Bronies.cz
Kdo je brony - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Kdo je brony (/Vlakno-Kdo-je-brony)

Stran: 1 2 3 4


RE: Kdo je brony - Ajdrianpony - 10.11.2014

(10.11.2014, 13:25)Jamis Napsal(a): Brony je člověk, který kvůli MLP:FiM našel společenství lidí, kteří obdivují totéž jenom proto, aby z tohoto společenství opět odešel a věnoval se poníkům sám, protože zjistí, že se jeho představa o seriálu s většinou bronies liší příliš na to, aby se považoval za jednoho z nich.

Naprostý souhlas, mluvíš mi z duše


RE: Kdo je brony - LEGION_1 - 10.11.2014

Jáj tak preto tam máš v podpise, že nemáš rád bronies. Ja že si srandu robíš Rainbowlaugh


RE: Kdo je brony - Schimy - 14.11.2014

ja mám dve odpovede na túto otázku

1) Brony je ten, kto si vezme ponaučenie z elementov a praktikuje ich význam v realite... (je úprimný, rozosmieva druhých, je čestný... atď.)

2) Brony je ten, kto si priamo cez MLP:FIM našiel dobrých kamarátov a tým naplnil podtitul: a sice, že Friendship is Magic. A tým nemyslím po internete... O tom sú zrazy Pinkiesmile


RE: Kdo je brony - Ajdrianpony - 14.11.2014

(14.11.2014, 01:48)Schimy Napsal(a): 1) Brony je ten, kto si vezme ponaučenie z elementov a praktikuje ich význam v realite... (je úprimný, rozosmieva druhých, je čestný... atď.)

Takže nikdo Rainbowlaugh


RE: Kdo je brony - Iluzon - 14.11.2014

Každý, kdo se snaží.


RE: Kdo je brony - Alexie - 14.11.2014

Je to člověk, který se chtěl podívat na pár dílů MLP:FIM aby zjistil, co na tom všichni vidí. Načež si ve 3 ráno řekne : ,,Kruci, já ten seriál miluju'' Rainbowlaugh


RE: Kdo je brony - Glory Rogue - 29.12.2015

(14.11.2014, 22:54)Birdyy Napsal(a): Je to člověk, který se chtěl podívat na pár dílů MLP:FIM aby zjistil, co na tom všichni vidí. Načež si ve 3 ráno řekne : ,,Kruci, já ten seriál miluju'' Rainbowlaugh
Jako kdyby jsi mě sledoval/a a pak se učitelky divý proč jsem tak unavený xD

Jinak Brony = Bro(brother) + Pony


RE: Kdo je brony - jensy007 - 10.10.2016

Podle mě je brony ten člověk, kdo si plně uvědomil, že vytvářet a udržet si přátelství v životě nebylo a není jednoduché, a MLP:FIM mu pomáhá k tomu, aby to nevzdal. Pinkiesmile
Ale jinak spoustu tady napsaných definic souhlasí. Rainbowlaugh


RE: Kdo je brony - Hwězda - 10.10.2016

Brony je člověk, který díky seriálu dokáže dělat nádherné věci, např. přispívat na charitu či jiné dobré účely (viz. např příběh Michaela Moronese).

Jinak, definice spíše aplikovatelná na muže:

Brony je (většinou) dospělý muž, který se cítí naprosto komfortně ve svojem chlapství a nestydí se přiznat okolnímu světu fakt, že sleduje seriál původně určený pro malé holky.


RE: Kdo je brony - Jerry Heartlead - 11.05.2017

Aj by som tiež napísal pár nejakých definícií, ale môj mozog dostal Blue Screen, takže z toho asi bude poníkovské guľové Rainbowlaugh Ale s väčšinou opisov súhlasím... Viac-menej...