Bronies.cz
My Little Pony: The Movie - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: Ostatní tituly (https://bronies.cz/Forum-Ostatni-tituly)
+---- Téma: My Little Pony: The Movie (/Vlakno-My-Little-Pony-The-Movie)



RE: My Little Pony: The Movie - Inlustris - 29.06.2017

(29.06.2017, 08:29)Dragonalicorn Napsal(a): Trailer dobrej, ale mě se ta nová animace moc nelíbí. Poníci mají pozměněnej tvar hlavy a působí úplně jiným dojmem. Třeba si jen budu muset zvyknout no.

mě osobně se barevnost líbí
pohyb je plynulejší

no a tvary a animace - asi si budeme muset zvyknout - podobně jako jsem si zvyknul na SFM ponies


RE: My Little Pony: The Movie - Ruushii - 29.06.2017

No jsem na to zvědavá, asi se radši ani neodvažím předem něco očekávat. Ale vypadá to slibně. Jen ta momentka s padající Pinkie mě trochu děsí, [spoiler: připomíná mi to Smile HD hrozně moc xD]
Jinak taky doufám, že i přes kvantum nových postav nebude film příliš uspěchaný. Vlastně mě dost zajímá, jak si s tolika charaktery poradí v tom čase, co na film mají. Rainbowlaugh

Edit: Já vám nevím, ale já když si pouštím ten trailer, tak mi to spíš připomíná nějakou upoutávku na hru, než film. Dovolím si to svést na animaci, ale prostě... nevím, fakt by mi to šlo líp představit si to ve hře. Rainbowlaugh


RE: My Little Pony: The Movie - Eugene - 30.06.2017

Na film jsem se zprvu těšil, jenže moje nadšení upadá v přímé úměře s množstvím zveřejněných informací a vizuálna.
Proč 3D generovaná pozadí, která vypadají jako z Nintendo hry? Proč vzducholoď, která působí spíš jako place holder než finální asset. Proč jsou postavy tak divně a nevkusně stínovány? Když už, tak neměli stínovat vůbec nebo pořádně, jak je to třeba v některých anime. Jako poslední mě napadá, to bychom si vážně nevystačili s pony filmem v Equestrii, protože některé postavy z traileru vypadaly, jako kdyby pocházely z jiného filmu, třeba od Disneyho.

Všechny tyhle aspekty mají za vinu, že z filmu nemám osobně dobrý pocit a atmosféru světa FiM tam nenacházím.


RE: My Little Pony: The Movie - Jita32 - 30.06.2017

Se stínováním souhlasím - za mě by ho tam rovnou dávat neměli, maximálně jako v seriálu - tedy, zadnější noha tmavší než přední - bylo by to lepší, protože ten stín nedělá žádnej dojem a je tam k ničemu.
Osobně... zpracování mi chvílema připadá spíše jako fanmade film (něco jako the Moon Rises či Lullaby to Princess v horší kvalitě) než něco od převelikého Hasbra. Já se zase bojím že v traileru je, jako vždy, to nejlepší, ale jinak to bude stát za úplný prd... no, furt tomu dávám naděje c:


RE: My Little Pony: The Movie - DanyB - 30.06.2017

Chci se zeptat. Bude ten film, nějak navazovat na seriál?


RE: My Little Pony: The Movie - Lightning - 30.06.2017

podle mě ne


RE: My Little Pony: The Movie - LEGION_1 - 30.06.2017

Nadväzovať bude priamo len na komix, ktorý sa u nás asi nebude dať zohnať. Ten je akýmsi prequelom k filmu. No na seriál to nadväzovať asi nebude, iba tým, že sa tam objaví napríklad Starlight a ďalšie poníky.


RE: My Little Pony: The Movie - Žeryk - 30.06.2017

Jsem zvědav, jestli se trailer objeví i v češtině, když to má být v kinech i u nás Rainbowlaugh


RE: My Little Pony: The Movie - Jita32 - 30.06.2017

No, podle mě určo, ale rozhodně ne třeba za týden Rainbowlaugh tady u nás v dědině je všechno později...


RE: My Little Pony: The Movie - Inlustris - 01.07.2017

(30.06.2017, 07:35)Jita32 Napsal(a): Se stínováním souhlasím - za mě by ho tam rovnou dávat neměli, maximálně jako v seriálu - tedy, zadnější noha tmavší než přední - bylo by to lepší, protože ten stín nedělá žádnej dojem a je tam k ničemu.
Osobně... zpracování mi chvílema připadá spíše jako fanmade film (něco jako the Moon Rises či Lullaby to Princess v horší kvalitě) než něco od převelikého Hasbra. Já se zase bojím že v traileru je, jako vždy, to nejlepší, ale jinak to bude stát za úplný prd... no, furt tomu dávám naděje c:

Samozrejme ze ti to pripomina Moon Rises protoze je to delane ve stejnem programu Twilightsmile