Bronies.cz
Pony, Pegasus nebo Unicorn - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Pony, Pegasus nebo Unicorn (/Vlakno-Pony-Pegasus-nebo-Unicorn)



RE: Pegasus nebo Unicorn - Discordian - 01.07.2013

Nezáleží na tom jaké schopnosti má ten jaký typ poníka, záleží na tom, jak je umí využít.


RE: Pegasus nebo Unicorn - Kovu11 - 01.07.2013

Veď to som aj napísal ale prečo nie všetci jednorožci sa neučia boju z blízka?


RE: Pegasus nebo Unicorn - Monterka - 01.07.2013

(01.07.2013, 16:15)Kovu11 Napsal(a): Jednorožci sú v boji neschopný? Dokážu držať viac zbraní naraz, dokážu nepriatela uväzniť v magickom poli, dokážu si vytvoriť z mágie zbrane. Možno niektorý ovládajú elementy. Chrysalis pomocou rohu premohla Celestiu. Sú ešte v boji neschopný? Či so zbraňami dokážu narábať je otázka výcviku a jednorožci sú učenlivý nie?

EDIT: prečo ich tým nemáme argumentovať? Nemajú ho snáď?

Blah, prosímtě.
Ty si zase pod pojmem boj představuješ válku se zbraněmi.
Samozřejmě, tohle by jim šlo, ale pokud dojde na boj holými kopyty....
Jednorožci jsou vznešení a na boj tady vždy hlavně pegasové. To nevíš?
A že někdo ovládá elementy? Kdes na tenhle blábol přišel?!

Nemáš tím argumentovat, jelikož jsem jasně napsala proč. Ten pocit nemáš pořád. Myslím, že ptákům přijde létání normální asi tak, jako chození. Jenže jsme jakoby handicapovaní tím, že létat nemůžeme, tedy stejně jako člověku co nemá nohy či nemůže chodit připadá pocit při chůzi úžasný, tím i nám by přišel úžasný pocit z létání. Taky bych řekla, že pegasové berou létání přirozeně. Vám by taky po částem létání připadal přirozený, ne, že ne.


RE: Pegasus nebo Unicorn - Discordian - 01.07.2013

Stereotypy z jiných fantasy? Elfové elfují, Trpaslíci trpaslíkují a Mágové mágují.


RE: Pegasus nebo Unicorn - Kovu11 - 01.07.2013

No na boj kopytami samozrejme nie sú.
Sú vznešený? Aj unicorn royal guard? Sú jednorožci v armáde.
Prečo by nemohli ovládať elementy?
Príde im to prirodzené? Pozri si obrázky s RD a na nich je vidno že si lietanie užíva takže prirodzene ich iba ovláda ale samotný pocit je iný.


RE: Pegasus nebo Unicorn - Monterka - 01.07.2013

Ta si ho užívá jen když léta opravdu rychle či kolem nějakých překážek, tedy když je ve svém živlu.
Koukni se na obrázky jiných pegasů. Tváří se, jako normální Poník na zemí.
Ano, Jednorožci jsou vznešení, i když jak kteří, ale přece. Koho je plný Canterlot? Jednorožců. A i v Hearts Warming Eve (já.už zapomněla název) jsi jasně viděl jejich předky. To ti řekne snad dost.
A Jednorožci v armádě jsou, ale to ti šedí a ty tolik nevidíme. Což je stejně jedno.
Proč by nemohli? Ty nějakého znáš? Kromě OC v roleplay a tak podobně.


RE: Pegasus nebo Unicorn - LovelyMaii - 01.07.2013

Tak já za sebe říkám pegas Twilightsmile Je pravda že unicorn si může přičarovat křídla, oni jsou totiž čarovní, Rainbowlaugh Když teda má znalosti přinejmenším dobré jako Twilight Raritywink Ale je to jen dočasné a má to vedlejší účinky... i když to bylo v případě Rarity téměř normální...
Ale mě unicorni nikdy nijak moc nebrali, zajedno proto, že když vidím nějakého oc, téměř vždy je to (buďto) alicorn, a nebo právě unicorn.. jinými slovy mě prostě neberou..
Ale pegasi obdivuji, jelikož mě fascinují už odmalička, a taky, že se nemusí předem pojišťovat kouzlem a stejně chodit po mracích .. Rainbowlaugh Unicorni mají nějaké kouzlo, ale (pro mě) ho mají pegasi ještě větší Pinkiesmile


RE: Pegasus nebo Unicorn - Monterka - 01.07.2013

(01.07.2013, 17:55)LovelyMaii Napsal(a): Ale mě unicorni nikdy nijak moc nebrali, zajedno proto, že když vidím nějakého oc, téměř vždy je to (buďto) alicorn, a nebo právě unicorn..

Věř mi nebo ne, já to mám právě naopak Rainbowlaugh


RE: Pegasus nebo Unicorn - LovelyMaii - 01.07.2013

To je ale zajímavé... Pinkiecrazy


RE: Pegasus nebo Unicorn - Kovu11 - 01.07.2013

Šak pegas obyčajne lieta rýchlo, prečo by mal lietať pomaly?
NIEKTORÝ sú vznešený, keď sme tých nevznešených nevidely neznamená že neexistujú.
Prečo by v armáde maly byť len šedý? Že sme ich nevidely neznamená že neexistujú.
Nepoznám/e ale to neznamená že neexistujú. Lebo v seriály bolo ukázaných málo poníkov špecializovaných na boj.