Bronies.cz
My Little Pony: The Movie - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: Ostatní tituly (https://bronies.cz/Forum-Ostatni-tituly)
+---- Téma: My Little Pony: The Movie (/Vlakno-My-Little-Pony-The-Movie)



RE: My Little Pony: The Movie - Mácaman - 23.10.2017

jaroslav: OT - jj, par odkazu na starsi generace tam bylo (svet mimo Equestrii, seaponies - i kdyz to vlastne nebyli "skutecni" seaponies, nebo treba ty rasy), ale clovek aby se pomalu to bal zde zminit, nekteri bronies mi prijde, ze povazuji nazor, ze nejake MLP bylo i pred G4, malem za kacirsky Rainbowlaugh btw nejhezci "anthro" kocka byla samozrejme princezna Romi z Williho Foga, spolu se smoulinkou, Gadgetkou a G1 poniky jedna z hrdinek meho detstvi a dospivani Rainbowlaugh Twilightsmile


RE: My Little Pony: The Movie - LEGION_1 - 23.10.2017

(23.10.2017, 09:43)Mácaman Napsal(a): dost dobrej komentar z csfd od nekoho kdo neni ani brony ani mala holcicka  Rainbowlaugh
No len škoda, že sa napokon dotyčný nerozhodol pozerať aj seriál Rainbowlaugh Unsuresweetie


RE: My Little Pony: The Movie - Blue Storm - 24.10.2017

Za tři týdny Pinkiesmile    My Little Pony Movie Passes $35 Million Worldwide

https://www.equestriadaily.com/2017/10/my-little-pony-movie-passes-35-million.html

Takže film by měl být zaplacen.
Nyní Merch a DVD na zimu by už mělo být na přilepšenou? Pinkiesmile  
PS: Dočkáme se 10.10. 2020 ( přesně 10 let od spuštění prvního dvojdílu G4 ), druhého dílu? Pinkiehappy


RE: My Little Pony: The Movie - Ajdrianpony - 24.10.2017

Bože, jsem tak Šťastný že se jim to vyplatilo Pinkiesmile Co mne nejvíce děsilo byl fakt, že by se jim to nevyplatilo a oni neměli další motivaci Pinkiesmile Takhle je naděje, že v tom budou pokračovat, jak v seriálu, tak v dalším filmu Pinkiesmile bože Kdybych měl jistotu že minimálně další 3- 4 roky seriál bude pokračovat, byl bych ještě šťastnější Pinkiesmile Doufejme, že to tak bude Pinkiesmile přecijen, to co vám vynáší nebudete rušit že ? Rainbowlaugh Úplně nejlepší by bylo, kdyby na tom byl seriál stejně jako třeba Simpsnovi Pinkiesmile Pinkiesmile


RE: My Little Pony: The Movie - Hwězda - 24.10.2017

No. Su rád, že se jim to tak nějak zaplatilo. Na rok 2018 máme jistou 8. sezónu, takže nám naservírují várku nových poníků (+do toho ty nové EqG epizody či co to je). MLP vlak je momentálně rozjetý docela slušně, takže se s největší pravděpodobností dočkáme aji 9. řady. Nicméně pokud bude aji více řad, osobně doufám, ať MLP skončí nejpozději 10.-11. sezónou, protože se obávám podobné situace, jak u Simpsonů – tak dlouho táhnout seriál (jelikož vynáší profit), až nakonec totálně ztratí na kvalitě. V nejlepším se má prostě přestat. Stejně si myslím, že komunita jen tak nezmizí s koncem seriálu. Lidi budou pořád tvořit nová videa, psát fanfikce, kreslit a tak, seriál-neseriál.


RE: My Little Pony: The Movie - Blue Storm - 24.10.2017

Ajdrianpony: Tak to bych teda já zase nechtěl, aby to dopadlo jako Simpsonovi, kde hodně serií už v podstatě nemají co točit a spíš je to na jedno brdo.
Na to mám zase G4 rád tak, abych jednou za x sérií poznal, že to vlastně nemá smysl.
Všechno jednou musí skončit a tak tomu je i u MLP G4 a já s tim tak nějak už smířený jsem, že příjde doba, kdy řeknou konec s G4. A proč by to nemohlo být právě na desáté narozky G4 a to je právě 10. 10. 2020? Končila by desátá serie a jako velká derniéra by mohl být druhý díl Movie, co by navazovala třeba již na nová dobrodružství nových poníků a to G5 Pinkiesmile

Nyní ale máme rok 2017, kdy tu je doznívající boom v podobě MLP Movie v kinech, kdy tu je před námi poslední dvojdíl 7. série a čeká nás pořádný, hádám půlroční hiatus.
Každopádně to u mě jistí Blueray na vánoce ( určitě tam budou bonusy Twilightsmile ) a pokud bude nějaký ten pěkný merch, tak taky. Pinkiesmile


RE: My Little Pony: The Movie - Inlustris - 24.10.2017

Já osobně si myslím že dokud jsou nápady netřeba končit... ale jak bylo řečeno komunita asi jen tak neskončí

Osobně by mi nevadila spinoff serie trochu akčnějšího ražení, pořád doufám v Guardians of Harmony

je totiž fakt že nějkteré nápady fikce a headcannony z hlavy fanoušků na mě měly větší efekt než oficiální díla


RE: My Little Pony: The Movie - Melgarh - 24.10.2017

Tak porad z toho muzou udelat Stargate jako v komiksech, za pouziti zrcadla, a posilat elitni jednotku poniku do novych svetu/casu/dimenzi.

Jeste je dost kousku v ramci historie, snu, Apple rodiny apod. na prozkoumani, tak do te 10. serie a "2." filmu to urcite nebude tragicke, 7. serie je prekvapive cerstve dobra a MLP Movie se tez podaril.

Jinak akcie Hasbro jsou v pr**** takze bohuzel jakekoliv vysledky MLP Movie jsou "smazany", protoze Toys R Us zkrachovalo, 9% prijmu z hracek Hasbra je v ohrozeni, 1/10 prodejniho mista zmizela. Snad to z te nucene zpravy dostanou nejak zpet do hry!



RE: My Little Pony: The Movie - jaroslav - 24.10.2017

Řekl bych, že díky rozšíření světa a přidání nových postav ve filmu, nebude o nápady nouze.


RE: My Little Pony: The Movie - Jerry Heartlead - 24.10.2017

Takže prišiel som, videl som, ostal som v úžase. Na MLP film sa fakt oplatilo prísť. Animácia je krásna, poníky vďaka nej ešte roztomilejšie a príbeh pekný. Pesničky - kapitola sama o sebe, tam nie je o čom. MLP hudba je synonymum kvality a chytľavosti. Potešila prítomnosť seaponies, ktorí ale napokon neboli seaponies, ale hippogrifovia (keď už s tým začali, čakal som plnohodnotných seaponies, nie dočasných). A obzvlášť špeciálna pochvala za to, že sa hlavná časť príbehu odohrávala mimo Equestrie (teda, nebolo by na škodu znovu zakomponovať prev-gen lokality do súčasnej mapy). Ten jeden bod ale Hasbru strhávam za "dočasných" seaponies, predsa len by potešil ich návrat aj do seriálu a ešte viac by potešilo, keby boli v starom dizajne (ja viem, obhajcovia toho nového ma za toto poriadne zhejtujú, ale mám ich na saláme Rainbowlaugh). A druhá vec, ktorá ma najviac potešila? SLOVENSKÝ DABING! Predsa si len dali námahu dotiahnuť tam slovenské dablérky z S1 a S2 (viac sa toho nedalo spraviť, však, Jojka?) a film dostal znenie v reči, ktorá je nielen mne, ale aj ostatným slovenským bronies srdcu najbližšia. Čo sa týka speváčky Sie, nepýtajte sa ma na ňu, až do filmu som o nej nepočul, takže sa k nej nemám ako vyjadriť. Ale jej záverečná pesnička bola pekná... Ale to je asi tak všetko, čo k nej môžem povedať...