Bronies.cz
My Little Pony: The Movie - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: Ostatní tituly (https://bronies.cz/Forum-Ostatni-tituly)
+---- Téma: My Little Pony: The Movie (/Vlakno-My-Little-Pony-The-Movie)



RE: My Little Pony: The Movie - Jamis - 24.10.2017

O nápady nouze určitě nebude, spíš otázka zda to nebude moc rozplizlé - nedávno jsem dostal dotaz "Jak bys v krátkosti přiblížil univerzum My Little Pony: Friendship is Magic někomu, kdo o něm do té doby neslyšel?". Jelikož to bylo v souvislosti s filmem, nevěděl jsem vůbec co v první chvíli říct (pravd, nevyspání tomu moc nepomohlo), protože mi až v tu chvíli došlo, že jednoduše to popsat moc nelze.

Do konce 4 sezóny jsem s charakteristikou problém neměl - od té doby univerzum děsně narostlo a seriál tak nějak ztratil výraznější nosnou linku - jsou to spíš příběhy, které na sebe moc nenavazují, ale to se naštěstí v poslední době mění (CMC, Daring Doo, YakYakové, historie Apple family). Jediná výraznější věc je Starlight, se kterou se jakožto rebelem vůči všemu okolo (obzvláště věcem dříve zaběhnutým) dokáže mnoho diváků ztotožnit.

Teď do toho přibyl film a univerzum zase narostlo, což povede mj. k tomu, že se velké věci už tolik nebudou stávat a pokud budou, tak to povede k nekonečným diskuzím na téma "Kde byl ten a ten a proč se k tomu nevyjádřil/nezasáhl"... asi jako teď u filmu připomínky, že tam nebyl Discord, Flurry Heart, proč nezasáhla Daring Doo... etc etc.

Každopádně jsem zvědav, zda se reálie z filmu objeví i v seriálu - byť třeba jen jako zmínky.


RE: My Little Pony: The Movie - Jerry Heartlead - 24.10.2017

(03.05.2016, 16:14)Melgarh Napsal(a): Moje matka na MLP G1 a carebears koukala ve svych 30, tak bych ji "jen pro deti" tez neodsuzoval...

S tým si dovoľujem súhlasiť...


RE: My Little Pony: The Movie - Mácaman - 24.10.2017

Gary: jop ten sountrack je awesome ale rad bych to nekde sehnal v cestine taky, pisnicky sou super, nejradeji mam Time to be awesome, Rainbow , One small thing a We got this together Twilightsmile


RE: My Little Pony: The Movie - Inlustris - 24.10.2017

Ja byl z prelozenych songu nestastny
Predevcirem jsem videl original a...mel jsem temer pocit jako bych koukal na novy film


RE: My Little Pony: The Movie - SecreterceS - 24.10.2017

Mně se český písničky taky nelíbily Facehoof Upřímně mi přišlo, že se s nima moc nesnažili, když je předkládali. Třeba verše typu "moje věc je tvoje věc" byly takový... meh. Jakože dá se to poslouchat ale nenuťte mě to poslouchat.


RE: My Little Pony: The Movie - LEGION_1 - 24.10.2017

(24.10.2017, 13:09)Jamis Napsal(a): Teď do toho přibyl film a univerzum zase narostlo, což povede mj. k tomu, že se velké věci už tolik nebudou stávat a pokud budou, tak to povede k nekonečným diskuzím na téma "Kde byl ten a ten a proč se k tomu nevyjádřil/nezasáhl"... asi jako teď u filmu připomínky, že tam nebyl Discord, Flurry Heart, proč nezasáhla Daring Doo... etc etc.
No tak ono tie postavy nezasiahli aj preto, lebo je to film, ktorý Hasbro chcelo ponúknuť v kine a teda hlavne neznalým a tých postavy, ktoré tam chýbali ani netrknú. A pri Discordovi by som sa nečudoval, že sa mohol aj kašľať na to a šiel by zachrániť akurát Flutty (no spomeňme si ako si vyzivoval, keď Starlight vravela, že Chrysalis všetkých uniesla) Rainbowlaugh Aj keď už asi mu viac záleží aj na ostatných, ťažko povedať. Napríklad s ním sa dá v seriáli ešte hodne dobre pracovať.

Horšie pre film je však Starlight, ktorá sa tam mihla v pozadí, takže je fakt otázne, kde bola s jej mágiou Rainbowlaugh Radšej ju tam dávať nemali. Ale okrem toho som tam iné "chyby" nevidel. Ešte mohla miesto Derpy skamenieť ona, veď aj Ember si ju mýlila s Twi Rainbowlaugh To by možno aj pasovalo, keby si ich zmýlila aj Tempest, ale ako som vravel, tak cieľovku v kinách toto netrápilo (nemyslím len deti, ale aj ich rodičov, prípadne neznalých, ktorí sa báli seriálu, ale u filmu si povedali, že tomu dajú šancu. Dokonca ja som bol v kine s niekým takým) Rainbowlaugh

No a Shining Armor bol asi doma aj s Flurry. V takom zriadení je s malou doma skôr otec ako matka Rainbowlaugh Daring Do zase niekde na opačnom konci krajiny si riešila svoje záležitosti dajme tomu.

Je pravda, že v seriáli si veľmi dobre dávajú pozor na latky nastavené Starlight, Discordom a pod. Film je proste o niečom inom celým tým konceptom.


RE: My Little Pony: The Movie - Melgarh - 25.10.2017

Mno tak tu mame My Little Pony: The Movie 2.



Hasbro CEO Brian Goldner: "The model for My Little Pony has really worked, and I think the team is beginning to think about what a next movie will look like".

Modest investments into film content. Adding capabilities and personal.

Investment transcript:
Citace:My Little Pony revenue increased behind the release of MY LITTLE
PONY THE MOVIE and successfully drove point of sale gains around the
movie debut. Our content to commerce model delivers multiple revenue
streams, including entertainment and merchandise, and we are well
positioned in our investment. The film was successful in reinvigorating
and energizing our core consumer base and our fanbase, while inviting
new fans into the brand. The film is yet to be released in a number of
international markets and will be followed by the home entertainment
window, an important element of expanding the audience.



Budget na MLP Movie byl asi nizsi, nez se hadalo - celkem spending ~17.000.000 USD na SERIALY a FILMY (ale neni zapocitana cast na Product Development, ktera cini ~70.000.000 USD, coz je ale castka na vyvoj jednotlivych produktu pro celou skalu HASBRO vyrobku, hracek a produkce).

Budget je udajne plne pokryt a je na dobre ceste. - Hasbro CEO Brian Goldner

($ millions, unaudited) xxxxxxxx Oct. 1, 2017 xxxx Sept. 25, 2016 xxx Notes
TV Program and Film Spending xxxx $6 xxxxxxxxxxxxxx $11 xxxxxxx Continued investment in TV programming and film


RE: My Little Pony: The Movie - Jerry Heartlead - 25.10.2017

OHMYGOSH, OHMYGOSH,OHMYGOSH,OHMYGOSH,OHMYGOSH,OHMYGOSH,OHMYGOSH,OHMYGOSH,OHMYGOOOOOOSH! Rainbowlaugh I can't believe. they wanna make a new film! Yeeeeee, boiiiiiii! Good luck with that...


RE: My Little Pony: The Movie - Iluzon - 25.10.2017

Ideální čas nakoupit akcie Hasbra!


RE: My Little Pony: The Movie - Inlustris - 25.10.2017

Jeste nevysilujte... pokud uz zacali s nametem tak finalni produkt bude nekdy po devate serii