Bronies.cz
Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy pod záštitou Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Srazy-pod-zastitou-Bronies-cz--69)
+---- Téma: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! (/Vlakno-Zimni-Karaoke-party-2014-jiz-treti-spolecne-Vanoce-CZ-SK-bronies)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - ithil - 07.12.2014

on má hrozně fotogenickej obličej, co já bych za to dala


RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - Michy - 07.12.2014

Ithil: Ok, cosplay nechám doma.
Alkel + oblek či uniforma = záruka poutavé fotografie.
Zbývá necelý týden do karaoke - přeji organizátorům opravdu pevné nervy!


RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - Frolda - 07.12.2014

Hele vy dva, nestěžujte si, protože pořád jste na fotkách mnohem lepší než já Rainbowlaugh.

A co teprve s tím, co si připravuju za cosplay, to teprve bude něco.


RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - HungZ - 07.12.2014

Aspoň nejsem jedinej , co si připravuje cosplay na poslední chvíli Pinkiesmile

Hodně štěstí všem cosplayerům . Až vám se to povede stihnout ještě Rainbowlaugh


RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - Cwossie - 07.12.2014

Nepovede Rainbowlaugh Obávám se, že pokud nebudu chtít vytáhnout starší kostým, budu muset přijít za člověka Pinkiesmile


RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - Dawnflash - 07.12.2014

Som nesmierne up-to-deadline, ale stíham (snáď). Hneď sa registrujem na súťaž aj akciu. Nereagoval som doteraz, lebo som zvažoval rodinu a financie. Prepáčte mi neskoré vybavovanie, to som celý ja Facehoof
Nesmierne sa teším, aspoň konečne spoznám českých bronies mimo Brna Pinkiesmile
Stav: Lístok zaplatený


RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - Jamis - 07.12.2014

@Michy: když ty jsi s tím foťákem tak srostlý, že ten cosplay už je jen oblečení Rainbowlaugh ty to hrát nemusíš - ty to žiješ. Tak trochu podobně to mám s cosplay i já Ajsmug Flutterryay


@pidi: vždycky vymyslíš/te něco, co mě tak mile překvapí ve chvílích, kdy už mám pocit, že se na všechny ty události (mimo mou hlavu) už dávno zapomnělo. Žili jsme tolik velkých věcí tenhle rok, že si stejně jako vloni neodvažuju odhadovat, co nás příští rok čeká Twilightsmile když letos jsme kromě jiných potkali princeznu Celestii a osobně i ty, kteří MLP tvoří (ať už hudbu nebo scénář)...

Kažodpádně:

Děkuju za všechno!

Pokud bych si měl něco do příštího roku přát, tak abys místo

[Obrázek: avatar_1170.png?dateline=1399980484]

byl opět tímto:

[Obrázek: 972351_602345199818350_1524522012_n.jpg?...621487a056]

Díky všem, kteří mě v těžkých chvílích drží nad vodou - moc si toho vážím. Jsem hrdý na to, že jsem mezi bronies našel ty, se kterými se dá žít "Friendship is Magic" i v reálném světě, nejen v (Cz)Equestriii Twilightsmile a též na to, že vás mohu nazývat svými přáteli /)

... protože přesně pro vás a pro všechny, kteří se k tomuhle společenství chtějí připojit, stojí za to dávat všechno, co je v (nejen) mých silách do společných podniků, ať už jsou to návštěvy (a všechny ty úžasné zážitky) MLP conů po celé Evropě, nebo tradiční Vánoční Karaoke sraz.

Uvidíme se tam - těším se na vás!

(07.12.2014, 19:29)Cwossie Napsal(a): Nepovede Rainbowlaugh Obávám se, že pokud nebudu chtít vytáhnout starší kostým, budu muset přijít za člověka Pinkiesmile

Hm, tenhle tvůj cosplay ještě nikdo z nás nezná - těším se zas o něco víc Rainbowlaugh


RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - Frolda - 07.12.2014

@Jamis:

My hlavně děkujeme tobě, že jsi nám vzorem a oporou ve stavech nouze. Za sebe mohu říct, že jsi byl a stále jsi důležitou součástí mého života, neboť skrz tvé činy (ať už se jednalo o slovo, nebo opravdu nějakou činnost) jsi mi ukázal, kde jsou mé možnosti a jaké příležitosti mi každý den unikají.

Jsi vzorem a ukázkou, že se lze stát lepším člověkem, ať už je každý jakýkoliv.

Pinkiesmile


RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - equerio - 08.12.2014

Neviem či táto ozázka už bola, ale tie skupiny na karaoke contest majú mať koľko členov?


RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - Melgarh - 08.12.2014

@Equerio: Limit jsme nestanovili, ale v ramci rozumu - cekal bych tak 4-6 s tim, ze mikrofonu je kolem ~4 odhadem.