Bronies.cz
Arosis - Povídky a překlady - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Literatura (https://bronies.cz/Forum-Literatura)
+---- Fórum: Tvorba členů (literatura) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-literatura)
+---- Téma: Arosis - Povídky a překlady (/Vlakno-Arosis-Povidky-a-preklady)



RE: Arosis - Povídky a překlady - Rivel Arosis - 01.10.2012

Přiznám se, že jsem to po sobě ani moc nečetl. Ani jsem nemohl pořádně usnout, pořád jsem tu scénu měl před očima.

Jinak ale děkuji, pár drobných změn v textu jsem provedl.


RE: Arosis - Povídky a překlady - Rivel Arosis - 01.10.2012

Dnes pro vás mí věrní čtenáři a tentokrát hlavně pro tebe MidnightShadow nemám žádnou povídku, ale něco zcela jiného. A přesto to má pro mě daleko vyšší hodnotu, než vše co jsem zde za celou tu dobu vystavil.

Poslední kapitolu k Pravé Lásce jsem vydal před nějakým tím týdnem, ale pro mě to ještě neznamenalo ještě úplný konec. Zbývalo dopsat a poopravit samotný originál, který ale neleží jen tak někde na internetu. Místo toho je napsaný mou vlastní rukou.

A proto pohleďte na samotný rukopis Pravé Lásky.

[Obrázek: Prava_Laska.jpg]

Odkazy na obrázky ve vyšší kvalitě naleznete zde:
Celá kniha
Na začátku
Konec

Možná si ti bystřejší z vás všimnou několika volných prázdných míst v textu. Ta jsou určena pro ilustrace. Možná je jednoho dne doplním sám a možná je někdo doplní za mě. To se teprve uvidí.

Pokud budete mít opravdu zájem, mohu celý originál oskenovat a vystavit v jeho pravé podobě k přečtení.


RE: Arosis - Povídky a překlady - Greytail - 01.10.2012

Takže ty jsi celou Pravou lásku nejprve psal ručně? Fíha, tak to respekt. Rainbowdetermined2


RE: Arosis - Povídky a překlady - Rivel Arosis - 02.10.2012

Víceméně ano. Jen několik posledních kapitol bylo psáno nejprve na počítači a pak přepsáno. Prvotním impulzem k tomu bylo, že když ta soutěž začínala, tak jsem byl několik týdnů na dovolené bez přístupu k počítači. A pak mi přišla docela škoda s tím jen tak skončit.


RE: Arosis - Povídky a překlady - Rivel Arosis - 02.10.2012

Chtěl jsem napsat jednu takovou kratičkou povídku na odlehčení, ale když jsem napsal první větu, ukázalo se, že je to vlastně verš, a tak jsem si řekl: "Proč to nezkusit?". A tak tu máme kratičkou básničku s příběhem Pinkiehappy

Růžové tajemství


Re: Arosis - Povídky a překlady - czAdamV - 02.10.2012

Moc pěkný, s tím, jak to začalo jsem čekal něco úplně jiného Rainbowlaugh


RE: Arosis - Povídky a překlady - Rivel Arosis - 02.10.2012

Woohoo, a je tu další kratičká povídka. Nějak jsem se dnes rozjel Twilightsmile

Nejlepší přítel

Jen pro zajímavost. Vymyšlena a napsána byla na mé cestě vlakem z práce domů. A k tomu na telefonu.

Bohužel je inspirována skutečnou událostí. Mému dědovi se nedávno stalo něco podobného Fluttershysad


RE: Arosis - Povídky a překlady - Memphis - 03.10.2012

Přečetl jsme si tvé povídky ze zvědavosti. Rád se přiučím. Ale to co jsme viděl. Já....nemám slov. Hezký text. přejemně se to čte. Úchvatné nápady. Rád bych se od tebe učil. Nebo alespoň zpřatelil. Budu rád za tvou PM.



RE: Arosis - Povídky a překlady - Rivel Arosis - 03.10.2012

Všem děkuji za pochvalu a za odměnu tu je další kratičká povídka.

Skok v čase

Potřebuji si vyčistit hlavu od těch malých myšlenek, abych se mohl vrátit zase k těm velkým.


RE: Arosis - Povídky a překlady - Dumbass_CZ - 03.10.2012

Tak za ten rukopis ... opravdu smekám. Já tohle dělat nemůžu. Né že by se mi nechtělo, ale škrábu jako kocour. Ty máš ale písmo nádherné. A to, co vyjadřuje je ještě lepší. Je večer, a já jsem ospalý, a nejsem připraven na psaní dlouhých řečí. Navíc některý má slova tu již byla vyřčena. Už se připravuji, kdy si udělám volný den, a přečtu si všechny tvé doposud napsané příběhy. Četl jsem jen úryvky, a opravdu se mi líbí. Kdepak já jsem spisovatel. Ty jsi óóó mocný vládce propisky, chrlící úžasné díla. Jen tak dále, jen tak dále !
PS: Byl bych moc rád, (pokud budeš chtíti) kdyby jsi měl někdy volný čas, a zastavil se na naší skype Brony skupině. Někdy tam máme literální chvilku, a ty tam scházíš Ajsmug
PS2 k psaní z mobilu: Yup, taky jsem už takhle psal. Ono se to celkem dá, ale 3" obrazovka je prostě 3" Rainbowlaugh