Bronies.cz
Zajímavá videa - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Zajímavá videa (/Vlakno-Zajimava-videa)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Zajímavá videa - Bluepon - 06.07.2016




RE: Zajímavá videa - Blue Storm - 03.09.2016

Moc mě baví sledovat 360 stupňový kamery. Pinkiesmile Zatím jsou v začátcích, ale i tak je vidět, jak technologie jdou dopředu, když si můžete myší pozorovat libovolný prostor kolem vás, nebo sledovat objekt, který se mihne kolem.
Tak jako zde u koně, který vás přeskočí. Twilightsmile




RE: Zajímavá videa - Bouri - 05.09.2016

Máte rádi Lego? Máte rádi starou techniku? Někdo si dal tu práci a z Lega vytvořil IBM počítač a to včetně vnitřností. Navenek vnitřnosti sice vidět nejsou, ale to, že tam jsou, když se něco odkrytuje... Twilightsmile



RE: Zajímavá videa - EresielRanwa - 15.09.2016

Jedno dechuberoucí dílo, u kterého čas od času odpočívám a nabírám psychické síly  Twilightsmile  Hudba je úžasně uklidňující (někdy možná až moc zíííív!) a ty záběry jsou prostě...já nevím, ten kdo má toto na svědomí má v mých očích božský původ, protože toto je něco nádherného  Pinkiesad2 



RE: Zajímavá videa - Martin - 09.12.2016



Zvláště na konci je to pak zajímavé.

OT:
Předpokládejme agresivní, tolik oblíbenou ve scifi filmech, ale alespoň částečně založenou mimozemskou civilizaci (i kdyby neznala peníze, zdroje spotřebovává). Za částky uvedené zde či onde postaví obří kosmickou loď, nacpe do ní armádu, a bojové stroje, vyrobí pro nás nepředstavitelné množství antihmoty či podobně pracující motory, doletí sem v nejlepším případě z nejbližšího okolí pár desítek světelných let, absolutně bude ignorovat vnější planety, asteroidy a komety bohaté na nerostné suroviny i další materiály (uhlovodíky, voda), a půjde napadnout naší planetu s pomocí výsadku (nebo dokonce čekat miliony let v zemi, aby si mohla zaválčit).. a to vše proto, aby nakonec získala... H****!!!!!



RE: Zajímavá videa - Blue Storm - 29.12.2016

Co všechno se dá udělat aneb šílený soused Pinkiehappy


Krásný nápad to udělat do Harryho Pottera.
- 1:10 sec. Takový světlomety! Rainbowlaugh
- 4:16 sec. Pro mne nejlepší soundtrack, co byl v celé serii. Pinkiesad2


RE: Zajímavá videa - Martin - 16.01.2017

Už pár let staré video. Párkrát jsem ho viděl v televizi, ale i když se mi líbilo, nevěnoval jsem mu zrovna pozornost. Až teď v poslední době, kdy se věnuji více zahradničení (tedy trochu ekologii a zdrojů) a méně kapitalismu (už mě nebaví vydělávat peníze), mě zajímavá čím dál tím víc. O víkendu jsem ho viděl znovu..

Pravda, jestli čekáte, že vám řekne pravdu nebo vám ukáže nějaké nové konspirace, tak to vás zklame. Nevěřte mu. Přemýšlejte o tom, co je tam prezentováno. Položte si otázku: týká se to i mne?



Já jsem se hlavně našel v té části, kdy lidstvo "hloupne". Ano, létáme na Měsíc, máme počítače, ale spousta lidí v civilizovaném světě už si neumí ani pořádně upéct chleba (tu som, za kaktusom Twilightoops ) a nebo ani zmáčknout správné tlačítko na videu. Správná odpověď: skoro nikdo to neumí, protože to nemusí umět.

Je to přes 2 hodiny dlouhé.. pusťte si to třeba večer, až si budete vařit večeři..

Mě se líbí už v tom, že na mnohé své názory jsem přišel prakticky sám, a přitom nejsem jediný, kdo si to tak či onak myslí (jenže já to nemám z netu, ale jednoduše proto, že už mě nebaví spotřebovávat, tak jsem si tak nějak "zdůvodnil" ekologické myšlení - aburdní na tom celém je to, že kdyby se kapitalismus choval udržitelně, byl by mi celý systém ukradenený, ale jak byste nazvali člověka, který na pustém ostrově během prvního dne vykácí všechny ovocné stromy, aby si postavil vilu, a všechno zbylé ovoce hodí do moře? A za pár dnů chcípne hlady? A jak byste nazvali pak takový systém?).

Ano, to ze mě možná taky dělá "konspirátora", jenže já netvrdím, že nás ovládá nějaká skrytá vláda Země, ale že jsme vlastní blbostí tak zpohodlněli, že jsme se stali závislí na systému, který není vysloveně špatný, ale k ideálu má hodně daleko.. a čím víc budou lidé (dosaďte si co chcete, hloupější, pohodlěnšjí, "chytřejší", sdruženější), tím víc bude i systém (no co, že lidi neumí řídit, za 50 let budou auta řídit sama.. no co, že si si za 50 let 1/2 lidí nezaváže tkaničky, uděláme robota, co jim ze zaváže. a za dalších 50 let se už většina lidí ani sama nenají... Blbost, co? No, asi jako kdybych řekl před 500-1500 lety, že si většina lidí ve vyspělém světě sama po roce 2000 nebude schopná ani zajistit potravu..)

Existují lidé, kteří tvrdí, že na světě jsou lidé sobečtí a ti, kteří konají jen čistě pro blaho ostatních. Možná, že tito lidé mají naprostou pravdu. Já si to ale nemyslím. Podle mne by měl každý konat sobecky tak, aby se on a jeho potomci (ergo vaše nesmrtelnost) měli co nejlépe. Ale musíte u toho přemýšlet. Pak vám dojde, že abyste se Vy měli co nejlépe ve všech oblastech, musí se mít dobře i ostatní lidé kolem, a hlavně že k tomu potřebujete funkční a čistou planetu. Vůbec nejlepší je, když se ostatní budou mít lépe než Vy, protože pak Vy nebudete ten, který bude zdroje poskytovat, ale bude je čerpat! A tím nemyslím jen peníze. Týká se to i zdraví, přírodních zdrojů, potraviny, štěstí, zábava, nestresové prostředí... A jak toho dosáhnete? No určitě ne na úkor druhých!



RE: Zajímavá videa - Melgarh - 13.02.2017

Dokumentace Furry akce v Praze, tzv. Halloween outing pokud si dobre vzpominam, popisuje furry komunitu.

Na videu jsou videt i nekteri bronies, vcetne DaveLa Rainbowlaugh

To byla ta akce, kdy jsme byli "uneseni" a dostali se na furry lod lol, hodne zvlastni den

Porad na webu CT:
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10520528904-queer/216562210900020-ve-sve-srsti


RE: Zajímavá videa - Mácaman - 15.02.2017

muj novy oblibeny kuchar Genaro Contaldo vas nauci prave italske Ragu jako od maminky Pinkiesmile dobrou chut Twilightsmile




RE: Zajímavá videa - Martin - 27.03.2017

Skoro všechna témata, která Vás napadnou: Donald Tramp, Vegani, Horoskopy, Imigranti, Muslimové, Miloš Zeman, Konstruktivní kritika, Konspirační teorie, Hádání se na Internetu, Lhaní, Vlastní názor, Věda, Nasilí ve hrách, Tajné léky na rakovinu, Udržitelný rozvoj, Zkažené lidstvo, Zlé peníze... a můžete si být jistí, že všechno bude trochu jinak Pinkiesmile

Totálně retardovaný komentátor "světového" dění:
https://www.youtube.com/channel/UCGJeS5TdFfrcSJA2xChsVTA
Varování! Vulgarismy Pinkiesmile

Možná se mi to líbí jen proto, že to je můj jmenovec, podobně myslí, je to autor Vědeckého kladiva, a že má v 90% stejné názory (jo, viděl jsem už skoro 1/2 jeho videí).. ale, taky asi změním názor na lidi, co se chlubí charitou.. díky němu.