Bronies.cz
Pony, Pegasus nebo Unicorn - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Pony, Pegasus nebo Unicorn (/Vlakno-Pony-Pegasus-nebo-Unicorn)



RE: Pegasus nebo Unicorn - Monterka - 01.07.2013

Hele, četl sis vůbec co jsem psala? O.o

Tak postupně...

(01.07.2013, 18:33)Kovu11 Napsal(a): Šak pegas obyčajne lieta rýchlo, prečo by mal lietať pomaly?

Neřekla jsem, že by měl lítat pomalu, ale poznáš rozdíl mezi normálně letící Dashie a rychle letící Dashie. U ní je trochu jiné měřítko.


(01.07.2013, 18:33)Kovu11 Napsal(a): NIEKTORÝ sú vznešený, keď sme tých nevznešených nevidely neznamená že neexistujú

(01.07.2013, 17:52)Monterka Napsal(a): Ano, Jednorožci jsou vznešení, i když jak kteří, ale přece.

(Tady beru vznešenost jako chování ne jako rod)

(01.07.2013, 18:33)Kovu11 Napsal(a): Prečo by v armáde maly byť len šedý? Že sme ich nevidely neznamená že neexistujú.

A tobě hrozně moc vadí že jsou šedí? V Canterlot guards jsem si všimla JEN šedých Jednorožců a JEN bílých pegasů.
Ale jestli ti opravdu vadí, že jsou tam Jednorožci šedí, tak prosím.

[spoiler: Oh god, dá to strašně zabrat to psaní a citování, když jste na.mobilu Ajsleepy]


RE: Pegasus nebo Unicorn - Kovu11 - 01.07.2013

Viem rozdiel ale prečo lieta NIEKEDY pomaly?
Tak napíšeš že sú vznešený a potom že niektorý nie sú, super rozhodovanie Facehoof.
Nevadí mi že sú šedý a nikde som to ani nenapísal ale chcem ti dokázať že v armáde nemusia byť nutne šedý alicorni a biely pegasovia viz. oranžový Flash Sentry tak si prestaň meniť moje príspevky podla svojej potreby.


RE: Pegasus nebo Unicorn - Monterka - 01.07.2013

Hele, Koukni se na ten příspěvek že kterého jsem se sama citovala.
Je to tam takhle napsané, v rohu není žádná známka po úpravě. V citaci jsem to jenom zdůraznila. To, že sis to blbě přečet mě nezajímá.

Dashie má jiné měřítko. To, co je pro ostatní pegase rychlé, je pro ni pomalé a když řeknu že letěla pomalu neznamená to nějakým šnečím tempem, ale rychlostí co pro ní pomalá znamená.

Ty mi tady ale argumentuješ generálem. Pokud vím, v mlp jsou poníci bez velké role extra podobní ostatním, zatímco poníci, jenž nějakou roli mají, jsou odlišní barvou, typem hřívy (kterou nikdo jiný nemá) a tak.
Určitě sis všiml, že je mane6 originální svými hřívami (až na výjimky)

Než se zacneš hádat tak si to nejdříve pořádně promysli

Jo a laskavě mě přestaň obviňovat z upravování příspěvků nebo mě urážet mou nerozhodností.
Dřív si sežeň důkazy.


RE: Pegasus nebo Unicorn - Kovu11 - 01.07.2013

Myslel som že moje príspevky si vyčítaš inak a nie že ich doslova meníš.
Prečo by mala byť RD iná ako ostatný pegasovia? Odkiaľ to máš?
Áno všimol a otom tu hovorím!
Áno premyslel som si to.
Nemám ťa obviňovať z úpravy príspevkov? Viz. 1.riadok. Nerozhodnosť? Veď si to tak aj napísala takže dôkazy mám.
Nenecháme toho?


RE: Pegasus nebo Unicorn - Monterka - 01.07.2013

Já že tvoje příspěvky měním? Já to kopírovala takže by tam chyba být neměla.

Ano skončíme. Jen si tím kazím den.


RE: Pegasus nebo Unicorn - Sissi - 01.07.2013

RD je jiná, jelikož má geny expresion pozitive, ee. Stejně jako Twilight, viz pony geny v fanclubu princezny kredenc. Jinak, vy dva, zklidnete hormony, netřeba se tu hned tak hádat. Pokud to má vaše ego fakt zapotřebí, jděte si vyměňovat názory do soukromých zpráv.


RE: Pegasus nebo Unicorn - Monterka - 01.07.2013

A poníženě se omlouvám, to já si blbě přečetla tvůj příspěvek Ajsleepy


RE: Pegasus nebo Unicorn - Lampička - 02.07.2013

Rozebírání rádoby hluboké myšlenky ohledně jednorožců a pegasů, kteří pochází z dětského seriálu? Srsly? Není to prostě jedno? Někdo rád makové a někdo... Však to znáte. Váš názor nemusí být jediný správný, někteří si oblíbí pegasy a někteří jednorožce, ani jeden z nich nevyniká nad tím druhým. Všechno má své klady i zápory.
Buďte prosím všichni alicorni a je to vyřešeno, to máte dva v jednom.
Ale pokud vás tolik baví hrát si na filozofy...

To s tím alicornem je sranda. Musím to sem napsat, protože jsem si všimla, kolik lidí je tu nechápavých.



RE: Pegasus nebo Unicorn - Laira - 03.07.2013

No pro mne určitě pegasus. Mám ráda létaní, ale abych se přiznala se docela bojím výšek Rainbowderp , protože jako člověk se bojím, že se spadnu, ale jako pegas bych se určitě nebála Pinkiehappy . No, ale ani earth pony a unicorni nejsou špatní akorát mám hold ráda pegase (vždyť i můj OC je pegas, ale ještě ho většina z vás nezná, takže ho někdy budu muset ukázat Twilightblush ). A kdybych tomu měla dát pořádnější důvod, tak prostě pegasové jsou takový.. No většina z nich jsou rychlý a jsou zajímavý (A mě stejně zajímá rychlost v pegasích silách od Derpy Rainbowhuh ) prostě no.. Ale nemůžu říct, že jsou o hodně lepší než unicorni a earth poníci. Earth poníci mají velkou sílu v kopytech, jednorožci bývají (hlavně vzhledem) nádherní a většina z nich má trochu magie v tom rohu (spíš v tom že přenášejí věci, ale i to je magie, protože kdo kdy viděl nějakého člověka mít na hlavě papírový roh a ještě k tomu funkční xD (a nebo koně)). Ale já mám prostě oblibu v pegasích :3, ale Alicorn být chci i nechci.. Výhoda rohu, ale..Ne Pinkiehappy .


RE: Pegasus nebo Unicorn - Hotsteppa - 04.07.2013

Sympatizujem aj s unicornmi no nezradím svoje OC, takže za mňa pegas Twilightsmile (na alicorna ešte nie som dostatočne osvietený Rainbowlaugh )

Lampi, neplytvaj energiou, neoplatí sa to Twilightsmile