Bronies.cz
Arosis - Povídky a překlady - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Literatura (https://bronies.cz/Forum-Literatura)
+---- Fórum: Tvorba členů (literatura) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-literatura)
+---- Téma: Arosis - Povídky a překlady (/Vlakno-Arosis-Povidky-a-preklady)



RE: Arosis - Povídky a překlady - wormsik - 23.03.2013

při čtení týhle povídky sem uronil slzu Pinkiesad2


RE: Arosis - Povídky a překlady - DrakeDamage - 23.03.2013

Doufám, že bude i pokračování Pinkiehappy


RE: Arosis - Povídky a překlady - LikiOne - 24.03.2013

wow tak tohle bylo pěkné, a za pokračováni bych byl taky rád Twilightsmile


RE: Arosis - Povídky a překlady - wormsik - 24.03.2013

jžš já už tady nic číst nebudu protože se pak pokaždý rozbrečim jak malej kluk Fluttercry


RE: Arosis - Povídky a překlady - Rivel Arosis - 24.03.2013

Zdravím všechny mé nové čtenáře Twilightsmile

Tak si přečti něco veselejšího Wormsíku. Poznáš to podle tagů.


RE: Arosis - Povídky a překlady - Foxtrot - 24.03.2013

Povídka Konec
Jedna věc mě tam nemile překvapila (ve spoileru), jinak je ta povídka úžasná.

Proč, když umírala Rarity, tak za ní nepřišla Sweetie Belle? Byla to přeci její sestra... nevím co si o tom mám myslet, dost mě to zklamalo... Scootaloo tam bylo pro Rainbow Dash, Apple Bloom tam byla pro Applejack, ale Sweetie Belle nic...
Jestli je to tak schválně, tak je to o to smutnější.



RE: Arosis - Povídky a překlady - Rivel Arosis - 24.03.2013

Výborně Schify. Jsem rád, že sis toho všiml. Je to totiž takový drobný detail, který je v povídce schován.
Vzpomeň si co říkala Applejack.

„Snaž se tu zůstat s Rarity až do konce,“ poprosila Applejack. „Ona má už vlastně jen tebe a Spika. Bojím se, že bez tebe by to sama nezvládla.“

V této větě se nám totiž Applejack snaží říct, že Sweetie Belle již tou dobou není bohužel mezi živými.



RE: Arosis - Povídky a překlady - wormsik - 24.03.2013

Arosis ty si genius Twilightsmile posílám přiběhy i kámošum který mlp nesledujou a taky to chválej Pinkiesmile


RE: Arosis - Povídky a překlady - pipa943 - 24.03.2013

Tato povídka se ti povedla, ukázal jsi zde, že i každý poník má srdce a každý poník si zaslouží být milován... co každý poník Pinkiesmile spíše každý Povídku jsem byl schopen přečíst až dneska ale nevadí. Po povídce Konec je to jedna zase z veselejších povídek. Moc se mi to líbilo a doufám že naše dvě klisničky budou pokračovat.

Trixie jež po odpuštění twilight odešla z města se nalodila na loď a odjela do dalekých zemí. Zde se pomaličku seznamuje se zemí, o které nikdy neslyšela dozvídá se, že zde žijí jen zemní poníci, unicorni či pegasové by zde nejspíše nepřežili. Začíná zde předvádět své triky a pomocí nich rozveseluje zemní poníky, kteří nic moc nemají. Na jednom svém představení se setkává s malou nevidomou klisničkou Ruby Gleam. Krátce po svém představení se blíže s ní blíže seznamuje a zjišťuje, že je nevidomá a že dokáže z neznámého důvodu vycítit magii. Ruby nabídne Trixie, že může přespat u nich doma. Trixie to přijímá a zjišťuje že malá klisnička společně s jejími kamarády žije v sirotčinci a stará se o ně milý pár poníků. Po té co jim trixie pomůže hříbátka uložit do posltele se domlouvá s párem ohledně Ruby, jestli by mohla jít s ní na cesty, že to není jen tak nějaký zemní poník a že jí bude učit. Pár poníků souhlasí a krátce po ránu vyráží naše dvě klisničky na cestu. Ruby se zlepšuje v cítění magie a Trixie zjišťuje, že má pomaličko to co twili Pinkiesmile
povídka se mi velice líbila a doufám že bude pokračování



RE: Arosis - Povídky a překlady - wormsik - 24.03.2013

(15.03.2013, 15:10)Arosis Napsal(a): Drazí čtenáři,
možná vás zajímalo, co budu psát teď, když jsem dokončil další ze svých delších povídek. No, tak už čekat nemusíte. Je tu první kapitola z mého nového díla, které bude tentokrát spíš děsivé a strašidelné.

Prokleti (Google Docs)
  • Stará pověst náhle ožívá a Znamínkoví Křižáci se tak náhle dostávají do situace, ze které nejspíš není úniku. Naštěstí v tom nejsou tak úplně samy, jak by se mohlo na první pohled zdát. Tag: Te
  • Kapitola 1.

(24.03.2013, 12:18)pipa943 Napsal(a): Tato povídka se ti povedla, ukázal jsi zde, že i každý poník má srdce a každý poník si zaslouží být milován... co každý poník Pinkiesmile spíše každý Povídku jsem byl schopen přečíst až dneska ale nevadí. Po povídce Konec je to jedna zase z veselejších povídek. Moc se mi to líbilo a doufám že naše dvě klisničky budou pokračovat.

Trixie jež po odpuštění twilight odešla z města se nalodila na loď a odjela do dalekých zemí. Zde se pomaličku seznamuje se zemí, o které nikdy neslyšela dozvídá se, že zde žijí jen zemní poníci, unicorni či pegasové by zde nejspíše nepřežili. Začíná zde předvádět své triky a pomocí nich rozveseluje zemní poníky, kteří nic moc nemají. Na jednom svém představení se setkává s malou nevidomou klisničkou Ruby Gleam. Krátce po svém představení se blíže s ní blíže seznamuje a zjišťuje, že je nevidomá a že dokáže z neznámého důvodu vycítit magii. Ruby nabídne Trixie, že může přespat u nich doma. Trixie to přijímá a zjišťuje že malá klisnička společně s jejími kamarády žije v sirotčinci a stará se o ně milý pár poníků. Po té co jim trixie pomůže hříbátka uložit do posltele se domlouvá s párem ohledně Ruby, jestli by mohla jít s ní na cesty, že to není jen tak nějaký zemní poník a že jí bude učit. Pár poníků souhlasí a krátce po ránu vyráží naše dvě klisničky na cestu. Ruby se zlepšuje v cítění magie a Trixie zjišťuje, že má pomaličko to co twili Pinkiesmile
povídka se mi velice líbila a doufám že bude pokračování

jop je to moc pěkný Pinkiesmile těšim se na pokračování Twilightsmile