Bronies.cz
My Little Pony: The Movie - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: Ostatní tituly (https://bronies.cz/Forum-Ostatni-tituly)
+---- Téma: My Little Pony: The Movie (/Vlakno-My-Little-Pony-The-Movie)



RE: My Little Pony: The Movie - Annabell - 08.11.2016

(29.09.2016, 22:38)KRAJKHOUR Napsal(a): Hasbro Russia leaked the entire plot of MLP:The Movie:
[Obrázek: 7Rws6btN1cU.jpg]
[spoiler: V Ponyville začíná Přátelství Festival kopy připravuje hromadu sladkostí a touží jít, protože tam bude zpívat zpěv Serenade (Songbird Serenade), která přednesla pop zpěvačka Sia. Ale jakmile zpěvák začne pony show, na Equestria útočící král Grose (to bude formulovat Shvayber Lee, myslím, že to je jeho jméno) se dvěma nohsledů: Storm a dunění. Darebáci podaří zajmout ze tří princezen Celestia, měsíc a Keydens.

Mane 6 utéct od nepřátel, a poprvé v historii My Little Pony Equestria dovolenou, dostat se do vnějšího světa, se snaží dostat pomoc od jiných kouzelných tvorů. Za prvé se dostanou do nějakého města ve westernovém stylu, kde živé kočky (ano, kočky). Tam se setkali s kočkou s názvem Keyper a on se přiřadí je do vzducholodi, požádat o pomoc ze strany mocných piráty. A piráti - papoušci (hříčka pirátská / papoušek). Papoušci piráti nepomáhají ponyasham a snaží oloupit je (kdo by si myslel), a naše hrdinka musí používat jeho super schopnosti. Dostanou svou první proměnu - přeměněna ponyash piráty.

Poté jsou odeslány do podmořského světa, kde se jen setkat s námořním Ponko, kteří mají své vlastní královnu a její princeznu. Oni okamžitě stanou nejlepšími přáteli s naším ponyashami, tam Mane 6 a druhá proměna - sea ponyashi (vypadají ploutve a ocasy). Ale když se požádat o pomoc z podmořského princeznu, říkají, že nechtějí vylézt svůj vlastní podnik, "ale ty jsi šest, říkají, může být proto, že jsou naši dobří přátelé." Soumrak a její přátelé nejsou spokojeni s takovou vyhlídkou, a oni odejdou podmořský svět.

Naše hrdinka chápe, že není žádné místo čekat na pomoc nad a rozhodne se vrátit do Equestria. Nicméně, na cestě domů k němu ještě připojit některé piráty, papoušky, které jsou převedeny na Griffins. A jejich malá armáda trvat nějakou moře Ponko který býval, to dopadá, Pegasus vznášel v oblacích, ale rozhodl se skrýt před jeho problémů v hlubinách moře (Zde je metafora). Společně, oni se vrátí k Equestria a společně porazit krále Storms, pak všichni zpívat jako obvykle. Hlavním poselstvím filmu je, že ponyashi velmi malý v tomto obrovském chladný svět, ale zahřeje jeho teplý přátelství kouzlo!
] Přeloženo z Ruštiny Google Ttranslate
Autor: DimDough
Zdroj:VK
Info from: Steel Helmet.

A je to 100% pravé? Pokiaľ áno, tak mi to neznie nejak zaujímavo. Snáď tam bude toľko songov ako sa spomínalo. A tá nová animácia to môže trochu vylepšiť. Rádoby Disney štýl bude u MLP veľmi zaujímavý a dodá tomu pravého filmového ducha. Takže ak sa samotný príbeh nepodarí, dobrý nával chytľavých songov a nová animácia to môžu zachrániť. A snáď to teda nebude finále G4.


RE: My Little Pony: The Movie - LEGION_1 - 08.11.2016

Však len teraz sa objavila správa, že na filme bude spolupracovať aj scenáristka stojaca za filmami ako Mulan či Toy Story 2. Takže presne ten príbeh, čo unikol alebo čo je to, zrejme nebude.


RE: My Little Pony: The Movie - Annabell - 08.11.2016

To by mi odľahlo.


RE: My Little Pony: The Movie - Intrix - 13.12.2016

Dle webu kinomania.cz by měl film přijít do českých kin 2017-10-12, tedy týden po americké premiéře. Distributor pro ČR je Freeman Entertainment

http://kinomaniak.cz/filmy/my-little-pony/


RE: My Little Pony: The Movie - blesk1j_CZ - 13.12.2016

Víborně. Takže se máme na co těšit.


RE: My Little Pony: The Movie - sc@lix - 11.01.2017

Kromě toho, že byla odhalena nová, čistější verze loga, která obsahuje i jistou nápovědu toho jak bude vypadat mane 6 v novém grafickém stylu:
[Obrázek: my-little-pony-logo.jpg]

Tak byla také zveřejněná zpráva, že se na filmu podílí také Zoe Saldana, kterou můžete znát z Avatara, kde hrála Neytiri a nebo ze Star Trek Beyond, kde hrála Uhuru. Jakou přesně roli bude ve filmu mít zatím zveřejněno nebylo.


RE: My Little Pony: The Movie - Blue Storm - 11.01.2017

Cože? Pinkiegasp Wow, to by bylo velmi zajímavý. Zoe už byla modrá, byla zelená............... A teď jako poník?
Už vidím její barvu. Zelená srst s modrou hřívou a ohonem Rainbowlaugh


RE: My Little Pony: The Movie - Annabell - 11.01.2017

Nová grafika je mi veľmi sympatická. Pinkiesmile Strašne sa teším na taký trošku "disneyovský" štýl. Keď už ma na filme nič iné nezaujme (s výnimkou hudby, lebo tá ma v MLP doposiaľ nesklamala a orchester milujem), tak aspoň tá animácia to dosť vylepší. Už som strašne netrpezlivá, kedy si vypočujem prvý oficiálny popis filmu, alebo trailer.


My Little Pony: The Movie - Glory Rogue - 11.01.2017

So much HYPE!


RE: My Little Pony: The Movie - Blue Storm - 11.01.2017

Jsem veliký milovník filmových soundtracků.
Už pár dnů si tu z YT poslouchám pár skladeb, které mají být v tom filmu.
Nedával jsem je sem proto, že si stále nejsem jist, zda to není fake. Avšak utvrzuji se v jedno... Takový soundtrack jsem ještě v žádném filmu neslyšel. Ajsmug

Posuďte sami. Takový styl hudby by se mi od Daniela Ingrama hodně líbil. Pinkiesmile





A zda to je ofiko? Na to si musíme počkat Twilightblush