Bronies.cz
Jablonecké srazy - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Jablonecké srazy (/Vlakno-Jablonecke-srazy)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Jablonecké srazy - ThePinkOne - 22.10.2015

Helke - rozhodně to nevadí, pokud se k nám máš jak dostat Pinkiesmile být tebou, radši jedu na víkendový než na jednodenní, ten by se ti totiž asi nevyplatil (ty jsou tak na 3 hodiny max, to víc prosedíš ve vlaku tam a zpět)

Hadasa - No, pokud to tak cítíš tak nikdo ti nebude říkat že musíš přijít, ale rádi by jsme tě tam ještě viděli, i když offtopicujem občas. Jak řekl Mikado, i když tě to pouze odreaguje, stále to je nějaký důvod Pinkiesmile


RE: Jablonecké srazy - Mikado.H - 22.10.2015

ThePinkOne: Náš problém je, že mnoho z nás nevidělo poslední díl/y a pak nechcem spoilerovat, takže vlastně není pořádně co probrat a uchýlíme se k offtopicu.

Helke: Čím víc lidí, tím líp Rainbowlaugh Nevadí, že jsi z Hradce. Z Prahy je tu někdo furt a už sem dojel i Coldfire z Budějovic Pinkiehappy
Ale Pink má pravdu, přijeď na víkendovej. Ty menší srazy jsou prostě celkově menší, takže krátký, je nás míň a jsme jen v cukrárně. Naopak víkendový sraz nám pochválil i božský Jamis Rainbowlaugh


Re: Jablonecké srazy - Helke - 22.10.2015

Ok budu to tu sledovat a pripadne se nekdy pridam.

Odesláno z mého ALCATEL ONE TOUCH 991 pomocí Tapatalk 2


RE: Jablonecké srazy - Hadasa - 22.10.2015

Sorry, že zase otravuju...Pinkiehappy Večer bych neměla nic nikde psát, nikomu nic říkat a radši vůbec nic nedělat, jinak to dopadá blbě Rainbowlaugh nejde o to že vy jste offtopic...teda to jste taky Rainbowlaugh , ale to moa nijak moc netrápí...ale o to, že já nejsem brony na plný úvazek... Facehoof myslím že som to ai včera říkala...ve svém volném čase dělám opravdu hodně věcí a poníci jsou jedna z těch věcí...a jelikož toho mám hodně, tak se všemu věnuju jen krátce, abych stihla to ostatní a stejně tak i poníkům se už pár let zas tolik nevěnuji...povětšinou sleduju jenom seriál...sem tam se objevim na fóru, nebo se podívám na nějaké video Twilightsmile ...zatímco vy tím žijete, tak já toho o poníkách vpodstatě příliš nevím...tudíž se s vámi nemám příliš o čem bavit... Facehoof takže Závěr: Chyba je ve mně, ne ve vás...a asi se teda na srazech ještě objevovat budu...


RE: Jablonecké srazy - ThePinkOne - 07.11.2015

It's here, datum finále je setnuté na 28.Listopadu.. Minetex, begin to plan, we need it. A taky mi napiš na skype. Prostě se domluvíme kde to bude, nebo jestli vůbec na to máme místo někde Pinkiesmile.


RE: Jablonecké srazy - ThePinkOne - 22.01.2016

It has been a looong (and looong and loooong) time. Cítím že by jsme se měli zase sejít Rainbowlaugh S Minetexem jsem o tom mluvil, tvrdil něco cosi že jsem něco dá, ale to bylo už před týdnem a půl.. tak ten bump sem hodím já Rainbowlaugh Osobně jsme se oba shodli, že v lednu, v době pololetních zkoušek to je kravina, takže možná čeká na to (?). Ale v Únoru by to už něco chtělo.. a nejlíp něco víkendovýho, aby byla sranda Rainbowlaugh Napište sem nějakej názor, nějakej datum, a něco složíme Rainbowlaugh


RE: Jablonecké srazy - Minetex - 22.01.2016

Správně. Únor je ta správná cesta. Máte čas? Které víkendy, které všední dny? Rainbowlaugh


RE: Jablonecké srazy - Mikado.H - 24.01.2016

Únor bude složitější, ale nějaký čas se najde.

Jinak jste všichni zvaní na můj maturiťák 19. února (v pátek) Rainbowlaugh


RE: Jablonecké srazy - D'Artagnan - 26.01.2016

Praha vola Jablonec.
Just do it! Pinkiehappy U vas jsem na sraze jeste nebyl a mam zkouskove, takze se muzu na den ulit. Pinkiesmile


RE: Jablonecké srazy - ThePinkOne - 29.01.2016

Co se týče víkendů, mám tak nějak všechny (zatím) volné, ale nejlepší by byl 6-7.2, protože tu zrovna máme jarní "prázdniny" a tak by bylo více času, a žádný stres s pondělní školou Rainbowlaugh Takže pro mě takhle, záleží na tom kdy máte čas vy Rainbowlaugh Zároveň by třeba bylo fajn jít s Mikadem na maturiťák, a slavit jeho jméno dál přes celý víkend Rainbowlaugh
D'artagnan: Rádi tě tam uvidíme, s tebou je zábava Rainbowlaugh Pinkiesmile