Bronies.cz
Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy pod záštitou Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Srazy-pod-zastitou-Bronies-cz--69)
+---- Téma: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! (/Vlakno-Zimni-Karaoke-party-2014-jiz-treti-spolecne-Vanoce-CZ-SK-bronies)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - Elchar - 09.11.2014

Mám tak trochu problémy s placením. Platbou převodem nejde poslat zprávu, do který bych napsal jméno a přezdívku a na složenku potřebuju celou adresu, včetně jména. Možná jsem jen blbej a něco mi nedochází Twilightblush


RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - Melgarh - 09.11.2014

Zpravu pro prijemce nemas v moznostech? Co to je za eBanking? Rainbowlaugh Prinejhorsim se da pouzit variabilni symbol, kde by jsi uvedl nejaky specialni string cisel a pak nam poslal maila na info<add>czskbronies.cz


RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - czAdamV - 10.11.2014

Pro tohle by se dalo použít i id tady na fóru, protože je unikátní pro každého uživatele. Kdyby bylo potřeba, narychlo jsem naučil Pinkie, jak id zjišťovat, viz toto Twilightsmile


RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - Intrix - 10.11.2014

Ne každý, kdo přijde na sraz, má účet tady na foru


RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - Melgarh - 10.11.2014

To mi je jasny, protoze i CZQ jsem delal PRko na vsech ruznych FB kanalech kde jsou urcite stovky lidi, co jsou mimo tento web Twilightsmile

V jejich pripade doporucuji kontaktovat info@czskbronies.cz a je to vyreseny =)


RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - Frolda - 10.11.2014

OT 8B3CE273

A ne každý, kdo jde na Karaoke a není na foru nemá zprávy pro příjemce v internetbankingu.



RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - Luna May - 10.11.2014

(10.11.2014, 10:14)Melgarh Napsal(a): To mi je jasny, protoze i CZQ jsem delal PRko na vsech ruznych FB kanalech kde jsou urcite stovky lidi, co jsou mimo tento web Twilightsmile

V jejich pripade doporucuji kontaktovat info@czskbronies.cz a je to vyreseny =)

Nevytvoříš tedy Facebook event? Zrovna on by mohl zajistit viralitu mezi "nefórovými" bronies. Samozřejmě pokud je vhodné mít další návštěvníky z hlediska kapacity prostor.


RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - Melgarh - 10.11.2014

@Mayashi: Vytvorim, ale spise pristi tyden.

Po 10 dnech od ohlaseni jsme na nejakych 62% kapacity celeho eventu a na 122% planovane kapacity pre-party (lze zvetsit ale). Z minulosti vime, ze kapacita se zaplnila jen ze samotneho fora. Ted, kdyz uz mame prehled o dalsich castech komunity, tak se spis bojim, ze jakekoliv velke srazy zacnou byt "out of scope" pro ubytovaci kapacity a dostupne levne lokace..


RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - Luna May - 10.11.2014

Offtopic:
Těším se na den, kdy napíšeš můj nick správně Rainbowlaugh.



RE: Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! - Jamis - 10.11.2014

Aktualizován seznam plateb.


(08.11.2014, 01:30)Foxtrot Napsal(a): V registračním formuláři píšete:
"Na pre-party se bude nejen promítat nejnovější díl My Little Pony ze 5. série, ale..."

Takže vy víte, kdy začne 5. série? Takže začne někdy před 12.12.?

(08.11.2014, 01:44)xsoft Napsal(a): On se na to fakt musel nekdo zeptat? omg

@Foxtrot: vzhledem k formě dotazu se musím zeptat: bylo účelem onu chybu opravit, nebo z nás udělat pitomce?

@xsoft: zapomněl jsi dodat: "LOL WTF!"

@Oba: Gratuluji! Můžete si přidat do životopisu položku: "Byl jsem chytřejší než organizátoři, protože tak zjevnou chybu bych sám přece nikdy neudělal."

Vysvětlení: ne nevíme, kdy se začne promítat 5.sezóna - návrh byl psán v době, kdy se zdálo, že nová epizoda v danou dobu bude, takže uvažovat nad tím, zda jej budeme promítat nebo ne, mělo smysl. Teď už je patrné, že to v té době už nejspíš nebude, takže s největší pravděpodobností se bude promítat něco jiného, nebo vymyslíme jiný program, pokud to za daných okolností bude mít smysl.

V registračním formuláři doplněn vysvětlující text, který nechává všechny možnosti otevřené.