Bronies.cz
Arosis - Povídky a překlady - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Literatura (https://bronies.cz/Forum-Literatura)
+---- Fórum: Tvorba členů (literatura) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-literatura)
+---- Téma: Arosis - Povídky a překlady (/Vlakno-Arosis-Povidky-a-preklady)



RE: Arosis - Povídky a překlady - Rivel Arosis - 26.04.2013

Pro všechny nespavce tu mám jednu pohádku na dobrou noc. Někteří její velice zkrácenou verzi znají z povídky Anděl, kde ji vyprávěla Pinkie. Nyní však přichází snad v celé své kráse.

O spící princezně (Google Docs)


RE: Arosis - Povídky a překlady - Greytail - 26.04.2013

Musel jsem si tu povídku připomenout, abych viděl tu zkrácenou verzi Rainbowlaugh
Ale teď k téhle: No, kdo by neměl rád pohádky? Twilightsmile Navíc k tomu dostáváme i Rarity, která ukazuje, že tu je pro svoji sestřičku, když je jí nejhůř a na konci povídky i nečekaného (jak se to teda vezme Rainbowlaugh) překvapení.


RE: Arosis - Povídky a překlady - pipa943 - 26.04.2013

No nečekané Rainbowlaugh někde se to dozvědět musela ne? Rainbowlaugh


RE: Arosis - Povídky a překlady - flakac - 26.04.2013

Docela jsem se do téhle pohádky zažral je super Pinkiehappy .


RE: Arosis - Povídky a překlady - Rivel Arosis - 29.04.2013

Drazí čtenáři,
poslední dobou cítím, že mi při psaní povídek o ponících něco chybí. Spíš se do toho musím nutit, než aby mi to přinášelo radost. Zkrátka něco v mé, srdci nejspíš vyhaslo. A proto, i když mě to vůči vám celkem mrzí, prozatím pozastavuji veškerou svou tvorbu, co se MLP:FiM týče. Fluttershysad Z psaní jako takového jsem naštěstí neupustil. Jen se teď budu věnovat spíše zcela vlastním a ničím neovlivněným námětům. Zde máte začátek něčeho, co už v hlavě nosím velmi dlouho.

Mezi listy a kořeny* (Google Docs, Epub)
  • Životní příběh od jednoho velmi neobvyklého vypravěče, který se však nemůže dočkat, až nám konečně všechno poví. Tag: Do, Ve, Zž
  • Kdo jsem?



RE: Arosis - Povídky a překlady - pipa943 - 29.04.2013

yeap četl jsem a nádhera Rainbowlaugh a asi budu ukamenovaný ale někdy člověk/ poník potřebuje od něčeho, nějakého tématu odpočinout aby k němu našel opět cestu a proto jsem rád, že jsi si vzal mou radu k srdci a neboj za chvíli se ti tvá láska k tvému světu plného poníků zase vrátí Ajsmug


RE: Arosis - Povídky a překlady - DrakeDamage - 29.04.2013

Už se moc těším, co z toho vznikne. Dost mě to zaujalo Pinkiesmile


RE: Arosis - Povídky a překlady - Jamis - 30.04.2013

(29.04.2013, 21:35)Arosis Napsal(a): Drazí čtenáři,
poslední dobou cítím, že mi při psaní povídek o ponících něco chybí. Spíš se do toho musím nutit, než aby mi to přinášelo radost. Zkrátka něco v mé, srdci nejspíš vyhaslo. A proto, i když mě to vůči vám celkem mrzí, prozatím pozastavuji veškerou svou tvorbu, co se MLP:FiM týče. Fluttershysad

Škoda Twilightoops ale nemusíš psát jako na běžícím páse - my to často ani nestíháme číst, i kdybychom chtěli Twilightsmile

Někdy přijeď na sraz Pinkiesmile třeba na páteční kreslící srazy na Vyšehradě v Praze, které rozhodně nejsou jen pro ty co kreslí - dost možná ti to dá další chuť a inspiraci Twilightsmile

... a my ostatní se konečně potkáme s naším oblíbeným spisovatelem Ajsmug


RE: Arosis - Povídky a překlady - Rwakk - 30.04.2013

Přiznám se. Neumím se vyjadřovat ale chci se vyjádřit.
Děkuji za všechno co jsi napsal. Vždycky mě to dokázalo potěšit. Donutilo zamyslet nad tím co vlastně je pro mě důležité a podstatné. Přiznám se že jsem nečetl vše. Něco se mi dokonce i trochu nelíbilo. Přesto tě považuji za někoho velkolepeho. Kdybych měl možnost udělám vše pro to aby jsi zase začal psát. Protože cítím že končí někdo úžasný kdo mě motivuje.

Neumím psát. Chtěl bych to umět a možná jednou budu. Kdo ví. Od tebe ale má touha psát pochází. Doufám že někdy napíšu něco alespoň vzdáleně podobné tobě a tvím výtvorům. Moc rád bych ti v životě potřásl rukou. Doufám že k tomu někdy budu mít příležitost. Ale je velká pravděpodobnost že se to nikdy neuskuteční. Tak ti potřásám rukou alespoň ve svích myšlenkách.

Nakonec bych ještě rád řekl, že tvoje díla budu rád číst i když nebudou z tohoto univerza. O něco takového bych se nenechal jen tak připravit. Moc se těším až zase někdy něco vymyslíš a napíšeš. A tak ti dávám uctivé rozloučení, mistře umělče. S pozdravem jeden z tvých velkých fanoušků.


RE: Arosis - Povídky a překlady - pipa943 - 30.04.2013

hezky napsané Pinkiesmile ale arosis si dává jen pauzu Pinkiesmile pauzu od svého světa, který vlastně vymyslel Pinkiesmile a který žije nyní v každém z nás Pinkiesmile jinak psát bude dále ale ne ponypříběhy našich oblíbených hrdinek a hrdinů ale nových příběhy s novými hrdiny a hrdinkami (trochu předpojaté ale třeba myslím ten strom Pinkiehappy )