Bronies.cz
My Little Pony: The Movie - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: Ostatní tituly (https://bronies.cz/Forum-Ostatni-tituly)
+---- Téma: My Little Pony: The Movie (/Vlakno-My-Little-Pony-The-Movie)



RE: My Little Pony: The Movie - Aelipse - 29.06.2017

Já zůstávám lehce skeptický. Na seriálu se mi vždy líbilo, že přestože to byla produkce primárně cílená na dětské publikum, jen zřídka se autoři uchylovali k infantilnímu humoru (jako že někde někdo spadne, pokud možno se u toho pořádně zamaže, a pak to všichni "vtipně" komentují), ale naopak se jim dařilo dělat humorné momenty poměrně inteligentně a mile. U filmu se bojím, že se bude sklouzávat právě k Hollywoodskému trendu známému z animáků pro nejmenší: "bum, řach, ááá, hrozná sranda". Tak uvidíme.


RE: My Little Pony: The Movie - LEGION_1 - 29.06.2017

(29.06.2017, 02:50)Cally Napsal(a): strašně do oka-bodající jsou ty vesmírné lodě (hlavně ta co přijíždí), jinak styl poníků se mi hrozně líbí!,, ale ty lodě fuj Rainbowlaugh
Nie vzducholode skôr? Čiže mi to pripomína skôr Red Alert 2 Rainbowlaugh (najmä v komixe). Ale je tam aj to typické sci-fi, lode vychádzajúce z hyperpriestoru/portálu.

(29.06.2017, 08:29)Dragonalicorn Napsal(a): Trailer dobrej, ale mě se ta nová animace moc nelíbí. Poníci mají pozměněnej tvar hlavy a působí úplně jiným dojmem. Třeba si jen budu muset zvyknout no.
Tak v tom prípade môžeš byť rád, že S8 bude opäť animovaná klasicky. Ono to museli spraviť kvôli kinám a ja s tým súhlasím. Hlavne Canterlot je nádherný takto Pinkiegasp Trošku je to nezvyk, no.


RE: My Little Pony: The Movie - Azuliana - 29.06.2017

(29.06.2017, 10:41)Jita32 Napsal(a): Hádám že bude mít ze všech postav z filmu nejvíc NSFW obrázků :/

S velkou pravděpodobností má už teď Pinkiehappy


RE: My Little Pony: The Movie - Edwwi - 29.06.2017

Tak, zatím to vypadá hodně dobře, jen doufám, že film bude mít na takovou formu akce dost času a nebude to uspěchané a narvané všechno na sebe. A upřímně, ne... Nechci dalšího napraveného záporáka, tak doufám, že to nebude ani teď.


RE: My Little Pony: The Movie - Dbleki - 29.06.2017

Líbí se mi, jak je animace více propracovaná, ale sem tam mi vadí to stínování, pokus o 3D, viz ta loď, to se mi fakt nelíbilo.
Místy se mi líbí výrazy poníků, jsou takový víc adorable, ale někde to vypadá opravdu divně, ten pokus o 3D, ale třeba je to z nezvyku.
Co mě třeba zarazilo v první ukázce byla Rainbow Dash, co vypadala s těmi kruhy pod očima, že má crippling depression Rainbowlaugh.


RE: My Little Pony: The Movie - Jita32 - 29.06.2017

Ukázky pár dalších hraček
Pravděpodobně edice, kdy budete moci udělat z šatiček poníkovi mer-ocas
[Obrázek: maxresdefault.jpg]
Grr, pirátka Applejack! A jeden příslušník posádky té gryfí... slečny?
[Obrázek: Capture.PNG]
Tempest bude mít stíhačku/osobní létající člun!  Rainbowlaugh buď je obrázek rozostřený nebo je takhle malý
[Obrázek: 1c39ee2665c3f0a3e9766c3450605d2d8534ce75_hq.jpg]
U tohohle přesně nevím, co to má být, ale některé postavy se objeví ve filmu, takže...
[Obrázek: blindbag.JPG]


EDIT!!! - ještě jsou samozřejmě další připravované hračky, bude i karetní hra, set Luny a Pinkie, malé merpoňátka, set podmořské království atp.
Edit x Edit - je zjištěno že MLP Movie má jistou spojitost s Guardians of Harmony


RE: My Little Pony: The Movie - Žeryk - 29.06.2017

Kdy se to bude odehrávat? Rainbowlaugh Jestli tam bude i Starlight Rainbowlaugh


RE: My Little Pony: The Movie - Jamis - 29.06.2017

(29.06.2017, 17:29)Edwwi Napsal(a): A upřímně, ne... Nechci dalšího napraveného záporáka, tak doufám, že to nebude ani teď.

Říkám si, čím je asi způsoben dnešní trend, že záporáci jsou vlastně strašně cool Pinkiesmile asi jich v reálném světě ubylo natolik, že je třeba hledat je jinde. Nevím. Jinak doporučuji "Fallout: Equestria" - něco z toho je pokud vím v animované podobě.

Osobně jsem docela rád, že MLP:FiM zůstává u celkově pozitivního vyznění (ať už to znamená porážku či napravení záporáků/zla/whatever), protože taková díla jsou stále v menšině.


RE: My Little Pony: The Movie - Aelipse - 29.06.2017

(29.06.2017, 18:19)Jeryk Napsal(a): Kdy se to bude odehrávat? Rainbowlaugh Jestli tam bude i Starlight Rainbowlaugh

Starlight se v traileru mihla, ale patrně jí ve filmu nebude náležet žádná důležitá role.


RE: My Little Pony: The Movie - LEGION_1 - 29.06.2017

(29.06.2017, 17:29)Edwwi Napsal(a): Tak, zatím to vypadá hodně dobře, jen doufám, že film bude mít na takovou formu akce dost času a nebude to uspěchané a narvané všechno na sebe. A upřímně, ne... Nechci dalšího napraveného záporáka, tak doufám, že to nebude ani teď.
No obávam sa, že práve vo filme napravený bude, iba ak by sa rozhodli aj pre 2. film a teda teraz napravený ešte nebude. Je isté, že v prípade úspechu tohto filmu bude aj ďalší. A možno už s novým záporákom Pinkiesmile