Bronies.cz
Arosis - Povídky a překlady - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Literatura (https://bronies.cz/Forum-Literatura)
+---- Fórum: Tvorba členů (literatura) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-literatura)
+---- Téma: Arosis - Povídky a překlady (/Vlakno-Arosis-Povidky-a-preklady)



RE: Arosis - Povídky a překlady - Jamis - 18.09.2012

Zas se mám na co těšit Pinkiesmile díky - tvoje povídky se mi moc líbí.


RE: Arosis - Povídky a překlady - MidnightShadow - 23.09.2012

HHHnnnnnnnnnngggg..

Uzasne :3


RE: Arosis - Povídky a překlady - Rivel Arosis - 23.09.2012

Tak a je to tu. Poslední kapitola. Kapitola 11. - Den, po kterém jsem toužila

Touto kapitolou se náš příběh prozatím uzavírá, ale nebojte se Chrysalis a Shining Armor se vrátí v pokračování, kde se možná dozvíme odpovědi na otázky, které Pravá Láska nezodpověděla Twilightsmile

Když se teď podívám na to své již konečně dokončené dílo, musím říct, že se mi to poněkud vymklo z rukou, když původním zadáním byla pouze povídka. Ale já prostě nemohl jen tak proti sobě postavit Chrysalis a Shining Armora a nechat je se do sebe zamilovat. Musela k tomu vést nějaká cesta. A tak kapitoly přibývaly a já pořád nebyl tam, kde jsem chtěl být. Ale byly to skvělé chvíle strávené psaním a vymýšlením tohoto příběhu.

Za všechno bych chtěl poděkovat hlavně MidnightShadow. Bez ní a jejího obrázku, by tohle mé dílo nikdy nevzniklo.
Další díky patří Majoru 039, který mi pomohl rozmotat uzel mezi sedmou a osmou kapitolou, na kterém jsem se zasekl.
A nakonec děkuji všem, kdo povídku četli a kdo mě v psaní podpořili.


RE: Arosis - Povídky a překlady - Greytail - 23.09.2012

Skvělá tečka za skvělým příběhem Twilightsmile Jinak, jestli můžu, tak bych toužil po zodpovězení těchto dvou otázek:
1. Dozvíme se též, jak Twilight Sparkle reagovala na proměnu svého bratra?
2. Bude podrobný popis svatební noci? Rainbowlaugh


RE: Arosis - Povídky a překlady - Rivel Arosis - 23.09.2012

(23.09.2012, 13:01)Greytail Napsal(a): Skvělá tečka za skvělým příběhem Twilightsmile Jinak, jestli můžu, tak bych toužil po zodpovězení těchto dvou otázek:
1. Dozvíme se též, jak Twilight Sparkle reagovala na proměnu svého bratra?
2. Bude podrobný popis svatební noci? Rainbowlaugh

Děkuji Pinkiehappy
1. Měl jsem to původně v plánu napsat, ale nakonec jsem to ani nevím proč vynechal. Dopsal jsem to tam. Najdeš to na druhé stránce poslední kapitoly Pinkiehappy
2. Kdo ví. Do těchto literárních vod jsem ještě nevstoupil, ale třeba mě přesvědčíte o tom abych to zkusil Ajsmug


RE: Arosis - Povídky a překlady - Rivel Arosis - 24.09.2012

Drazí čtenáři a čtenářky, jistě vás zajímá, co budu psát teď, když jsem dokončil Pravou Lásku?

Rozhodoval jsem se mezi několika možnostmi a nakonec to vyhrál jeden poněkud temnější příběh z dávné historie. Bude o zradě, nenávisti, přátelství a také o lásce Twilightsmile A možná se něco dozvíme o ... A to vám nepovím Pinkiehappy

Inu, tak tedy začínáme, krátkým prologem Pinkiehappy

Prolog - Celestia vypráví


RE: Arosis - Povídky a překlady - MidnightShadow - 25.09.2012

(24.09.2012, 22:08)Arosis Napsal(a): Drazí čtenáři a čtenářky, jistě vás zajímá, co budu psát teď, když jsem dokončil Pravou Lásku?

Rozhodoval jsem se mezi několika možnostmi a nakonec to vyhrál jeden poněkud temnější příběh z dávné historie. Bude o zradě, nenávisti, přátelství a také o lásce Twilightsmile A možná se něco dozvíme o ... A to vám nepovím Pinkiehappy

Inu, tak tedy začínáme, krátkým prologem Pinkiehappy

Prolog - Celestia vypráví

Me to zobrazuje Pravou lasku O.o
Aha, jen ten odkaz co je v citaci. Jinak odkaz v prvnim prispevku funguje Pinkiesmile


RE: Arosis - Povídky a překlady - Rivel Arosis - 25.09.2012

(25.09.2012, 00:02)MidnightShadow Napsal(a): Me to zobrazuje Pravou lasku O.o
Aha, jen ten odkaz co je v citaci. Jinak odkaz v prvnim prispevku funguje Pinkiesmile

Á, chybička se vloudila Twilightblush
Už je to opraveno. Díky, Midnight.


RE: Arosis - Povídky a překlady - Rivel Arosis - 30.09.2012

Tak jsem přidal první kapitolu k A zrodí se jednorožec. Nese název V bolesti zrozená a nějak nevím co si o tom mám myslet. Scéna, která se v ní odehraje byla pro mě po psychické stránce tak vyčerpávající, že jsem s tím musel několikrát přestat. Nikdy bych netušil, že napíšu něco tak strašně krutého, a ještě o ponících.

No snad se vám to bude líbit a více než kdy jindy uvítám názory na tuto kapitolu a příběh, který se v ní začíná odvíjet.


RE: Arosis - Povídky a překlady - MidnightShadow - 30.09.2012

Zacina to vyborne. Jenom vetu "Toho uz leckdy zadny jiny ponik nespatril" bych upravila. Jednak slovo "leckdy" uz mas v predschozim odstavci a tady to pusobi tak nejak opakovane. Potom bych doporucila slova "vselijake", "nejake" a podobne, take moc nepouzivat. Spise vice sedi "ruznymi", "mnohymi", atd.

To me spise jen tak prastilo do oci Pinkiesmile ale na dalsi pokracovani se uz tesim moc a moc Pinkiesmile