Bronies.cz
My Little Pony: The Movie - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: Ostatní tituly (https://bronies.cz/Forum-Ostatni-tituly)
+---- Téma: My Little Pony: The Movie (/Vlakno-My-Little-Pony-The-Movie)



RE: My Little Pony: The Movie - hellwalker - 06.10.2017

asi na něj nakonec pujdu, ale radši sólo


RE: My Little Pony: The Movie - Jamis - 06.10.2017

Spoiler alert pro ty, kteří hrajou MLP hru od Gameloftu na Android a iOS

Celý nový příběh, který dneska začal, kopíruje film! Charaktery, události a taktéž dialogy téměř přesně. Pokud nechcete spoilery, tak doporučuju hru radši nezapínat, dokud neuvidíte film - na spoilery narazíte totiž i ve "speciálních nabídkách", které často při spuštění vyskakují.

Ve spoileru pár úvah na téma korelace filmu a zmíněné hry.

Podle konce časové linky (záporák a postava, kterou získáte) zasahuje současný quest do cca třetiny filmu. Ovšem jak to bude těžko říct, protože ten předchozí quest filmu neodpovídá. Je možné, že jde o nepoužitý fragment scénáře, co by příběh filmu zajímavě doplňovalo, anžto takhle část příběhu mi přišla trochu odbytá. V tom případě se v průběhu questu ve hře dozvíme ještě něco dalšího, anžto podle postav na ose je tam ještě jedna diskontinuita, která ve filmu nebyla.

Ovšem pokud jste hráli předchozí quest a neviděli film, tak zapomeňte, že jsem něco řekl, protože je to spoiler/nespoiler/megaspoiler/vyzrazení všechno v jednom Pinkiesmile nevím jak to líp popsat - těším se, až bude film ve všeobecném povědomí, jak to popíšou další lidé. Je něco spoiler, když to víte a je to opravdu ve filmu, ale vy zatím nemáte tušení, že to je součást filmu?

Ostatně... začít film stejně, jako začal quest ve hře, bylo by to mnohem zajímavější, Tempest by ze začátku dávala větší smysl, ale tipuju, že na to ve filmu prostě nebyl prostor, ačkoliv by tam CMC a pár populárních backgroud ponies mělo svoji pěknou roli.



RE: My Little Pony: The Movie - Drawirm - 07.10.2017

Nechcete někdo se mnou a Čápou 14. října (sobota) do Vídně na MLP movie v angličtině? Pinkiesmile


RE: My Little Pony: The Movie - hellwalker - 07.10.2017

(07.10.2017, 12:16)Drawirm Napsal(a): Nechcete někdo se mnou a Čápou 14. října (sobota) do Vídně na MLP movie v angličtině? Pinkiesmile

šel bych ale jsem pražák takže sorry Pinkiesad2


RE: My Little Pony: The Movie - Inlustris - 07.10.2017

Jel bych ale 14teho budu s lidma na tom ostravskem srazu


RE: My Little Pony: The Movie - QjmasterCz - 07.10.2017

Ja bych klidně jel pokud mi vyjdou peníze tak bych prilel pokud se domluvime na sraz a odjezd spolecnim vlakem


RE: My Little Pony: The Movie - Hwězda - 07.10.2017

Po scénaristické/spisovatelské stránce je tenhle film absolutní katastrofa, kterou zachraňuje výborná animace a hudba, která je však místy meh. Inu, cílové skupině (tedy malým dětem) se film bude líbit, ale mě místama fakt nudil. Sice na něho půjdu podruhé do kina, ale dovedu si představit, že svých 200 kč (nebo kolik to vůbec bude stát) se dá utratit lepším způsobem.


RE: My Little Pony: The Movie - Dragonalicorn - 08.10.2017

Naprostá lhostejnost vůči filmu mi dala schopnost se nad vším kolem té premiéry povznést. Nechápu proč někdo ty dvou minutové zpřeházené kousky dal na YT týden před premiérou a proč i po dvou dnech pořád nejsou smazané (že by oficální leak? to nedává smysl). Já si pěkně počkám až dokoukám S7 a i pak si dám na čas než to "dílo" zhlédnu. Samozřejmě to není kvůli tomu že bych měl vůči filmu nějaký odpor. Je to jen a pouze pro to abych si alespoň o malinký kousek zkrátil hiatus do jara než vyjde osmá sezóna. Twilightsmile


RE: My Little Pony: The Movie - Mácaman - 08.10.2017

hviezdosz: to je animak pro deti, ne Kubrick nebo Bergman Rainbowlaugh


RE: My Little Pony: The Movie - Jita32 - 08.10.2017

Já na tyhle leaky ani neklikám, člověk by si tím jen zkazil film :/
Jinak nevím jestli to tu bylo, ale všimli jste si těch nových MLP Movie stickers na Facebooku? Sice jsem je stáhla, ale... eh :/