Bronies.cz
Jablonecké srazy - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Jablonecké srazy (/Vlakno-Jablonecke-srazy)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Pravidelné Liberecko-Jablonecké srazy - Mikado.H - 14.01.2015

Neboj, já mám taky pad a Hadasa snad taky. A se třema už by to mohla být větší sranda Rainbowlaugh


RE: Pravidelné Liberecko-Jablonecké srazy - Minetex - 14.01.2015

Okej, dnešek se velmi povedl, rád jsem s vámi zrelaxoval, ale nezavírejte mě Rainbowlaugh Co se týče DDR srazu, tak u mě jeden pad, u Hadasy možná i dva a u Mikada jeden. To jsou čtyři Rainbowlaugh Až budu mít trochu času, kouknu na to a zkusím něco vyorganizovat. Ale bude to určitě, tak se těšte Raritywink


RE: Pravidelné Liberecko-Jablonecké srazy - Ferraripony - 14.01.2015

já to chtěl udělat minimálně součástí společného sledování premiéry S5 až bude termín, protože přiject jenom na stream a pak zase odject je podle mne dost málo

akorát já do ntb stejně víc než dva pady nezapojím


RE: Pravidelné Liberecko-Jablonecké srazy - Minetex - 14.01.2015

Ale to víš že zapojíš, mám usb rozbočovač Rainbowlaugh Taky mě napadlo to spojit s premiérou, ale to bude až za dlouho. Klidně sem házejte nápady, co a jak vás napadne. Pak si to probereme a dohodneme Rainbowlaugh


RE: Pravidelné Liberecko-Jablonecké srazy - Ferraripony - 14.01.2015

hele takhle pokračuj a za chvíli sem přivezeš půlku elektroniky co máš doma Rainbowlaugh

co se týče délky tak bych to udělal někdy, kdy je více času, protože tahat to kvůli hodině a půl taky nemá moc cenu


RE: Pravidelné středeční Liberecké srrazy - Mikado.H - 14.01.2015

Co se týče mého názoru, tak jsem pro nespojování s premiérou a to hned ze dvou důvodů. Zaprvé si myslím, že po premiéře sice bude čas, ale to asi spíš probereme tu epizodu a potom už by mohlo být dost pozdě. No a zadruhé si myslím, že bychom tomu měli dát celý jeden sraz kvůli množství songů a i když namítnete, že vysílením hned odpadneme, může sestavení, zprovoznění a následné rozebrání všeho chvilku trvat. (neříkám že bude, ale abychom nejeli na premiéru s padama a pak měli čas to akorát uvést do provozuschopného stavu a pak to hned zas rozebrat)

Btw. Asi hloupá otázka, ale to jste mysleli sledování premiéry sezóny, nebo každého dílu? Protože ty vychází častěji, než jednou za měsíc Pinkiesmile


RE: Pravidelné středeční Liberecké srrazy - Minetex - 14.01.2015

Skvělé, že jsi vyjádřil svůj názor. Alespoň je nad čím přemýšlet Twilightsmile
A ano, promítání pouze premiéry, sjíždět se každý týden (perioda vycházení epizod) by byla hloupost Rainbowlaugh


RE: Pravidelné středeční Liberecké srrazy - Ferraripony - 14.01.2015

no co se týká té premiéry tak já to navrhoval i s tím že na koleji se dá i přespat, takže se by se klidně mohlo skákat i třeba do 11. ale je mi jasné, že s tím by asi měli někteří problém, hlavně jak to vysvětlit doma.

a co se týká provozuschopného stavu, tak pokud by to netrolilo, myslím, že by se to rozjelo do 15 minut.

a srazy na každou epizodu nedělaj snad ani v Praze a to tam maj srazy skoro každý den


RE: Pravidelné středeční Liberecké srrazy - Minetex - 25.01.2015

Okej, první příspěvek aktualizován, společně s ním přidána anketa, pls no copy pasterino frappucino dongerini thx.


RE: Pravidelné středeční Liberecké srrazy - Ebženka - 26.01.2015

Ahoj,
posledně jsem to zazdila kvůli nesprávnému zápisu do kalendáře (já tam byla, jen o den dýl), ale pořád žiju. Už jsem hlasovala. Jestli budu moct příště ještě není jistý, ale snad jo.
Později už se uvidí co a jak - neb nebesa spaste nás, já budu zaměstnána a prací povinna. Kdo se postará o děti ví bůh, ale poníci to taky zvládnou a nekafraj, žejo. Twilightsmile