Bronies.cz
Drabble pro každý den - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Literatura (https://bronies.cz/Forum-Literatura)
+--- Téma: Drabble pro každý den (/Vlakno-Drabble-pro-kazdy-den)



RE: Drabble pro každý den - Azuliana - 03.12.2014

OT

Ach, jeden z mých oblíbených dílů. Ačkoli mě poněkud fascinovalo, že učitel dějin umění nepozná, že zabitá dívka je nastylizována do nejslavnějšího obrazu Johna Everetta Millaise...

[Obrázek: 9a4b3eef001552f04d7fe810]

...který byl mimochodem použit i v anime Ergo Proxy...

[Obrázek: ergo-2.jpg]




RE: Drabble pro každý den - Mácaman - 03.12.2014

Azuliana:

to je krasne - vybavil se mi klip N.Cavea/Kylie Minogue - Where the wild roses grow....


RE: Drabble pro každý den - Azuliana - 03.12.2014

Macaman, OT

Měl by, páč tím byl taky inspirován:

"We see her (Minougue) in ghost-like form and also in a river in a pose reminiscent of Millais' painting Ophelia."



RE: Drabble pro každý den - Mácaman - 03.12.2014

tak dik doplnil sem si obzory....


RE: Drabble pro každý den - Tuxik - 04.12.2014

Jelikož můj dnešní drabble nelze označit za slušný a mohl by některé urazit, případně některými svými výrazy zkazit mládež [spoiler: (což zřejmě ještě jde)], hodil jsem ho k sobě na blog. Bohužel na něj nemůžu hodit přímý odkaz - to víte, pravidla jsou pravidla Rainbowlaugh


RE: Drabble pro každý den - Aidrien Assagir - 04.12.2014

Pocity viny
„Proč se vlastně vůbec snažím, mami? Už dávno není vlkem, který by bránil svou smečku. Stala se z něj jen vyděšená krysa. Kde jsou ty časy, kdy se nepříteli vysmíval do tváře? Co se to s ním za posledních sto let stalo?“
Eibhile se rozechvěla a zabořila mu tvář do ohybu krku.
Bolelo ho srdce, když uklízel zbytečnou loutku do vaku z pestrobarevných látek. Na pár okamžiků sledoval symbol vyrytý na srdci ochablé hračky. Jen díky téhle značce a kouzlu, které upevňovala, mohli unikat nepříteli všichni tři spolu. To už teď bylo jedno.
Jejich rodina se definitivně roztříštila.
Kvůli… komu?

Stopař
Hnal se chladným ránem, do tváře ho bičovaly větve a v přecitlivělém nose ho ještě dráždily železité zbytky života. Frkal jako podrážděný kůň, aby se jich zbavil, a marně se pokoušel nasát jiné pachy, než byl tenhle. Obrazy toho, co stalo, toho, co našel po svém návratu, násilím zatlačil do pozadí.
Jak dlouho už běžel, za protestu rozbitých svalů a natříštěných kostí?
Byl to jen záblesk, přesto zabrzdil a poklekl až k zemi. Zhluboka se nadechl.
Nebyly to stopy ničeho, co kdy viděl, a v ten okamžik věděl, že je na správné stopě.
Cize známý pach vše potvrdil.
Našel ho.



RE: Drabble pro každý den - Mácaman - 04.12.2014

postavy a pribeh jsou smyslene, jakakoliv podobnost se skutecnosti je ciste nahodnaPinkiesmile

Uz to bylo tri mesice co ji naposled videl a dva co mu poslala posledni SMS. Kdyz se nalogoval na chat, jeji avatar tam bud nebyl nebo ignoroval vsechny jeho pokusy o navazani kontaktu. Nakonec tam za ni prestal chodit, muka zarlivosti, kdyz videl jak si s nekym pise, byla nesnesitelna. Neodpovidala na maily, kterymi ji bombardoval. Byl stalker, vedel to, ale nemohl si pomoct. Stale na ni musel myslet, dnem i noci. Vzdy, kdyz pipla SMS, doufal ze je to ona. Jako ted, na prechodu pro chodce, hned hrabl do kapsy a podival se. Proto to auto nemohl videt
.....


RE: Drabble pro každý den - Rwakk - 05.12.2014

No, během dneška se mi už nepodaří drabble zveřejnit, protože bych raději, aby ho prvně gramaticky zkontrolovala Aidrien a ta už spí.

Ale zadávám další téma.

Lepidlo


RE: Drabble pro každý den - Mácaman - 05.12.2014

technicka - drabble ma mit presne sto slov? nebo nejvyse 100 slov?


RE: Drabble pro každý den - Azuliana - 05.12.2014

Přesně 100 slov, ani o jedno méně nebo více.