Bronies.cz
diskuze o fungování sluneční soustavě v MLP - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: diskuze o fungování sluneční soustavě v MLP (/Vlakno-diskuze-o-fungovani-slunecni-soustave-v-MLP)

Stran: 1 2 3 4


RE: diskuze o fungování sluneční soustavě v MLP - blesk1j_CZ - 26.12.2014

tím padem máme problem!!! a to velkej. mame tu velke csi-fi hrozby jako je

stargate: Goaldi, Replikátoři, Orajove (jak já nesnáším to jejich, ,blahoslavi budiž oraj,, ) vrejti.
star trek: glingoni, romulanné: borgové, prostě nepřatele federace spojenych planet.
battlestar galactica: cyloni
star wars: tohle si zas nepamatuju
dalši hrozbou je kdyby se Anti-bronies dostalo k technologii aby se dostali do soustavi kde jsou naši milovaný poníci za pomocí bitevních spacelodí a rozhodly se že zničej naš svět tak ho budem všichni branit. s čim koliv, jenom co bude jiné tak naše obrana bude fungovat na prymcipu magie.
budem se branit se všemi prostřetky, at už ze star treku jako je slavná enterprise-E, star gate prometeus, hemond, pegasus.
star wars jediove, cloni
BATTLESTAR GALACTICA: lodě battlestar galactica a battlestar pegasus se stihači.
a potom... hmm řikate z čehokoliv?
hra MNO oGame: když bude hrozit utok na equestrii tak jsem skočejí všechny flotili hraču z mé aliance BATTLESTAR GALACTICA ONLINE z TOP 7, i moje letka a to vám zaaručuju že jich je tisíce lodí v alianci.

EDIT: Jo jeryku to si pamatuju.


RE: diskuze o fungování sluneční soustavě v MLP - Black - 26.12.2014

Podle mě má všechno svoji paralelní dimenzii. Malinko hlboká myšlenka ale jo. A nebo taky neparalelní a nezávislou. A nebo je to jak v neverendingstory. To by taky nebylo špatné. x)


diskuze o fungování sluneční soustavě v MLP - matesds - 02.01.2015

@blesk

Ech, napadly by mě větší hrozby....
[Obrázek: tumblr_mbxq6pDjHA1rdgwkmo1_500.gif]

Ale taky ty implikace formování aliancí táááákhle ůžasných....

Ale zpět k tématu a k logicky znéjící hypotéze, že Celestie umí kopnout tak, že by planetou otočila.... Twilightblush

Odesláno z Phabulous Fabletu, který patříval Rarity z jednoho alternativního, zaniklýho vesmíru.
May she rest in peace.

Aeria gloris, Aeria gloris~ ♪


RE: diskuze o fungování sluneční soustavě v MLP - pink-bobik - 04.01.2015

to se mi nezdá moc logicke jedine že bi to bol globus Rainbowlaugh nemnela bi do čeho kopnout ani do čeho se zaprít tuto teorii ukázali vo futurame ale len v malem uhle kdiž roboti posunuli zem Rainbowlaugh


RE: diskuze o fungování sluneční soustavě v MLP - blesk1j_CZ - 04.01.2015

ono jde v tomto vesmíru všechno, jen vědět jak.


RE: diskuze o fungování sluneční soustavě v MLP - matesds - 07.01.2015

Něco něco něco něco o pevném bodě, principu páky, setrvačnosti, a dynamice tekutin....

Vážně si nemyslím, že by pro Celestii, která by měla přímo být poháněna termojaderným reaktorem, jakými hvězdy jsou, a je v podstatě Gaia, takový dobře spočítaný a dost silný kop nebyl problém Rainbowlaugh

Odesláno z Phabulous Fabletu, který patříval Rarity z jednoho alternativního, zaniklýho vesmíru.
May she rest in peace.

Aeria gloris, Aeria gloris~ ♪