Bronies.cz
Plzeňské (ne)pravidelné srazy - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Plzeňské (ne)pravidelné srazy (/Vlakno-Plzenske-ne-pravidelne-srazy)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Plzeňské (ne)pravidelné srazy - Wander Fox - 23.11.2014

(23.11.2014, 21:49)pipa943 Napsal(a): Tak jo, první "minisrazík" z námi a musím říct, celkem úspěch, bohužel jsme zapomněli na společné foto ale to doženeme příště.

Taky sem měl na jazyku a co selfie? Pinkiehappy

Parádní sraz, přijemný lidi, fajn pokec a uvolnění v čajovně Twilightsmile
A rozšířila se mi nečekaně sbírka Pinkiehappy


RE: Plzeňské (ne)pravidelné srazy - Wander Fox - 10.12.2014

Vánoční srazy v plzeňském kraji nejsou standartní? koukam že v Brně se už domlouvají Twilightsmile Možná bych si to vzal i na starost já Twilightsmile Mini sraz mi nepřijde obtížný zorganizovat Twilightsmile

V sobotu 20.12 mam v plánu zavítat do Plzně. Vánoční nákupy na poslední chvíli, vánoční trhy, kino, posezení... Tak proč to nespojit se srazem v duchu Vánoc? Twilightsmile


RE: Plzeňské (ne)pravidelné srazy - pipa943 - 10.12.2014

Well, na posledním (a zároveň prvním Rainbowlaugh ) jsem říkal, že budou až v lednu, jelikož prosinec, advent, rodina Twilightsmile. Takže tu o víkendech nebudu osobně Twilightsmile


RE: Plzeňské (ne)pravidelné srazy - Wander Fox - 10.12.2014

(10.12.2014, 02:21)pipa943 Napsal(a): Well, na posledním (a zároveň prvním Rainbowlaugh ) jsem říkal, že budou až v lednu, jelikož prosinec, advent, rodina Twilightsmile. Takže tu o víkendech nebudu osobně Twilightsmile

Mě to nevadí já mam volno Twilightsmile
Můžu to šlehnout sem ,,neoficiální plzeňský mini Vánoční sraz´´ nebo mam založit new vlákno? Twilightsmile
Možná to vyjde na pátek 19.12


RE: Plzeňské (ne)pravidelné srazy - pipa943 - 10.12.2014

Počkej si na leden Twilightsmile


RE: Plzeňské (ne)pravidelné srazy - Wander Fox - 30.12.2014

Silvestr se uz asi taky nestihne Rainbowlaugh
Skoda ze sem se neprobral driv. Zvladnul bych to zorganizovat Twilightsmile
Ve vybave mi pribylo karaoke.
Tak snad pristi rok Pinkiesmile


RE: Plzeňské (ne)pravidelné srazy - pipa943 - 06.01.2015

Nazdárek, tak další minisrazík se nám blíží, info je v prvním příspěvku, proto se mi zde nahlašujte, abych věděl s kolika můžu počítat.


RE: Plzeňské (ne)pravidelné srazy - klusik - 06.01.2015

Zdary, neděle je za nás OK, takže super! Ajsmug

Pro ostatní, kteří by měli čas a chuť se "předsejít" ještě v sobotu kolem 18.--19. hodiny u nás (půlka broníků ví, kde to je, tak se případně poptejte), děláme takovou "miniakcičku" s názvem "předsilvestr" -- ano, zní to divně, ale protože normálně ho děláme 30. 12. a tento rok jsme byli v práci, tak nám to nevyšlo, děláme ho až takhle, název však zůstává :-D


RE: Plzeňské (ne)pravidelné srazy - Baterka - 06.01.2015

Velké ot:
Baterka zdraví z Plzně ! Rainbowlaugh



RE: Plzeňské (ne)pravidelné srazy - Lampička - 07.01.2015

Přijdu. A +1 s sebou.