Bronies.cz
Jablonecké srazy - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Jablonecké srazy (/Vlakno-Jablonecke-srazy)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Pravidelné středeční Liberecké srazy, možná i DDR? - Minetex - 28.06.2015

Ehm. Už asi tři hodinky si ležím s Paralenem v sobě, díky úžasné teplotě/horečce, kterou jsem ani nevím jak dostal. Pokusím se dorazit za každou cenu, přejte mi hodně štestí Twilightsmile Nejde ani tak o to, že bych tam nemohl dorazit za Minetexe, překážka jsou rodiče, i když mají pravdu Rainbowlaugh


RE: Pravidelné středeční Liberecké srazy, možná i DDR? - Minetex - 29.06.2015

Yay! Flutterryay Dorazím, v plné polní, těším se na vás! Pinkiesmile


RE: Pravidelné středeční Liberecké srazy, možná i DDR? - Minetex - 29.06.2015

Report:
Tohle byl možná jeden z pro mě nejpovedenějších srazů, těším se na příště, snad Rainbowlaugh


RE: Pravidelné středeční Liberecké srazy, možná i DDR? - ThePinkOne - 29.06.2015

Nah nejpovedenější ne m8... Toto byl výborně zkažený sraz, thanks to minetex Rainbowlaugh Ne, bylo to super, lokace, courání po jablonci, nájezd na dráčik... výborné.. Bug Life Forever Rainbowlaugh A přeji Long Life té zakoupené kobylce Rainbowlaugh Těším se na příště, a domluvit měsíc a půl předem at mají all čas! Rainbowlaugh


RE: Pravidelné středeční Liberecké srazy, možná i DDR? - Minetex - 29.06.2015

Njn, sory za zkažení, but now w8 m8 for my r8 8/8. Asi půjdu bl8 Rainbowlaugh Na září se něco plánuje, jak bylo řečeno, takže vědět dám brzo Pinkiesmile
Jinak, nejlepší myslím v kategorii srazů přes týden, víkendové jsou na jiné úrovni, #TopTopic #ŤugLajf Rainbowlaugh


RE: Pravidelné středeční Liberecké srazy, možná i DDR? - Hadasa - 29.06.2015

Sraz byl super...až na to, že nám ho Minetex zkazil...Rainbowlaugh Ne popravdě som se tam děsně nudila a věčně som netušila o čem je řečPinkiesmile...přesto som si tam nádherně odpočinula od přemýšlení a od mluvení...protože já jinak melu v jednom kuse...Pinkiehappy pokud teda zrovna nezpívám...( já vím...zatim to tak na těch srazech nevypadá...) a docela se i těším na dalšíTwilightsmile


RE: Pravidelné středeční Liberecké srazy, možná i DDR? - ThePinkOne - 29.06.2015

Další sraz se pokusím s Minetexem naplánovat, a o něco líp, a nějak aby ho naprosto nekazil Rainbowlaugh A nemluvil neustále o hrách Rainbowlaugh Třeba nám výjde ten Víkendový Roleplay Hobo-Ponies sraz v Železném Brodě RainbowlaughD


RE: Pravidelné středeční Liberecké srazy, možná i DDR? - Mikado.H - 30.06.2015

Sraz byl super. Kdyby ho teda nekazil Minetex. Doufám, že se domluvíme na září Pinkiesmile


RE: Pravidelné středeční Liberecké srazy, možná i DDR? - ThePinkOne - 11.07.2015

Hello guys and girls, jelikož se zname (berte jako "známe minetexe") začal bych už dělat návrhy na datum Rainbowlaugh easy question - bude další sraz v srpnu nebo září? :O vím že jsme říkali září ale zdá se něco nezměnilo. + změnil bych název vlákna na "jablonecké srazy". Liberce se už stejně nedotknem ani mrtvým kopytem .


RE: Jablonecké srazy - Minetex - 11.07.2015

Vlákno přejmenováno, sraz bych udělal až v Září, důvod je pro zvědavce v prvním příspěvku Rainbowlaugh Viděl bych to na druhý týden, takový střed, proč ne. Jenom to nadhazuju, můžem to přesunout, hlavně, ať je nás hodně, nejlépe všichni Twilightsmile A jak bylo řečeno, stvrzuji to: Srazy budou opět ve středu, + víkendové srazy, ale o těch jindy. To bude na probrání u dortíků a čajíčků Rainbowlaugh Zatím