Bronies.cz
Český dabing & seznam epizod - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Český dabing & seznam epizod (/Vlakno-Cesky-dabing-seznam-epizod)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Český dabing & seznam epizod - Martin - 30.10.2014

Ono by se dalo sáhodlouze debatovat nad významem slovíčka "people" nebo "man", že se to nemusí vždy rovnat slovu "human", a že když už tu máme poníky, kteří záhadně mluví zrovna anglicky nebo česky, tak není nutné, aby vyslovením "čéče" museli odkazovat na lidskou rasu (podobně jako se člověk vykřikující "boha jeho" nemodlí, a "brácho" neříkáme jen svému pokrevnímu příbuznému Ajsmug ). Ale to bych tu rozjeli už docela dost slušný offtopic

Zrovna podobně se kdosi čílil ve filmu Medvědí bratři, že by Inuita určitě neříkal "chcete čendžnout?". Co na to říct. Také je pak ale v tom případě záhadno, proč Inuita v poslední době ledové umí mluvit česky Pinkiesmile



RE: Český dabing & seznam epizod - blesk1j_CZ - 30.10.2014

teť mám zase důvod psát:

takže já se už doplazim ke poslednímu dílu co je a já jsem uplně na dně co se stalo. on zničil twilightin treehause. takže ja na to:
HAZBRO děláš si snat srandu?! necháte zničit její nádnehtnej stromovej dům tet aby twilight našla opravovací kouzlo a dala ho do pořádku. lidi je mi uplně blbě! spravej ten strom? potřebuju vaší pomoct jestli ten dum spravej.
napište jak to bude protože se cítim blbě a nezlepší se to dokud nezjistim jak to bude dál. nechci se trápit rok než výde pátá serie.

planuju že si připíšu stav jak mi je
nálada - duvod
video je v AJ



RE: Český dabing & seznam epizod - Blue Storm - 30.10.2014

Tak jsem se i já podíval na poslední dvojdíl a bylo fajn Pinkiesmile Baladu princezen jsem čekal fakt horší a zaplať poník, že to tak nějak dopadlo. Ajsmug K Tirekovi nemohu nic vytknout. Byl supr. Pinkiesmile

OT:
Blesku. Twili přišla o svoji knihovnu a myslím si, že to byl šok pro většinu z nás. Zde bylo vidět, že Tirek je velmi temnou postavou, která se neštítí zničit vše, co je pro poníka či jinou bytost drahé. (viz: rukojmí ostatních jejích přátel v bublinách)
Ano. Odnesla to knihovna a i já byl trochu mimo. Ale díky stromu harmonie, který jim dal možnost mít zcela novou magii přátelství (Rainbow power) bez elementů harmonie (protože ty krystaly zřejmě strom harmonie potřebuje k životu, proto tato alternativa) se stalo, že z té aktivované truhly vzešel zámek pro Twilight a její přátele, který v sobě tu duhovou sílu má a je to prostě její nový domov.
Nemyslím si, že její knihovnu ještě v takové podobě uvidíme a právě ten zámek je takovým příslibem do budoucna a nový směr k páté sérii na kterou se velmi těším. Pinkiesmile

Stromová knihovna byla pro nás určitě takovým symbolem domova pro tu, která zasvětila život v učení, zdokonalování sama sebe a hlavně nalezení přátelství. Tak ho ve vzpomínkách budu mít i na dále. Ale prostě už není. Musíš se s tím prostě smířit.



RE: Český dabing & seznam epizod - Oggy123 - 30.10.2014

OT - blesk1j_CZ:
Wat? Myslím, že ťa nechápem. Veď na konci S4 to bolo všetko vysvetlené.. Veď:
[spoiler: Twilight má miesto toho stromu ten zámok. Pochybujem, že by sa ten strom ešte niekedy vrátil.]



RE: Český dabing & seznam epizod - LEGION_1 - 30.10.2014

To je pravda, to zničenie jej stromového domu (a miestnej knižnice) som nečakal a je to veľká škoda. Toľko sa tam toho odohralo... Twilightoops No ona už vlastne teraz bude bývať na tom hrade, čo tam vyrástol a vraj bude okrem iného aj odhaľovať jeho tajomstvá. Takže ten strom už ostane asi len na pamätnej fotografii voľakde v Ponyville a neboj, rok nie, maximálne pol roka sa načakáme Ajsmug Maximálne (aspoň dúfam Applejackconfused )


RE: Český dabing & seznam epizod - Jamis - 30.10.2014

(30.10.2014, 22:18)blesk1j_CZ Napsal(a): necháte zničit její nádnehtnej stromovej dům tet aby twilight našla opravovací kouzlo a dala ho do pořádku. lidi je mi uplně blbě! spravej ten strom? potřebuju vaší pomoct jestli ten dum spravej.

Nerad ti beru radost, ale dle toho, co jsme slyšel od scénáristů (potažmo dabérů), tak [spoiler: se knihovna v S5 nevrátí].


RE: Český dabing & seznam epizod - blesk1j_CZ - 30.10.2014

nechce se mi k tomu nic říct


RE: Český dabing & seznam epizod - Fígl - 01.11.2014

Equestria Girls: Rainbow Rocks v českém dabingu již tenhle měsíc.
TV Barrandov
17.11. - 7.00 - Equestria Girls II
Minimax
29.11. - 8.00 - My Little Pony: Equestria Grirls - Rainbow Rocks

zdroj: TV program - satCentrum
zdroj: http://www.satcentrum.com/tv-program/download.php?num=32780]TV program - satCentrum


RE: Český dabing & seznam epizod - Annabell - 01.11.2014

YES!!! Raritystarry Tak na toto som fakt zvedavá. Rainbowlaugh


RE: Český dabing & seznam epizod - blesk1j_CZ - 01.11.2014

očem to je? abych byl v obraze