Bronies.cz
Jablonecké srazy - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Jablonecké srazy (/Vlakno-Jablonecke-srazy)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Jablonecké srazy - Minetex - 28.09.2015

První příspěvek updatován, tl;dr sraz bude ve středu 21.10. Rainbowlaugh


RE: Jablonecké srazy - ThePinkOne - 28.09.2015

10/10, hodlám přijít, pravděpodobně s někým. Snad nás bude dost Rainbowlaugh


RE: Jablonecké srazy - ThePinkOne - 15.10.2015

Tak jsem zjistil že nevím zda na sraz dorazím Rainbowlaugh měl jsem nádherně naplánované, jak si zajedu na sraz, když ve středu končíme v 13:00...a bum, den otevřených dveří, o 3 hodiny protažení a budu tam do 15:30 Rainbowlaugh než dojdu domů a na autobus tak 16:20 +-, a než dojedu do jablonce tak 17:10-17:25 (podle toho jestli pojede pomalej nebo rychlej autobus).. takže bych tam byl tak půl hodiny (20 min cestu do cukrárny a tak okolo 18:30 počítám bude konec Rainbowlaugh) a jel zpět Rainbowlaugh It's fun how much fate hates me Rainbowlaugh Takže pojedu pouze pokud bude mít sestra zajížďku do Jablonce a mohla by mě tam hodit (protože narozdíl od autobusu, ona jede až k cukrárně pouze 20 minut a nemusel bych domů protože bych si věci nechal u ní v autě Rainbowlaugh ) Jinač, kdo se hodlá vlastně všechno dostavit? Rainbowlaugh Nikomu do toho nic nevlezlo?


RE: Jablonecké srazy - Minetex - 15.10.2015

Mně nic, ale posun je stále možný. Záleží na dohodě Rainbowlaugh


RE: Jablonecké srazy - ThePinkOne - 15.10.2015

Hele, uvidím no Rainbowlaugh Možná se mi to povede že se sestra příjde podívat na den otevřených dveří taky a hodí mě rovnou do Jablonce Rainbowlaugh Ale to musím nejdřív přemluvit učitele aby mě přeřadili do druhý skupiny, protože sestra nemá důvod jít se dívat jak si surfuju po internetu / maluju když mám zrovna počítače... to vidí doma 24/7 Rainbowlaugh Ale ve druhý skupině bych měl laboratoře a to by už prej chtěla i přijít (údajně, to doma neuvidí abych si místo tupého nože (ano, i s tím se já šikovný pořežu) ublížil s ohněm nebo nějakou látkou, tak že to prej je worth it) Rainbowlaugh


RE: Jablonecké srazy - Mikado.H - 15.10.2015

Tak já můžu na sraze být od 15:30, ale mám opačný problém, asi zmizím před 17:20. Pokud by ale Pink chtěl posunout sraz na pozdějš, tak bych si to mohl asi zařídit, tak napište, jak to bude.


RE: Jablonecké srazy - Minetex - 16.10.2015

Počítáme ještě s Hadasou, já mám čas pružný, až do od 15:30 do 18:30 mám čas Rainbowlaugh Pokud na tom bude i Hadasa takhle, well, dohodněte se a předložte návrh Rainbowlaugh


RE: Jablonecké srazy - Hadasa - 16.10.2015

my máme kratší školu...jenom do půl štvrtý, takže bych mohla tak ve štvrt na pět, v půl pátý dorazit...


RE: Jablonecké srazy - ThePinkOne - 16.10.2015

Well, tak tedy sraz od čtyř-půl pátý do sedmi? Nebo dýl kdo by mohl? Mikado jak jsi na tom ty s takovýmhle časem?


RE: Jablonecké srazy - Mikado.H - 20.10.2015

Mno, tak pro mě je to změna plánu na poslední chvíli a můj časový rozvrh se otočil naruby Rainbowlaugh
Vypadá to, že od čtyř odpoledne mám neomezeně času. Měl jsem jít v pět na schůzi k zájezdu do Anglie (pokud vše vyjde, zastavím se ve Forbidden planet, tak si na sraz připravte, jestli chcete něco přivýzt) ale rodina to vyřešila a táta se tam staví místo mě.