Bronies.cz
Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy pod záštitou Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Srazy-pod-zastitou-Bronies-cz--69)
+---- Téma: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! (/Vlakno-Zimni-Karaoke-party-2014-jiz-treti-spolecne-Vanoce-CZ-SK-bronies)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - Arctic Blue - 21.11.2014

OT

Narazil jsem na jednu relevantní hlášku Twilightsmile

Mabel Napsal(a):Grunkle Stan, karaoke isn't about sounding good. It's about sounding terrible, together.




RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - Jamis - 21.11.2014

Ještě jedna poznámka, co se týče samotného karaoke na Karaoke Rainbowlaugh určitě dáme i zpěv dohromady mimo soutěž (bez doprovodu Kakofony band, anžto by mohly utéct okenní tabulky).

Je to jedna z věcí, co myslím dost citelně chybí (a pokud je mi známo, tak nejenom mě): když se někde rozhodneme zpívat, tak toho, co bronies umí (byť jsou to písničky ze seriálu) je dost málo - ne že by to byl problém CZ/SK krajiny: zkoušeli jsme to na všech místech Evropy, kde se nějaká ta větší brony akce konala (zdravím Melgarha a jeho BassCannon).


RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - Elchar - 21.11.2014

Jamis: osobně pár písniček z mlp nazpaměť umím, ale ne tak moc... a jen tak mimochodem navíc zpívám příšerně Rainbowlaugh


RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - Minetex - 21.11.2014

Upřímně Jamisi, mluv za sebe Rainbowlaugh Nemůžeš to zobecňovat, vím, že větší část z nás pravděpodobně neumí celý soundtrack naspaměť, ale asi hodně z nás by většinu songů s normálním karaoke (s textem) zaspívalo skoro bez problémů. Já taky Raritywink Né že bych chtěl jako machrovat, jo, ale Rainbowlaugh přijde mi, že to je spíš věc štěstí na zpěváky a na Fluttershye Rainbowlaugh


RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - Frolda - 21.11.2014

Minetex: Odpovím ti já. Kdykoliv jsme byli někde "venku" a zkoušeli to tam rozjet, tak z těch okolo zpívalo s námi jen pár lidí, protože všichni ostatní prostě neuměli text nebo se jim zpívat nechtělo a tak nezpívali, i když by třeba chtěli.

Zpívat s Karaoke, kde ti jede text dokáže každý. Bohužel těch písniček, které zná dost lidí nazpaměť včetně textu není moc. (Osobně umím tak dvě, tři a pár dalších tak na půl.

Proto se třeba při flashmobech rozdávaly letáčky s textem, aby si mohli zazpívat skutečně všichni a to už pak šlo pěkně Pinkiesmile


RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - Minetex - 21.11.2014

Jo, tak to jo. Chápu, že hodně lidem nebylo jen tak někde s nějakejma týpkama do zpěvu Rainbowlaugh Ale Karaoke bude super, určitě.


RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - equerio - 21.11.2014

Však na My Little Karaoke sú aj instrumental verzie pesničiek, nie? A tam ide ten text, tak že nebudeme musieť vedieť celý soundtrack naspamäť Rainbowlaugh


RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - Jamis - 24.11.2014

(21.11.2014, 19:41)Minetex Napsal(a): Upřímně Jamisi, mluv za sebe Rainbowlaugh Nemůžeš to zobecňovat, vím, že větší část z nás pravděpodobně neumí celý soundtrack naspaměť, ale asi hodně z nás by většinu songů s normálním karaoke (s textem) zaspívalo skoro bez problémů. Já taky Raritywink Né že bych chtěl jako machrovat, jo, ale Rainbowlaugh přijde mi, že to je spíš věc štěstí na zpěváky a na Fluttershye Rainbowlaugh

Upřímně Minetexi, mluví ze mě zkušenost se stovkama bronies napříč celou Evropou, se kterými zkoušíme na conech zpívat pony písničky - jediný spolehlivý způsob, jak je spolehlivě přimět zpívat je rozdat jim texty (jako to děláme u opakovaného zpívání EqG písniček... a rozdávání oušek a ocásků Pinkiesmile ).

A ještě potřebuješ rozumný hudební doprovod, takže se lidé můžou chytit - jak to vypadá, když má 1200 bronies text a není doprovod jsme viděli vloni na Galaconu Rainbowlaugh díky tomu je pidi (ne nadarmo) v brony Evropě znám jako Piano Zecora Ajsmug Není to zas tak jednoduchý, když dojde na desítky, či stovky lidí.


(21.11.2014, 21:59)Minetex Napsal(a): Jo, tak to jo. Chápu, že hodně lidem nebylo jen tak někde s nějakejma týpkama do zpěvu Rainbowlaugh

Note to self: ne, skutečně mnoho lidí nemá představu, jak to v reálu vypadá a co se může díky všem těmhle akcím stát, když někde prohlásíte, že jste CZ/SK bronies Twilightsmile


RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - Melgarh - 25.11.2014

Soutěž v Karaoke!
- už to skoro máme připravené, tudíž si připravte následující:

1) máte možnost vystoupit jako solo či skupinka
2) vybrat 3 skladby, které jste schopni zpívat pro zajištění neopakování té samé písničky
3) pro skladby potřebujeme song bez hlasů, tzv. Instrumental song či karaoke verzi z Youtube, ke každé písničce přiložte link ke stažení či odkaz.
4) dal jsem sem i 4. bod, ať se 3. necítí tak sám.

Prozatím vše!
-Mel


RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - Dex - 26.11.2014

Jak se to bude hodnotit? Live porotou?