Bronies.cz
Plzeňské (ne)pravidelné srazy - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Plzeňské (ne)pravidelné srazy (/Vlakno-Plzenske-ne-pravidelne-srazy)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Plzeňské (ne)pravidelné srazy - Wix - 28.08.2015

Doufám, že ten sraz bude někdy, kdy budu mít volno, protože bych se k vám ráda přidala ^^


RE: Plzeňské (ne)pravidelné srazy - DoktorPetr - 02.09.2015

Tak jsem na intru na Lochotíně. Mám vycházky do osmi a o víkendu čas mám neomezený. To bych fakt možná přijel. Koncem měsíce se mi srazy o víkendech hodit nebudou a o pracovních dnech budu dost omezen učením. Takže příští týden by byl ideální.


RE: Plzeňské (ne)pravidelné srazy - Claymon - 02.09.2015

Tak prostě ohlaš, že jdeš do čajovny či někam. Pokud lidi budou mít zájem, určitě se přidají.

Perlovka - Zde bývají srazy
Dobrá čajovna
Čajovna u Pekla
Kamenná

A na studium si nestěžuj. Do 19:00 budeš mít volno a k učení tě budou vychovatelky hnát až večer. Řeči o tom, že někdo bude vytíženej učením celý odpoledne jsou už ohraný.

internát -> centrum - 6 minut
centrum -> čajovna - 5 minut
nastavování projektoru - 10 minut
pobyt v čajovně - 2 hodiny
čajovna -> centrum - 5 minut
centrum -> internát - 10 minut

Celková náročnost srazu: 2:36. Tato akce se snad dá zvládnou i během náročného studia na střední škole.


RE: Plzeňské (ne)pravidelné srazy - DoktorPetr - 02.09.2015

Nebo prostě jít si někam sednout do hospody, baru apod. Čajovny nemám rád. Ale pokud by nikdo nebyl proti, tak bych se rad během příštího týdne s někým sešel. Třeba v pondělí nebo v úterý od 15. hodin nejdříve. Ale v Plzni se nevyznám, takže bych to nechal v cizí režii.


RE: Plzeňské (ne)pravidelné srazy - niemand - 04.09.2015

Tohle bude asi nejlepší téma, kam napsat - s Wix jsme se dohodli, že bychom se chtěli sejít v Plzni a spojit to s nějakým menším srazem. Jenže Plzeň neznáme, já teda vůbec a protože je pro mě docela z ruky (přes 200km), přijel bych už dopoledne, abych tam mohl srazovat celej den, aby se mi to vyplatilo. Twilightsmile

Proto bych se chtěl zeptat, jestli by někdo měl čas a zájem se sejít, zatim to vypadá na sobotu 10. října. Nevim kde, nevim přesně v kolik (přibližně už tak v 10 - 11 dopoledne) a proto bych potřeboval nějaké místní, aby nás navedli popřípadě poradili, kam zajít, kdyby třeba nikdo neměl takhle ráno čas a chtělo se vám srazovat až odpoledne Twilightsmile

Díky.


RE: Plzeňské (ne)pravidelné srazy - Claymon - 06.09.2015

Asi budu ten víkend na rozlučce, ale pokud budeš chtít nějakou informaci, tak napiš PM. Poradit ti můžu prakticky s čímkoliv.


RE: Plzeňské (ne)pravidelné srazy - DoktorPetr - 06.09.2015

Takže pokud chce se někdo sejít - zítra, úterý, středa, čtvrtek, tak mi napište do PM nebo sem. Rád bych se sešel. V úterý už mám malý srazík domluvený, tak buď bych nabral někoho s sebou a nebo jiný den. Aspoň bych zabil část dne a projel se po Plzni. Twilightsmile


RE: Plzeňské (ne)pravidelné srazy - Bilbo1 - 08.09.2015

(04.09.2015, 16:25)niemand Napsal(a): Tohle bude asi nejlepší téma, kam napsat - s Wix jsme se dohodli, že bychom se chtěli sejít v Plzni a spojit to s nějakým menším srazem. Jenže Plzeň neznáme, já teda vůbec a protože je pro mě docela z ruky (přes 200km), přijel bych už dopoledne, abych tam mohl srazovat celej den, aby se mi to vyplatilo. Twilightsmile

Proto bych se chtěl zeptat, jestli by někdo měl čas a zájem se sejít, zatim to vypadá na sobotu 10. října. Nevim kde, nevim přesně v kolik (přibližně už tak v 10 - 11 dopoledne) a proto bych potřeboval nějaké místní, aby nás navedli popřípadě poradili, kam zajít, kdyby třeba nikdo neměl takhle ráno čas a chtělo se vám srazovat až odpoledne Twilightsmile

Díky.

já 10. října asi budu moc a jsem z Plzně Twilightsmile


RE: Plzeňské (ne)pravidelné srazy - Wander Fox - 19.09.2015

Budu na plzeňských ohýnkách, budu mít bronies triko, tak se dyžtak ukažte Twilightsmile


RE: Plzeňské (ne)pravidelné srazy - Baterka - 22.09.2015

Ahoj Plzenští chci se zeptat kde se u vás konají srazy neb HMD  je  ďábel.

Kokám že je to samá 4 žlutou. Dobré pro mě ! Rainbowlaugh Facehoof