Bronies.cz
Pony, Pegasus nebo Unicorn - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Pony, Pegasus nebo Unicorn (/Vlakno-Pony-Pegasus-nebo-Unicorn)



RE: Pony, Pegasus nebo Unicorn - Keranis - 15.10.2014

Nikdo, ale opravdu nikdo, si tu nevybírá Earth ponyho... Applejackunsure
[Obrázek: _c999587_image_0.jpg]
  • Earth ponies mají daleko solidnější stavbu těla. Mají větší sílu, vytrvalost, mrštnost a velmi pravděpodobně se těší i dalším výhodám (napadá mě třeba dlouhověkost, menší šance kardiovaskulárních onemocnění, odolnost proti patogenům atd.).
    -
  • Magie Earth poníků spočívá ve schopnosti kultivovat půdu a pěstovat všemožné plodiny. Šikovný Earth Pony (jako třeba AJ), může rozjet velkostatek, který vydělá miliony bitů.
    -
  • Jednorožec vynalezne stroj, který můžou používat jenom jednorožci (Flim Flam a jejich Cider mašina).
    Pegas vynalezne stroj, který můžou používat jenom pegasové (Továrna na počasí v Cloudsdale).
    Earth pony vynalezne stroj, který můžou používat všichni (Pinkie a její šlapací letadlo. Vhodné i pro jednorožce!)
    -
  • Equestrie podle všeho začíná procházet ekvivalentem naší průmyslové revoluce. A kdo myslíte, že bude provozovat všechny ty nové továrny, železnice a tak dál? Kdo zformuje novou společenskou vrstvu - buržoazii? Když vezmete v potaz druhý a třetí bod v tomto seznamu (obzvlášť ten třetí), tak Earth ponies jsou jasná odpověď.

Pořád ještě chcete svou úžasnou magii/křídla? Pinkiehappy Já neříkám, že Earth ponies jsou nejlepší rasa, jenom to, že mají celou řadu vlastních výhod, které 95% broníků přehlíží.

A ano, osobně bych si vybral Earth poníka.


RE: Pony, Pegasus nebo Unicorn - Jakluk - 15.10.2014

Za mě jednorožec Twilightsmile
@Keranis:
Samozřejmě že i earth poníci mají své výhody, ale většina lidí si asi vybere to, co je pro ně v našem reálném světě nemožné. Ajsmug Můžeš si postavit továrnu, můžeš být zemědělcem i vynálezcem, ale určitě si nic nevyčaruješ ani jen tak neroztáhneš křídla.

Pokud má takový imaginární charakter žít s reálným mnou, tak asi budu chtít, abychom toho dohromady uměli co nejvíc. Pokud bych se měl rozhodnout natrvalo a týkalo se to přímo mě, asi by bylo zvažování růzých možností o dost složitější.



RE: Pony, Pegasus nebo Unicorn - Keranis - 15.10.2014

Jakluk:
S prvním odstavcem souhlasím, pegasové a jednorožci holt přicházejí s něčím novým Pinkiesmile

K druhému odstavci: Otázka v hlasování je "Kdo byste chtěli být", takže je to ta druhá možnost Pinkiehappy
Ale docela jsi mi nasadil brouka do hlavy s tím, koho bych chtěl jako parťáka do dvoučlenného týmu... Po dlouhém přemýšlení se mi nepodařilo vyřadit ani jednu ze tří možností, krucipísek Rainbowlaugh


RE: Pony, Pegasus nebo Unicorn - Bluebear - 22.10.2014

Pegas. Nemůžu si pomoct, prostě bych chtěl létat. Asi to odráží to, že mám tendenci jen zevlovat a nedělat nic užitečného.

Jednorožci mě taky přitahují svým pojetím vědy/magie, jenže mám pocit, že ve skutečnosti jen velmi málo jich ji skutečně provozuje (Canterlotská smetánka se spíš fláká a střední třída používá především telekinezi).

Pozemní poníky uznávám a vím, že jsou ve skutečnosti základ - bez nich by všichni pošli hlady. Jenže být pozemní poník znamená těžkou práci a ta mi moc nevoní...


RE: Pony, Pegasus nebo Unicorn - Vlčí_PowerDance - 22.10.2014

(15.10.2014, 12:53)Keranis Napsal(a): Nikdo, ale opravdu nikdo, si tu nevybírá Earth ponyho... Applejackunsure
[Obrázek: _c999587_image_0.jpg]
  • Earth ponies mají daleko solidnější stavbu těla. Mají větší sílu, vytrvalost, mrštnost a velmi pravděpodobně se těší i dalším výhodám (napadá mě třeba dlouhověkost, menší šance kardiovaskulárních onemocnění, odolnost proti patogenům atd.).
    -
  • Magie Earth poníků spočívá ve schopnosti kultivovat půdu a pěstovat všemožné plodiny. Šikovný Earth Pony (jako třeba AJ), může rozjet velkostatek, který vydělá miliony bitů.
    -
  • Jednorožec vynalezne stroj, který můžou používat jenom jednorožci (Flim Flam a jejich Cider mašina).
    Pegas vynalezne stroj, který můžou používat jenom pegasové (Továrna na počasí v Cloudsdale).
    Earth pony vynalezne stroj, který můžou používat všichni (Pinkie a její šlapací letadlo. Vhodné i pro jednorožce!)
    -
  • Equestrie podle všeho začíná procházet ekvivalentem naší průmyslové revoluce. A kdo myslíte, že bude provozovat všechny ty nové továrny, železnice a tak dál? Kdo zformuje novou společenskou vrstvu - buržoazii? Když vezmete v potaz druhý a třetí bod v tomto seznamu (obzvlášť ten třetí), tak Earth ponies jsou jasná odpověď.

Pořád ještě chcete svou úžasnou magii/křídla? Pinkiehappy Já neříkám, že Earth ponies jsou nejlepší rasa, jenom to, že mají celou řadu vlastních výhod, které 95% broníků přehlíží.

A ano, osobně bych si vybral Earth poníka.

Ikdyž chci být pegaskou a mé Oc je pegas souhlasím Earth poníci pracovití a pegasové a jednorožci místo toho jsou líní(Nechci všechny urážet ale tak má pravdu noo.)Má chyba ani jeho to není Twilightoops


RE: Pony, Pegasus nebo Unicorn - Cloudaska - 24.10.2014

Za mě unicorn protože v epizodě Baby cakes bylo že Pumpkin cake se svou magií zvedla a lítala Takže souhrn:
Vlastnost:
Unicorna- jo
Pegase- jo
Earth- jo


RE: Pony, Pegasus nebo Unicorn - Keranis - 26.10.2014

Ohledně Cakeových dvojčat: Neberte ty haranty vážně, jsou OP Rainbowlaugh Sweetie Belle sotva jiskří a Scootaloo se nezvedne ze země...


RE: Pony, Pegasus nebo Unicorn - Elchar - 26.10.2014

Scootaloo je handicapovaná. A ty dvojčata spíš zrovna měly nějakej výtrysk magie a jindy nic z toho neumí.


RE: Pony, Pegasus nebo Unicorn - Annabell - 26.10.2014

Veď Rarity spomínala v Baby Cakes, že žriebätá jednorožcov ovládajú mágiu, ktorá neskôr sama zmizne. Potom sa ju asi musia znovu učiť.
A áno Scootaloo musí mať nejaké postihnutie, že nevie lietať.


RE: Pony, Pegasus nebo Unicorn - Neko.Cross - 26.10.2014

UNICORN!!!!! Jsou best!!!! Rainbowwild Rainbowwild Rainbowwild