Bronies.cz
Pragoffest 2015 - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy pod záštitou Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Srazy-pod-zastitou-Bronies-cz--69)
+---- Téma: Pragoffest 2015 (/Vlakno-Pragoffest-2015)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Pragoffest 2015 - LightDesh - 11.01.2015

(11.01.2015, 20:53)DaveL Napsal(a): to bys měl lepší vlakem. Jednak levnější a taktéž rychlejší.

Jak koukám na IDOS tak rychlejší to není.. Ale stejně bych chtěl podniknout tu cestu autem,když už konečně mám tu možnost. Rainbowlaugh


RE: Pragoffest 2015 - HungZ - 12.01.2015

(11.01.2015, 21:20)LightDesh Napsal(a): Jak koukám na IDOS tak rychlejší to není.. Ale stejně bych chtěl podniknout tu cestu autem,když už konečně mám tu možnost. Rainbowlaugh

Každopádně si sežeň lidi so jezdí s tebou. Myslím že to vyjde levně pro všechny + je to lepší než bus nebo vlak. Neboť broníci na cestě Pinkiesmile .


RE: Pragoffest 2015 - Tom0147 - 13.01.2015

UPDATE

Došlo ke změně a díky tomu, že jste všichni tak pečlivě vyplňovali ty formuláře o účasti a ubytování, máme druhou největší běžnou místnost. Tu stejnou jako loni! Tudíž dost místa na veškeré blbnutí Pinkiehappy

Veškeré informace do prvního příspěvku doplním o víkendu. Teď se snažím nepropadnout, odmaturovat a nezbláznit se Rainbowlaugh

PS: To o formulářích je silná ironie. Valná většina z vás je ignorovala...


RE: Pragoffest 2015 - Foxtrot - 13.01.2015

Na PGF jsem byl poprvé minulý rok. Byli bronies někdy ještě ve větší místnosti než loni (a letos)?


RE: Pragoffest 2015 - Corwin - 13.01.2015

Ano, na prvním PGF jsme měli největší místnost z celé budovy (kromě tělocvičen), na prvním FF jsme měli druhou největší přednáškovku, na druhém jsme měli největší.


RE: Pragoffest 2015 - Tom0147 - 14.01.2015

K dotazům ohledně livestreamu (evidentně už jsem tím proslulý Pinkiehappy ):

Stream velmi pravděpodobně NEBUDE. Jednak nemáme konektivitu a ani nikoho, kdo by si to technicky vzal na triko. Pokud by někdo byl opravdu aktivní, můžu zapůjčit EasyCap a cinch/s-video kabeláž.

Jinak pokud by někdo z Prahy měl přístup k A3 barevné tiskárně a byl schopen vytisknout do druhého/třetího dne 20 výtisků (A3, plnobarevně, křídový papír), byl bych moc vděčný. Není problém zaplatit 10 Kč za výtisk, ale výš už bych moc jít nechtěl. Jestli se někdo takový najde, nechť napíše PM. A bude mít můj nekonečný vděk, protože mi ušetří spoustu práce Pinkiesmile


RE: Pragoffest 2015 - CreepyRiver - 15.01.2015

Kto zo Slovenska ide na PGF? Potreboval by som niečo doručiť do Prahy.


RE: Pragoffest 2015 - dinopony - 15.01.2015

mám dotaz: Kód k lístkům se posílá v jeden určitý den všem? Už na ně čekám několik dní. Dokonce jsem psal organizátorům, jestli se moje platba neztratila (nebyl jsem ani na seznamu přihlášených), na což mi odpověděli, že jim přišla platba, jejíž údaje jsem popsal. Po odpovězení, že to moje platba je, sem doteď žádný kód nedostal, ačkoli dotazní e-mail jsem dostal už 7.1. (ihned jsem odpověděl) a platba jim přišla 2. 1. Mám dál čekat, nebo mám znovu orgům napsat?


RE: Pragoffest 2015 - Jakluk - 15.01.2015

Pokud sis kupoval lístky na registrovaný účet, tak ti žádný potvrzovací mail nepřijde. Stačí přjít na místo, ukázat průkaz totožnosti a oni si tě už dohledají. Pro jistotu je dobré mít s sebou také potvrzení o platbě z banky, ale zatím ho po mně nikdy nechtěli. Rozhodně bys však měl být na seznamu přihlášených (tam se objevíš ihned po přihlášení na akci, jen se pak změní status na zaplaceno).

EDIT: Ještě bych doporučil zkontrolovat Nastavení osobních údajů. Je možné, že nemáš vyplněný nick a v seznamu se zobrazuješ jen s iniciály, proto se tam nemůžeš najít.


RE: Pragoffest 2015 - dinopony - 15.01.2015

Pokud tím registrovaný účet myslíš tu jednorázovou registraci, kam jsem dal celé jméno (což mi potvrdili v mailu), tak už jsem klidný. Díky za pomoc. Pinkiesmile

P.S. myslel jsi tu jednorázovou, že jo?