Bronies.cz
Jablonecké srazy - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Jablonecké srazy (/Vlakno-Jablonecke-srazy)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Pravidelné středeční Liberecké srazy, možná i DDR? - Minetex - 06.05.2015

Sry mang, psal jsem ti na skype, myslel jsem, že to bude stačit. Na Sms jsem zapoměl Scootangel


RE: Pravidelné středeční Liberecké srazy, možná i DDR? - Ferraripony - 06.05.2015

no buhužel ne, to už je větší šance na fb, (ale ten zase nemáš ty) Pinkiesmile


RE: Pravidelné středeční Liberecké srazy, možná i DDR? - Ferraripony - 07.05.2015

tak vzhledem k tomu, že proběhl další sraz je čas stanovit datum dalšího.

podle prvního rozpisu, státnic to zatím vypadá na víkend 6.6 a 7.6 s tím, že kdo bude chtít může přijet i dřív.


RE: Pravidelné středeční Liberecké srazy, možná i DDR? - Mikado.H - 07.05.2015

Snažím se teď na srazy chodit co to jde, ale ten víkend bohužel nedávám.  spike NOO  Musím doma ubytovat Maďara (což by ještě tak nevadilo) a slíbil jsem kamarádům, že přijdu na oslavu - 3 lidi slaví osmnáctiny...

Kdybych řešil jen jednu věc, tak přijdu, protože oslava je večer, ale takhle fakt ne.  Applecry
Kdyby jste to náhodou změnili, napište někdo PM a rád přijdu.

Btw poslední sraz super (i když jen ve dvou, viď Minetexi...) a dokonce jsem ukořistil i parádní Vinyl z časáku.  Twilightsmile A děkuji Ferrarimu za poskytnutí koleje jako útočiště, protože čajka ve dvou by byla... zvláštní.


RE: Pravidelné středeční Liberecké srazy, možná i DDR? - ThePinkOne - 07.05.2015

Jáj.. to je naprd že ti to nevýjde :/ (docela hodně naprd) To to zatím vypadá že opravdu budeme jen 4 :/


RE: Pravidelné středeční Liberecké srazy, možná i DDR? - Minetex - 07.05.2015

To je teda škoda. No, uvidíme. A za ten včerejšek se omlouvám, ukázalo se, že to nakonec byl den blbec (dneska pokračuje, další a další věci se mi nedaří Rainbowlaugh). Uvidíme, záleží hlavně na Ferrarim. A taky, abyste nezapoměli, bude to Poslední sraz u Ferrariho, protože potom odjíždí studovat do Prahy Rainbowlaugh Dále by se na víkendy mohlo k PinkleSweetovi do Železnýho Brodu, ale co se teď budeme zaobírat budoucností, že Rainbowlaugh


RE: Pravidelné středeční Liberecké srazy, možná i DDR? - Hadasa - 09.05.2015

Jáj...chodím na 2 sbory... jeden má koncert jednou ročně a druhei dvakrát... už jednou se sraz myslim trefil do koncertu (nebo spíš koncert do srazu) a 7.6. máme opět koncert...tentokrát druhý sbor...ale snad pojedem až toho sedmýho ráno, že bych šestýho dorazila...


RE: Pravidelné středeční Liberecké srazy, možná i DDR? - ThePinkOne - 30.05.2015

Hoj, vzhledem k tomu že se datum srazu blíží, a tady to už půl měsíce mlčí, jak to teda bude? většina lidí řekla že nejede/nemůže, a už dlouho o tom nic jinýho slyšet nebylo. Nějaký návrhy / dohodnutí ?


RE: Pravidelné středeční Liberecké srazy, možná i DDR? - Minetex - 30.05.2015

Mlčí se tu už dlouho, to je pravda. Ferrari zatim nepsal, že by měl jiný volný víkend, takže zatím platí stále stejné datum. Mimochodem, dva víkendy dopředu a dva dozadu už mám zabrané Rainbowlaugh Asi tak. Ale, já se v případě, že budu chtít, vyvlíknu. Teď jde jen a jen o čas hosta akce.


RE: Pravidelné středeční Liberecké srazy, možná i DDR? - Ferraripony - 30.05.2015

No vzhledem, k tomu ze tam pravděpodobně nikdo nepřijede tak to s velkou pravděpodobnosti komplet odpiskam a z koleje se odstěhují už v pátek odpoledne. Hold se s vámi uvidim na galaconu/Czequestrii ( maybe FF). Posunutí o týden by znamenalo dodatečné a v podstatě zbytečné náklady, které nemám. Termín státnic si vybrat nemůžu a ty mám příští týden.