Bronies.cz
My Little Pony: The Movie - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: Ostatní tituly (https://bronies.cz/Forum-Ostatni-tituly)
+---- Téma: My Little Pony: The Movie (/Vlakno-My-Little-Pony-The-Movie)



RE: My Little Pony: The Movie - Jamis - 08.10.2017

(08.10.2017, 22:41)Mácaman Napsal(a): uz se opakuju ale tohle NENI první MLP film

Tak vzhledem k tomu, že se bavíme o G4 (sekce Friendship is MAgic a na staré série je tu samostatná sekce), tak asi není explicitně potřeba zmiňovat, že jde o první G4 film Twilightsmile

Na druhou stranu, předchozí generace taky neměli seriál o sedmi sezónách, o to víc bylo těch dělších příběhů. Ale zas byla úplně jiná doba.

První nebo poslední... imho poslední nebude, i když třeba zakončí sérii Friendship is Magic a začnou ve stejném universu někde jinde s příběhy jiných postav. To taky může začít filmem - nebylo by to poprvé, co se takhle tvůri vypořádali s přechodem k jiným hrdinům v tomtéž univerzu. Otázka spíš je, jestli se do toho Hasbro pustí.


RE: My Little Pony: The Movie - Frolda - 09.10.2017

[Obrázek: 22221961_1923647757899562_38885500734162...e=5A3FF5B4]

Dneska jsme na tom byli s Wanderem. Film se mi docela líbil, měl fajnové scény. Dabing hodnotím jako pozitivní, i když mě občas mátlo, že kromě asi dvou lidí na tom pracoval komplet jiný tým včetně dabérů než na seriále nebo EqG (v podstatě zůstala jen Šárka Vondrová jako fluttershy a nevím, jestli ještě někdo, mám dojem, že ještě někdo z menších hlasů tam byl).

Scénáristicky to klenot nebyl, ale to nebránilo tomu, abych se bavil. Líbily se mi některé nové postavy, třeba [spoiler: gryfí piráti/doručovatelé]. Seaponies mě trošičku zklamali, spíš tím, že mi do příběhu úplně neseděli (osobně jsem je očekával trochu dřív).

Nakonec jsme se dočkali kvalitní podívané s vtipnými momenty. Jsem rád, že se to zase projednou točilo kolem mane 6 a nesvalilo se to všechno na Elementy Harmonie. V tomhle byl pro mě film velkým přínosem.

Trochu temnější záporácká atmosféra mi vůbec nevadila. Třeba velitelka Bouře (nevím jméno v originále, Tempest?) Její background lore byl sice takový klasicky MLPovský, ale to se dá prostě omluvit tím, že nejsem cílová skupina.

Osobně jsem byl nadšený, že jednoho gryfa daboval Svatopluk Schuller (ano, tentokrát určo. I v titulkách byl! Rainbowlaugh )

Desítku asi ne (ta je rezervována pro Rainbow Rocks v češtině), devítku taky ne (tu zas má Friendship Games v češtině), ale krásnou osmičku z deseti to u mě určitě má.

Někdy se dostanu k originálu, zatím jsem k němu pronikl jen přes Time to be Awesome! Rainbowlaugh


RE: My Little Pony: The Movie - Blue Storm - 09.10.2017

https://www.csfd.cz/film/439947-my-little-pony-film/komentare/podle-datetime/


RE: My Little Pony: The Movie - Mácaman - 09.10.2017

a helemese drivi v lese i nebronikum se to libi Rainbowlaugh


RE: My Little Pony: The Movie - Melgarh - 09.10.2017

Jo na CSFD jeden komentar zminuje muziku a musim souhlasit - [spoiler: "Open Your Eyes"]  - tenhle song mam v mobilu (vc. celeho soundtracku) a spolu se songem [spoiler: "Off to see the world" ]je velmi, velmi povedeny a zaradil jsem je mezi muj top vyber (vsech songu, ne jen pony). Ingramovi se ten song (1. je jeho, druhy ne) sakra povedl.

Celkove se ale bohuzel MLP Movie nedari - jak fiskalne, tak v recenzich, je pravda ze plnemu zazitku je trebas si aspon precist Prequel comics ci par epizod serialu, coz pro bezneho divaka neni to prave. Nastesti MLP neni o filmu ci serialu, ale o hrackach (z financniho hlediska), takze to snad dobre dopadne =)


RE: My Little Pony: The Movie - Mácaman - 09.10.2017

Melgarh: tak je to v kinech jak dlouho? par dni? jeste brzy na uctovani ne?


RE: My Little Pony: The Movie - Intrix - 09.10.2017

U filmů se počítá hlavně první víkend.


RE: My Little Pony: The Movie - Mácaman - 09.10.2017

Intrix: no pocita se, jestli za prvni vikend utrzi vic, nez to stalo - to je takovy jako ukazatel...ale v tomhle pripade to moc vypovidajici hodnotu mit nebude myslim...a vi teda nekdo jaky sou ty cisla?


RE: My Little Pony: The Movie - LEGION_1 - 09.10.2017

Tie čísla by veru zaujímali aj mňa. Ide, ale aj o promo, niežeby bol film slabý. U nás napríklad to bola propagácia na úrovni Winx Club, že na to fakt pôjdu len mamičky s dcérkami. Ale nechce sa mi veriť, že by to nemalo výraznejší úspech v Kanade alebo v USA.


RE: My Little Pony: The Movie - blesk1j_CZ - 09.10.2017

Tak jo... Je čas se vyjádřit.
Příběh byl opravdu skvelej... Hasbru se to povedlo...

...Ale tetka to hlavní. pro mě nejdůležitější. Byl jsem strašně nadšený když to začalo, ale úsměv mi zmizel hnedka co Twilight promluvila.
Bylo to pro mě zdrcující a stále jsem z toho hodně zklamanej. Dabing který tak moc u seriálu vychvaluju. Neplatilo pro film.
Šáhli Twilince na její hlas. Prostě jí změnili dabéra ve filmu a já to těžce nesu.
Prostě Twilight tam neměla svůj hlásek, který mám tak rád. Ten film mi tím zkazily a já si to vůbec neužil. Kdybych ještě mohl, tak bych bulel ale poslední dobou to neumím.


Pro ty co se koukaj na originální dabing:
Vám vůbec skoro (řikám SKORO, nemyslím tím všechny pochopitelně) ani nepřijde, že tam něco nesedí. Ale já co českej dabing sleduji. Mě brutální zásahy do dabingu docela vaděj. Hlavně Twilight. Tam už jsem až moc citlivej.

Po tom všem, jsem sklamaný, smutný a je mi hrozně. Nevím jestli si to někdo dokáže představit.

Doufám, že mi aspoň v seriálu nešahnou na Twilightin hlásek a ostatní. Jinak... Já už fakt nevím. Nechci aby se to stalo.

A omlouvám se, že je to tak dlouhý. Ale říct to prostě musím.
Jsem z toho úplně neštastnej...
Facehoof  Facehoof  Facehoof