Bronies.cz
My Little Pony: The Movie - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: Ostatní tituly (https://bronies.cz/Forum-Ostatni-tituly)
+---- Téma: My Little Pony: The Movie (/Vlakno-My-Little-Pony-The-Movie)



RE: My Little Pony: The Movie - Frolda - 18.10.2017

Takže asi něco jako když Goofy má psa Pluta?

Opice a lidé anyone?


RE: My Little Pony: The Movie - Fun1k - 21.10.2017




RE: My Little Pony: The Movie - Lightning - 21.10.2017

Tak to mě dostalo, spíš jsem čekal nějakou referenci na undertale, ale tohle je ještě lepší!


RE: My Little Pony: The Movie - DanyB - 22.10.2017

Film jsem zhlédl. Český dabing mě překvapil i samotné písně. Akorát mě štvaly, že změnily hlášky, které byly v traileru. I hlasy se mi zdály jiné, než v traileru.


RE: My Little Pony: The Movie - LEGION_1 - 22.10.2017

Tak film konečne zhliadnutý Pinkiesmile Skvelá podívaná, čo dodať? Twilightsmile Snáď jediný mínus bol, že som sa tam cítil trochu trápne, samé mamičky s deťmi Rainbowlaugh Aspoň som bol s jedným bronym, takže som nebol sám. Už sa nemôžem dočkať DVD-čka, keď si to vychutnám pekne v súkromí Ajsmug Inak potvrdzujem, že v traileri to znelo inak.


RE: My Little Pony: The Movie - Inlustris - 22.10.2017

nemůžu si pomoct
prvních dvacet vteřin filmu v originále - první song a první hláška Spikea... a už si říkám TOHLE se už ani snad víc nemůže lišit od té dabované verze


RE: My Little Pony: The Movie - hellwalker - 22.10.2017

Tak jsem se vrátil z kina a bylo to celkem fajn, Equestria girls filmy mám rád můj jediný problém bylo to že animace vypadala stejně jako v seriálu
většinou když je film podle kresleného seriálu tak animace je 1000krát lepší což tenhle film měl, tak jsem rád že tvůrci sáhly po pořádným softwaru
"Toonboom" tak to konečně vypadá jako film. V kině jsem byl jedinej Brony, většinou jen děcka s rodiči, vedle mě byla holčička s mamkou a já se jí zeptal jestly je na film zvědavá, prej ne že je tam z povinosti kvůli dítěti ale já jí uklidnil že je to jako disny či pixar nemusí se bát teletabís (teleblbís).
Líbilo se mi že jsme se mrkli mimo equestrii a ty temější, drsnější a ostřejší designy se fakt povedly a co se týče Cappera souhlasím s Mácamanem
na humanoidní kočce není nic divnýho už v první sezóně jsme měly Diamant dogs vzpomínáte? A Alex že zvrhlí? Podívej se na Kočkopsa
(haf mňau, mňau haf a všude jsou z něj všichni paf). Je to svět obydlenej zvířátky a bájnýma postavama a ne lidma, tak nemůžete čekat skřety, trpaslíky nebo elfy to by bylo divnější ne.
Tempest Shadow mi celkem připomínala Darth Malguse jak dobyl jediskej chrám v old republic a to jsem tu hru zatím nehrál.
Písničky ušly a dabing byl lepší než v seriálu kterej mi trhal uši.
A některé překlady ze seriálu mě trochu štvaly ale nic co bych neřekousl ale stejně sonic rainboom (duhové jiskření)............ vážně?
Ale co, aspoň děcka co to sledujou na minimaxu se nestrácej, jsou horší věci.
Když film skončil zeptal jsem se dámy s dcerkou co ona na to, že prej dobrý takže úspěch.
A ještě malá drobnost Spike chrlil oheň konečně po dlouhé době, šetříš si dech na táborák s Rarity ty draku jeden.


RE: My Little Pony: The Movie - Inlustris - 22.10.2017

Jak říkám - právě sleduju originál - jsem v půlce.
Pořád trvám na tom že ten dabing nebyl tak děsivý jak jsem se bál - ale na originál to nemá

Songy jsou v super a voice acting některých postav je taky mnohem lepší
A Tempest má ještě víc edgy hlas než v dabingu

no prostě zůstanu u originálů


RE: My Little Pony: The Movie - Mácaman - 23.10.2017

dost dobrej komentar z csfd od nekoho kdo neni ani brony ani mala holcicka Rainbowlaugh

Kdejaká zrůdnost se už dnes může dočkat celovečerní verze. A nyní došlo i na My Little Pony jejíž pět dílů jsem kdysi nějakých 10 let nazpátek ve škole prospal a vůbec si z nich nic nevybavuji. Byl jsem si jistý, že film určitě neuvidím v kině a možná vůbec celkově. Nepřízeň osudu ovšem rozhodla, že ten film v kině prostě uvidím a.... překvapivě to bylo fajn. Pořád si nemyslím, že by to bylo nadčasové dílo ale.... překvapivě slušný průměr. Ono co se postav to není moc slavné (Pinky Pie je opravdu otravná .... a nejlepší postavy jsou ty co vznikli přímo pro film především dost cool generálka Bouře. Ono to trvá 99 minut a naštěstí to rychle uteče. Pořád se tam něco děje, když se zpívá je to celkově chytlavé, dabingové obsazení nenutí k řezání krků......... Když na to půjdete s malými dětmi (Jako já) můžete si to v klidu přežít. Jinak jsem si samosebou dělal poznámky, takže si to všechno rozebereme: a) Všichni poníci jsou nahatí kromě dvou bodyguardů kteří chrání Siu tedy pardon Serenadu b) Jak se ty poníci sakra množí, když je to poměr 500 žen ku 5 mužům? c) Proč měl ten cool kocour tak málo prostoru? d) Začnu kvůli tomuhle filmu sledovat seriál? (Jasná odpověd je, že ne!)

PS: jak tu ctu ze "dabing se dal prezit" a "dabing nebyl tak děsivý " tak si rikam ze nekterym bronies by asi kopyto upadlo, kdyby meli napsat, ze se dabing povedl Rainbowlaugh Rainbowlaugh Facehoof Facehoof no aspon ze takhle... Rainbowlaugh


RE: My Little Pony: The Movie - jaroslav - 23.10.2017

Nevím kolik lidí vidělo staré MLP, ale určitě si pamatujete Catrinu. Byla to humanoidní kočka. Takže Capper není v MLP nic nového. Taky si pamatuju humanoidní zebru a bůh ví co tam ještě bylo.
MLP wiki - Catrina
A to jak chtěli udělat z našich hrdinek otroky mi taky přopmnělo staré MLP. Tam dost často chtěl z poníků někdo dělat otroky nebo zboží.