Bronies.cz
My Little Pony: The Movie - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: Ostatní tituly (https://bronies.cz/Forum-Ostatni-tituly)
+---- Téma: My Little Pony: The Movie (/Vlakno-My-Little-Pony-The-Movie)



RE: My Little Pony: The Movie - Jamis - 05.10.2017

@QjMaster: na kinopremiéru v češtině ještě nevím

@Inlustris: Tak to je jen můj pohled a názor na film Twilightsmile tisíc lidí, tisíc názorů. Fanouškem jsem se stal, protože se mi seriál a potažmo celý fenomén líbí tzn. pro zábavu a dobrý pocit, takže nemám potřebu na tom hledat negativa.


RE: My Little Pony: The Movie - Jamis - 05.10.2017

Příprava na filmovou noc Rainbowlaugh povlečení s postavami z MLP Movie:

[Obrázek: DLMrsCtWkAAL-GX.jpg]

Následující text ve spoileru obsahuje spoilery k filmu!

Docela mě překvapilo, že na to, kolik rozruchu bylo kolem seaponies, tak ve filmu tolik prostoru neměli - což nic nemění na tom, že jeijch vizuální provedení a roztomilost je podle mě úžasná.

Ono je to s nimi vůbec dost zamotané... vlastně to ani nejsou seaponies... tedy... hádám, že na téma, kdo nebo co je to seapony se tu ještě povedou vášnivé diskuze - protože vlastně nikdo z "rybích" ve filmu ukázaných vlastně původně "rybí" nebyl". A to co následovalo "po tom" (ať to taky nevyspoiluju všechno) byla... no docela rána.



RE: My Little Pony: The Movie - Inlustris - 05.10.2017

(05.10.2017, 14:54)Jamis Napsal(a): @QjMaster: na kinopremiéru v češtině ještě nevím

@Inlustris: Tak to je jen můj pohled a názor na film Twilightsmile tisíc lidí, tisíc názorů. Fanouškem jsem se stal, protože se mi seriál a potažmo celý fenomén líbí tzn. pro zábavu a dobrý pocit, takže nemám potřebu na tom hledat negativa.

to nic nemění na tom že jsem zatím slyšel jen pozitivní názory... tudíž si zatím budu udržovat pozitivní přístup Flutterryay


RE: My Little Pony: The Movie - Alexie - 05.10.2017

Zaměstnanec kina v Německu film leaknul, už stahuji Rainbowlaugh


RE: My Little Pony: The Movie - Melgarh - 05.10.2017

povleceni, pche, tady uz jsou vanocni kalendare s MLP movie grafikou Rainbowlaugh (UK Poundland)

Ponozky, skolni potreby, hracky.. je toho hafo ale nic specialniho, ani ty komiksy a knizky (krom te s MLP Art of the Movie) nejsou zas tak super.

O vikendu se podivam jeste jednou - tentokrat zamerit se na detaily a tak, i kdyz je to film, takze zadne easter eggy a tak moc necekam. Kor kdyz Derpy dali jako hlavni hrdinku Rainbowlaugh



RE: My Little Pony: The Movie - Jamis - 05.10.2017

Jestli se ví, kdo to udělal, tak to dotyčnému fakt nezávidím, protože Hasbro a produkční společnosti bude patrně jednat pudově. Což znamená, že po něm pudou - bez milosti.

Leaknout film před světovou premiérou z pozice svého zaměstnání, to je v moderní době patrně způsob, jak se stát internetovým mučedníkem, získat svých 5 minut slávy a následně spadnout do průseru a internetového zapomnění Rainbowlaugh no ať si to dotyčný užije.

I YayPonies vydali prohlášení, že do oficiální premiéry neposkytnou ani film, ani link k jeho stažení.

Dodám k tomu snad jen tolik, že pokud se tu přímý link ke stažení objeví před oficiální premiérou v CZ/SK, tak bude smazán a pisatel dostane warning. Pokud je někdo sebevrah, nechť tak činí mimo toto fórum.


RE: My Little Pony: The Movie - Jamis - 05.10.2017

@Melgarh: tak merche je hafl o tom žádná - záleží na tom, po kterém jdeš Twilightsmile mě ten A1 oboustranný plakát co byl k lístku do kina (plus dalších pár propriet) vcelku stačí. Vánoční kalendář je v tuhle dobu docela vostrej, akorát teda v minulých letech proslul svou mizernou čokoládou, tak budu radši opatrnější.


RE: My Little Pony: The Movie - Alexie - 05.10.2017

Už dlouho tu nebyl žádný shitstorm, nechcete se někdo obětovat a sdílet zde onen link? Trollestia


RE: My Little Pony: The Movie - Mácaman - 05.10.2017

jen blbnete Rainbowlaugh Facehoof no ja se snazim neotevirat vubec ty vase spoilery (I kdyz Mele, ted mi ujelo kopyto a doufam ze [spoiler: s tou Derpy kecas Rainbowlaugh Facehoof ] videl sem 2 trailery a to mi jako teaser staci Twilightsmile takze jako pekne sporadany a hodny fanousek pockam do pristiho vikendu kdy si to uziju s nejblizsimi pekne na velkym platne v cestine s minimem informaci predem Pinkiesmile


RE: My Little Pony: The Movie - Jamis - 05.10.2017

(05.10.2017, 16:41)Melgarh Napsal(a):
O vikendu se podivam jeste jednou - tentokrat zamerit se na detaily a tak, i kdyz je to film, takze zadne easter eggy a tak moc necekam. Kor kdyz Derpy dali jako hlavni hrdinku Rainbowlaugh

Detaily budou jistě zajímavé, protože je jich tam mraky (a mraků samotných taky) - nedivil bych se, kdyby tam pár easter eggů bylo. A Derpy... jo to bylo hodně dobré Pinkiesmile zprvu těžko postřehnutelné, ale nakonec... yep - Derpy is now canon hero.