Bronies.cz
FNAF (Five nights at Freddy's) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: FNAF (Five nights at Freddy's) (/Vlakno-FNAF-Five-nights-at-Freddy-s)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: FNAF (Five nights at Freddy's) - SecreterceS - 13.12.2015

Jste všichni zaseklí nebo něco Rainbowhuh
1. Mandopony má další dvě písničky - nemůžu sem hodit link protože mi blbne komp - Chica a Purple.
2. Kdo tohle už viděl?


RE: FNAF (Five nights at Freddy's) - Discordian - 13.12.2015

Nejsme zaseklí, jen si už většina našla jiný objekt svých obsesí Rainbowlaugh


RE: FNAF (Five nights at Freddy's) - Minetex - 13.12.2015

Pravda. Hype jménem FNAF je (konečně) pryč, stejně jako odešel třeba Minecraft. Zůstanou už jen skalní fanoušci a kidi, který nic kromě MC a FNAF nehrajou (stejně, jako tomu je doposud u MC) Rainbowlaugh


RE: FNAF (Five nights at Freddy's) - Atakke - 13.12.2015

@Minetex: Úplně si nemyslím. Minecraft si zahraju dokonce i já s ostatníma GOčkařema a LOLkařema, ale jde spíš o to, že je to pořád to samé. Ale třeba když se objeví nová teorie o FNAF a podobně, tak se taky podívám, jenom to prostě už není ten "ústřední zájem". To je stejné jako s MC 1.9, taky se těším až bude, přestože MC už nehraju.


RE: FNAF (Five nights at Freddy's) - SecreterceS - 14.12.2015

Seems legit Ajsmug
Tak já prostě budu dál posedlá, ignorujte mě Twilightsmile
Ale FNAF se ještě zuby nehty drží - pořád má přijít FNAF world, kniha a film. Doufám...


RE: FNAF (Five nights at Freddy's) - dinopony - 14.12.2015

@SecreterceS: jenom jedna věc. Prober se. Ne, nepřeháníš, ale doslova, prober se!


RE: FNAF (Five nights at Freddy's) - SecreterceS - 14.12.2015

Jojo, tu teorii jsem už slyšela, ale hej - Neřekla jsem, že FNAF HRY nekončí. Jen že FNAF jako takové, jeho postavy a tak, se ještě drží a pořád se čeká na film a knihu a FNAF world.

Ale je fakt, že ho dost vyhodil Undertale.


RE: FNAF (Five nights at Freddy's) - Edwwi - 17.12.2015

FNAF je můj neoblíbenější fandom (i když jsem alergická na ta děcka, co si chtějí vzít Foxyho za manžela)
Plánuji i v novém roce dokončit svůj cosplay na Purple Guye, a možná přihodím i nějakého hlídače. Pinkiehappy
Někdo, kdo se o to zajímá, a ideálně taky dělá nějaký cosplay?


RE: FNAF (Five nights at Freddy's) - SecreterceS - 17.12.2015

Yep, já, ale bude to překvápko a bude to pěkně amatérské a těžko to dodělám dřív než po Vánocích Twilightsmile

Fangirls myslíš? Ale Foxy už dávno není jediný XD


RE: FNAF (Five nights at Freddy's) - Furry_VlkCZ - 17.12.2015

kidi všechno kazej a hlavně fanatici. Hrál sem jen tu první hru a to ještě u kámoše, ale sleduju matpata na youtube a zatím se mi to líbí, pač zbožňuju kryptické vyprávění příběhu, obdobně jako je v Souls serii. Zpátky k těm kidům, ti zkazili bronies, furries (i když tam už moc nejsou, tam jsou jen dospělý děti) a hlavně a NEJHLAVNĚJI lolko. Ale nejen kidi, taky to má spoustu, co dočinění se soutěživou náturou člověka a anonymitou za počítačem, ale to sem nepatří.