Bronies.cz
Arosis - Povídky a překlady - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Literatura (https://bronies.cz/Forum-Literatura)
+---- Fórum: Tvorba členů (literatura) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-literatura)
+---- Téma: Arosis - Povídky a překlady (/Vlakno-Arosis-Povidky-a-preklady)



RE: Arosis - Povídky a překlady - Rivel Arosis - 18.07.2013

Když se podíváte na první příspěvek, tak si jistě všimnete, že byl velice zjednodušen. To proto, že už se v tom původním nedalo vyznat.
Všechny relevantní informace ke konkrétní povídce od teď jsou pouze na stránkách, kde došlo také k velikému přeuspořádání.
Proto může dojít k tomu, že staré odkazy vám s největší pravděpodobností nebudou fungovat.

Pokud někde narazíte i tak na nový odkaz, který však bude nefunkční, tak mě prosím informujte.


RE: Arosis - Povídky a překlady - pipa943 - 18.07.2013

máš to hezky uspořádané Twilightsmile Rainbowlaugh jediná věc která mi bije do očí jsou tagy Rainbowlaugh


RE: Arosis - Povídky a překlady - Rivel Arosis - 18.07.2013

Už nikoho nebijí Twilightsmile


RE: Arosis - Povídky a překlady - pipa943 - 18.07.2013

Děkuji už je to lepší Twilightsmile


RE: Arosis - Povídky a překlady - Katrinka - 18.07.2013

Tak ze zvědavosti jsem si vybrala k přečtení jednu z tvých povídek, konkrétně "Až navěky". Musím uznat, že i když brečím u každého dojemnějšího příběhu, tady to fakt teklo proudem. Skvěle napsaná povídka, jen tak dál Twilightsmile
Asi si teď budu muset přečíst ty ostatní, už jenom ze zvědavosti, jestli mě zase rozbrečíš. Pinkiehappy


RE: Arosis - Povídky a překlady - pipa943 - 19.07.2013

Věř mi Twilightsmile některé ano a některé tě zase rozesmějí Twilightsmile. Arosis píše nádherně Twilightsmile a jeho příběhy se do sebe zaplétají Ajsmug


RE: Arosis - Povídky a překlady - flakac - 19.07.2013

Jo to se mi taky líbí. Děj povídek se navzájem ovlivňuje. První povídka kterou jsem četl byla Kráska v růžovém a i když si připadám jako emocionální barbar tak se přiznám že jsem bečel jak ovce. Další super povídky jsou třeba Až se setká země s nebesy nebo Vůně jabloní a spoustu dalších.Pinkiehappy Právě díky Arosisovi jsem si zase našel čas na čtení.


RE: Arosis - Povídky a překlady - Rwakk - 19.07.2013

Jo. Arosis je jedinečný. Opravdu stojí na špičce a ostatní autoři mu můžou skrytě a někteří i otevřeně závidět Pinkiesmile.
K psaní mě dostal částečně on. Rozhodně jsem si také díky němu oblíbil fanfikce.
A nejen že je to vyjímečný spisovatel. Je to také člověk který pomůže, vyslechne a rád se podívá na mé povídky.
Píše tak jak nikdo koho znám. Jeho povídky ti ukážou jednoduše a přitom geniálně příběh který má v sobě hloubku i povrchní zábavu. Musím u něj přemýšlet a prožívat ten děj mnohokrát než jsem spokojen. A přece jsou i u něj povídky které ke mě nenalezly cestu.
Are, jsi jeden z mála co mě dokázali rozplakat. Vyvolat bolest kterou nešlo zastavit až jsem málem začal jednu povídku nenávidět a přitom jsem se u ní bavil.
Před nedávnem jsi vydal knížku a já už se těším až si ji objednám.
Děkuju ti za veškerou pomoc kterou jsi mi dal. Díky že stojíš při mě i když si nevěřím. Nedokážu se ti odvděčit. Jsem jen slabý člověk a vím že vlastně ani nečekáš ode mě nějaký super počin jako projev vděčnosti.
Je mi trochu divně když to tu tak píšu. Snažím se vyjádřit co mi leží na srdci a nejsem s tím pořád spokojený. Těžko se to říká. Odhaluju svojé já.


RE: Arosis - Povídky a překlady - Rivel Arosis - 19.07.2013

Velice vám všem děkuji. Učinili jste jednoho unaveného pracujícího poníka v pátek šťastným.

(19.07.2013, 08:32)Rwakk Napsal(a): K psaní mě dostal částečně on.

A to je přesně ten důvod proč to vlastně všechno dělám. Samozřejmě jsem vděčný za každého čtenáře, který stráví byť jen maličkou chvilku nad mou povídkou, ale mnohem větší radost mám z těch, jimž má tvorba ukáže cestu a je jedno jestli se pak dají na psaní, kreslení nebo překlady.


RE: Arosis - Povídky a překlady - Rivel Arosis - 19.07.2013

Mějte se tu pěkně, mí malí poníci, já tu totiž teď poněkud delší chvíli nebudu. Nic tedy ode mě nového neočekávejte a dočtěte to, co jste ještě nezkusili.

Zatím pa, pa. Twilightsmile