Bronies.cz
Český dabing & seznam epizod - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Český dabing & seznam epizod (/Vlakno-Cesky-dabing-seznam-epizod)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Český dabing & seznam epizod - Martin - 14.01.2015

OT: @Twingo: @Macaman:
Někdy se holt povede, někdy nepovede. Je ale myslím jeden typ animáků (a filmů), kde bude český dabing lepší v jakékoliv kvalitě: a to jsou komedie. Pokud se tam překladatel a dabéři rozšoupnou, tak jim člověk odpustí i nějaké to skřípání nebo desynchronizaci.

Ale myslím, že v případě Twinga šlo spíš jen o FIM než o animáky/filmy obecně. Tam má pravdu: u FIM je původní znění holt původní znění.

Mě se třeba někdy líbí čeština víc než angličtina, byť je na poslech horší, a to proto, že jsem ji viděl dřív.

P.S.: Dorina velrybština je tam boží: vrááááááťtsssééééééé... Pinkiesmile



RE: Český dabing & seznam epizod - Mácaman - 14.01.2015

Martin, Twingo:

jj, no to dost zalezi podle me na tom co clovek vidi jako prvni - kdyz A verzi tak si asi clovek zamiluje original a naopak. Ja napr videl Big Beng Theory nejdrive v cestine a kamos furt jak je to v cestine hrozny , ze mu to rve usi, ale me se to libi. FIM sem taky videl nejdriv dabovany, treba dnes rano dil Princezna Twilight Sparkle 1.cast - me se ten dabing docela libi, muj nazor je ze opravdu dobre zvoleny hlas ma Celestia, Pinkie A Fluttershy. Samozrejme i Discord (tam si dal zalezet) a kupodivu Spike. Diskutabilni sou hlasy Dashie a AJ ale me tam sednou - i v pisnckach se snazi hezky zpivat

PS: jo doris je skvele namluvena "bude to napinavy jak ksandy" Rainbowlaugh



RE: Český dabing & seznam epizod - Dawnflash - 14.01.2015

Linky na prvú sériu sú všetky zmazané, poprosil by som update linkov na nejaké funkčné ak možno.
Ep 1
Viac neviem nájsť...


RE: Český dabing & seznam epizod - blesk1j_CZ - 14.01.2015

Dawnflashi, ja když koukám na MLP a sem mimo komp tak na dallimation, tam to dělam tak že si je tam vyhledam. zkus napsat:
muj malý pony 1 díl 1 serie dabing cz

PS: Ja normalně na dallimation nekoukam protože mam všechno stažený na kompu.
hmm kromě MLP Equestria girs a MLP rainbow rock.

EDIT: jestli mysliš že když klikneš na ten odkaz na dallimation a řika ti to že je smazane nebo tak nejak?
ty dili tam jsou furt, nejlip jak se knim dostat tak já mam stahnutou aplikaci dallimation a funguje a hlavně se musite přepnout do online modu jinak vam to nic nenajde.


RE: Český dabing & seznam epizod - Dawnflash - 14.01.2015

Nie, myslím to, že tie linky uvedené v OP pod spoilerom prvej série nie sú funkčné. Ani jeden z nich. Videá boli skrátka odstránené. Bude to treba updatnuť ak má niekto kolekciu funkčných linkov Pinkiesmile


RE: Český dabing & seznam epizod - blesk1j_CZ - 14.01.2015

tak jakto že ja přes tu aplikaci najdu klidně prvni dil i ty ostatni? samořejmě mam na to aplikaci pro androit.
je možné že byli přesunyty na jine adresy to by už tam ty dili nebyli když je mužu vydět i tet.

EDIT: tady je odkaz na tu aplikaci pro androit zde
do vyhledavače je snat nejlepši za dat muj maly pony 1 dil 1 serie dabing cz
a hlavně mit zapnutej onlinemod jinak vam to nenajde ani jedno vydeo ale to si snat už poraditw sami.
EDIT2: jen tak jsem teda vyhledal prvni dil na dallimationu a ono to tam je tady


RE: Český dabing & seznam epizod - blesk1j_CZ - 06.04.2015

Čau poníci, víte něco kdy začnou dabovat S5? Dalo by se něco zjistit?
Docela mě to zajímá, jestli už to třeba neprobíraj.


RE: Český dabing & seznam epizod - LEGION_1 - 06.04.2015

To tak skoro nebude kámo. Ale mohli by práve, keď skončí tá origoš. Alebo už v lete? Netuším jak to je, bo Slováci nemajú ani S3 nadabovanú Rainbowlaugh V každom prípade už sú tu titulky a rozhodne si to pozriem ešte raz a s nimi Pinkiesmile


RE: Český dabing & seznam epizod - Blue Storm - 06.04.2015

Blesk1j_CZ: S4 v angličtině a v premiéře, skončila v polovině května a Barandov to začal dávat dabovaný v září.

Pokud nenastane prázdninová výluka a pojede se serie bez přestávky, tak 5S by měla skončit cca. v polovině září.
Kdybych to bral podle minulé serie, tak by tuhle pátou serii Barandov měl začít vysílat v lednu 2016. Pinkiesmile


Re: Český dabing & seznam epizod - sc@lix - 06.04.2015

Já bych spíše počítal s tím, že prazdninova přestávka bude, protože jak jsem si to tak propočítaval, tak do začátku prázdnin se stihne odvysílat přesně polovina sezóny a druha půlka by se odvysílala na podzim. Nevím může to být taky náhoda. Ale zpátky k českému dabingu, tím pádem bych ho spíše viděl někdy na jaře příštiho roku. Ale je to pouze můj názor.

Odesláno z mého GT-S5570I pomocí Tapatalk 2