Bronies.cz
Pony, Pegasus nebo Unicorn - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Pony, Pegasus nebo Unicorn (/Vlakno-Pony-Pegasus-nebo-Unicorn)



RE: Pegasus nebo Unicorn - FireBolt - 22.09.2013

Tento poslední měsíc sem jsi oblíbil Pegase hmm čim to bude Rainbowlaugh O.O


RE: Pegasus nebo Unicorn - Monterka - 22.09.2013

(22.09.2013, 16:54)Kovu11 Napsal(a): Mením názor teraz pegas. Nie preto lebo vie lietať ale preto lebo krídla sú krajšie ako roh.

Ty jsi mi ale Narcis Trollestia


RE: Pegasus nebo Unicorn - Roise Madchen - 24.09.2013

Já to nechápu. Většina si vybírá podle toho, kdo podle nich je v určitých kritérií nejlepší. Cožpak není jedno, že kdybyste byli unicorn mohli byste kouzlit a přičarovat si křídla? Mimochodem, křídla co dokážou unicorni vytvořit jsou slabá a snadno se zničí, ale zas kdo by nechtěl kouzlit i létat, že?..
Mno mně je to osobně jedno, já jsem vždy pro pegase díky jeho mrštnosti, rychlosti atd. Letce vždy mám nejradši, jsou to většinou skuteční sportovci a mám mezi nima spoustu oblíbenců Twilightsmile.
A to ať si unicorn kouzlí dobře, jak chce Rainbowlaugh


RE: Pegasus nebo Unicorn - tSChERWAJsSs - 26.09.2013

Asi bych chtěl být Pegasem. Podívat se někam do mraků a tam sedět a koukat by byl dobrý zážitek. Unicorn sice umí kouzlit, ale mě by to furt nebavilo a navíc s křídly je větší zábava, takže jednoznačně PEGAS


RE: Pegasus nebo Unicorn - Monterka - 26.09.2013

Ono to je stejně jedno, kdyby jsme byli poníci, příroda by nám prostě přidělila to co se na nás hodí/nehodí ať chcem nebo ne. A i kdybyste nebyli spokojení, tak jakákoli narážka proti vašemu druhu by pro vás byla urážkou a svůj druh byste zuby nehty bránili. Asi takhle, že bych radši byla angličan, ale narážky proti ČR mi vadí a bráním se.
Stejně byste si nakonec zvykli a na svém druhu byste si našli pluska Pinkiesmile


RE: Pegasus nebo Unicorn - Niky - 27.09.2013

Za mě jednoznačně pegas.


RE: Pegasus nebo Unicorn - Laira - 27.09.2013

Monterka: V tom případě bych byla earth, protože stále musím překonat "menší" strach z výšek (ale samotné létání mám opravdu ráda, vznášet se v oblacích... Je to něco užasného)
Kdybych byla Unicorn, tak by to v okolí i při mém pokusu o to, pohybovat předměty, skončil výbuchem Rainbowlaugh


RE: Pegasus nebo Unicorn - Monterka - 27.09.2013

tak FS se taky bojí výšek a příroda jí dala křídla, o tom to moc není Pinkiehappy
EDIT: radši jsem ten příspěvek upravila, vyznělo to jinak než jsem chtěla Rainbowlaugh

OT: jak se tu tak rozhlížím po téhle stránce, vidím tři Occka a všechna mají RD hřívu. proč? Rainbowwild


RE: Pegasus nebo Unicorn - Fígl - 27.09.2013

(26.09.2013, 22:53)Monterka Napsal(a): Ono to je stejně jedno, kdyby jsme byli poníci, příroda by nám prostě přidělila to co se na nás hodí/nehodí ať chcem nebo ne. A i kdybyste nebyli spokojení, tak jakákoli narážka proti vašemu druhu by pro vás byla urážkou a svůj druh byste zuby nehty bránili. Asi takhle, že bych radši byla angličan, ale narážky proti ČR mi vadí a bráním se.
Stejně byste si nakonec zvykli a na svém druhu byste si našli pluska Pinkiesmile
Monterko. Takže jestli jsem tu tvojí teorii pochopil správně,tak všechno závisí na náhodě.

K tomu OT bych řekl, že to bude jen taková móda jako byli alicorní OC-ka.


RE: Pegasus nebo Unicorn - Žeryk - 27.09.2013

Monterko, nevím Rainbowlaugh je to sexy

Jinak, za mě rozhodně pegas, už z mého OC, mám rád létání, rychlost, adrenalin.
Jinak co jste se tady byvili, unicorn by křídla mohl vyřešit nějak takhle:
[Obrázek: fly_by_emkay_mlp-d5w5tlq.png]