Bronies.cz
Jablonecké srazy - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Jablonecké srazy (/Vlakno-Jablonecke-srazy)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Jablonecké srazy - Mikado.H - 20.10.2015

Takže oficiální sraz v kavárně od 16:00-16:30,
a konec +- 19:00?


RE: Jablonecké srazy - Minetex - 20.10.2015

Jop. Kdo všechno teda do cukrárny zítra razí? Žádné plot twisty? Rainbowlaugh


RE: Jablonecké srazy - Mikado.H - 20.10.2015

Se mnou počítejte!

OT:
Nejdete někdo v tu středu v Jablonci do kina od osmi?
Dávaj Zpátky do budoucnosti II, protože je zítra 21.10.2015, tedy den, kdy se Marty dostane do budoucnosti. :3
EDIT: v 17:30 dávaj jedničku. Fakt se tu nenajde žádnej nerd, co na to jde?

Nah. Udělám si čas jen a jen na vás Rainbowlaugh



RE: Jablonecké srazy - ThePinkOne - 20.10.2015

Na sraz nevím jestli dorazím. Až moc aspektů.

- Den otevřených dveří
- Blbá nálada (roztřískaný mobil, a zítra tvrdnutí ve škole dělání naprostých pitomostí celý den (bohužel narozdíl od ostatních lidí ve třídě, nevidím pointu v tom trávit den ve škole koukáním do počítače a "děláním si co chcem")
- přišel bych 100% pozdě (protože ze školy přímo do jbc nemůžu ať chci nebo ne; musím domů si tam dát věci bo tahat se mi s batohem plným věcí nechce
- Musel bych si ještě teď nastudovat cestu jak se vlastně k té cukrárně dostat, protože absolutně nevím.

Co se týče těch Cards Against Humanity, dal bych ti je na příštím srazu tedy. Uvidíme, pro jistotu se mnou nepočítejte, dostavím se / nedostavím podle uvážení.


RE: Jablonecké srazy - Minetex - 21.10.2015

Přijdu něco po čtvrté hodině Rainbowlaugh Pokusím se zabrat stejný stůl jako minule, snad nám to ty starší paní zase nepřekazí Rainbowlaugh


RE: Jablonecké srazy - Minetex - 21.10.2015

Sraz se povedl, byli jsme sice "jen" čtyři, ale výborně jsem se odreagoval, přesně to jsem potřeboval Rainbowlaugh Díky moc Twilightsmile


RE: Jablonecké srazy - ThePinkOne - 21.10.2015

Asi jak obvykle, sraz byl fajn. It needs moar pony merch. We don't have enough to ponify this Sugarcube Corner. (I když mý plyšáci ten stůl skoro zaplnili Rainbowlaugh ) A škoda že Mikado tak brzo musel, ale zas.. you know, rodiče nepřesvědčíš, to je předem prohraný boj Rainbowlaugh Příště nás musí být víc, musíme rozšířit řady nebo k tomu dokopat víc lidí Rainbowlaugh

P.S: Domluvil bych se na další datum, a v případě že by ohlásili tu premiéru nakonec přec jen na listopad ( i když doufám že bude až 5.12 aby mohla i Hadasa), zrušil bych to datum a dohodl se na tohle datum Pinkiesmile


RE: Jablonecké srazy - Hadasa - 21.10.2015

Sraz bol super...nádherně som si odpočinula a skoro zapomněla na školuPinkiesmile...jenom nevím jestli má cenu chodit na další srazy...sice moa baví, ale poslouchám z devadesáti pěti procent něco čemu nerozumím, ne že by mi to vadilo, jen nevidím důvod proč bych měla chodit příště...stejně vám je úplně jedno zda tam jsem, jelikož s vámi nekomunikuju... a to nemyslím nijak špatně proti vám...


RE: Jablonecké srazy - Mikado.H - 21.10.2015

No, tak ten kousek srazu, co jsem tam byl se povedl.

Omlouvám se Hadase, že melu offtopic nejen na fóru, ale i irl Rainbowlaugh Jinak vím, že tam jsi a pokud čekáš na silnější odezvu od nás/jiné téma, stačí říct. Znám totiž spoustu lidí, co se do konverzací nezapojují, jsou takhle spokojení a vadí jim, když se jich na něco ptám a oni musí reagovat Pinkiehappy
Takže asi tak. Navíc, jestli si odpočineš od školy, tak jen kvůli tomu třeba na srazy stojí za to chodit Rainbowlaugh


Re: Jablonecké srazy - Helke - 21.10.2015

Ahoj ješte to nevim jiste zaleži na datu, ktere vyberete, ale možna bych se prištiho srazu zučastnil, teda pokud vam nevadi že se vam tam bude plist nekdo z Hradce.

Odesláno z mého ALCATEL ONE TOUCH 991 pomocí Tapatalk 2