu dá blbnout s rockbandem, nebo kinectem. Podívejte se koneckonců sami Pinkiesmile

http://www.lazerfunpraha.cz/

Další lasergame termín stanovuji na 18.11.2014 v 19:00.

Ale pozor!

Tentokrát to trochu osvěžíme! Prosím každého příchozího, aby měl sebou jakoukoli pokrývku hlavy. Čím víc silly, tím lépe. Paruky, klobouky, špičaté trikové klobouky, helmy...nebojme se toho. Nemá to žádný účel, jde jen o to přidat trochu fun faktoru.

Kdo se chystá přidat, napište do tématu - kvůli rezervacím.

FAQ:

Co to stojí?
99,-/hra - pro držitele věrnostní kartičky ještě o dvacku levněji, jde zřídit na místě

Co si mám vzít sebou?
Pohodlné oblečení, tričko na převlečení.

Nechce se mi hrát, ale rád bych poseděl...
V pořádku, klidně se stav, i tak je to super. Napiš ale dolu do tématu, že nejdeš hrát.

Zrovna nemůžu, kdy bude další?
Nebojte se, budou další termíny, budu dávat vědět vždy min. 3 dny předem.

Proč nejdeme raději do jiné arény? Na Smíchově je lepší.
Výborně, pokud zorganizuješ hru na Smíchově, přidám se. Jinak ale zůstanu na Českomoravské, je mnohem víc friendly pro malé skupinky a má super zázemí.

Proč zakládáš nové téma? Vždyť tu jedno na lasegame už je...
Protože tohle je spíš neformální večerní posezení u nápoje zpestřené LG, bez pravidelných termínů a po večerech, mimoto tento sraz není rozhodně primárně brony srazem, ale patří výhradně do téhle skupiny jiných srazů.


Re: Lasergame Praha - xsoft - 13.10.2014

Na osmou tam budu.

Odesláno z Taptalk@LG G3


RE: Lasergame Praha - Host - 14.10.2014

Právě jsme se vrátili domů. Nakonec se nás sešlo sedm, dali jsme si tři hry, nějakou tu kofolu a docela dobrou pizzu. Xsoft povyprávěl o své filmové kariéře a celkově si myslím, že to bylo super. Dokonce nám dorazil jeden účastník až z Plzně. Rozhodně dáme zase opakovačku.

Mimochodem, na akci jsme nepoužili ani jeden projektor Twilightsmile


Re: Lasergame Praha - xsoft - 14.10.2014

Such organizace, so much wow.
"Cau, laser dneska? Od kolika? 20h. Ok, budu tam". On 10 seconds flatPinkiesmile.

A to jsem jeste stihl par bazenu s dalsim bronikem.

Ted k laseru: pohoda akce a atmostera. Vyzkouseli jsme parkat novou arenu, totalne se ubehali na hre na agenta a vymysleli jsme jim dalsich 6 modu, jake mohou hrat. Vse sledovala Luna.

Pocet projektoru: 0
Pocet telefonatu: 1

Odesláno z Taptalk@LG G3


RE: Lasergame Praha - Host - 26.10.2014

Tak tu máme další kolo a to v pondělí 27.10. v 19:00. Pokud máte čas, dorazte. Kdo se chystáte, hoďte mi sem do vlákna echo, ať můžu udělat rezervaci.

Send via tapatalk from my HTC one


RE: Lasergame Praha - Autumnbreeze - 27.10.2014

Na dnesni rundu bych se take rad pripojil. Nicmene uz jsem to ruce nedrzel celou vecnost, tak doufam, ze si s tim nevystrelim oko. Pinkiehappy


RE: Lasergame Praha - xsoft - 27.10.2014

Zkusim se po plavani stavit, dorazim zrejme pozdeji nez na 19h, ale necekejte na me.


RE: Lasergame Praha - Fang - 27.10.2014

Počítejte se mnou. S kolika hrama se počítá?


RE: Lasergame Praha - Jamis - 27.10.2014

Taky dneska dorazím Pinkiesmile mám to od práce jen za roh, takže pohoda!


RE: Lasergame Praha - Melgarh - 27.10.2014

Do kolika tam budete? Je mozny, ze se tam stavim ale hrat asi nebudu, ale budu mit celej My Little Rockband sebou vc. disku a USBcka na custom songy. V pripade, ze tam budete treba do 21 tak bych to mohl vybalit a napojit na to jejich.

O vikendu jsem jim tan nahnal anglicany tak by snad s tim mohli bejt cool Raritywink