Bronies.cz
Pony, Pegasus nebo Unicorn - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Pony, Pegasus nebo Unicorn (/Vlakno-Pony-Pegasus-nebo-Unicorn)



RE: Pegasus nebo Unicorn - Máro - 01.05.2012

Nič v zlom, ale skromnosť nie je nič čo by sa málo chváliť...


RE: Pegasus nebo Unicorn - Legeden - 01.05.2012

(01.05.2012, 15:54)Máro Napsal(a): Nič v zlom, ale skromnosť nie je nič čo by sa málo chváliť...

nemusi kazdy clovek na tejto Zemi byt vymasteny egoisticky hajzel ... ja skromnost naopak schvalujem




RE: Pegasus nebo Unicorn - Máro - 01.05.2012

To nie, ale so skromnosťou to nikdy nikam nedotiahneš


RE: Pegasus nebo Unicorn - Srel - 01.05.2012

(01.05.2012, 16:32)Legeden Napsal(a):
(01.05.2012, 15:54)Máro Napsal(a): Nič v zlom, ale skromnosť nie je nič čo by sa málo chváliť...

nemusi kazdy clovek na tejto Zemi byt vymasteny egoisticky hajzel ... ja skromnost naopak schvalujem
Tak děkuju, že nejsem egoistickej hajzl Rainbowlaugh
Ale vážně, nejlepší poník je earth Pinkiesmile a hlavně je mam rád Rainbowlaugh
ostatně, proč by měl bejt EP vybranej na základě skromnosti? (nechci se hádatr, ani to nemá znít ofenzivně) Scootangel




RE: Pegasus nebo Unicorn - Antošík - 01.05.2012

Mno, lepší skromnej člověk než ten, co neustále někomu něco cpe do xichtu. Ano, egoističtí hajzlové i jejich slabší odvary se dostanou všude, ale nevážim si jich. Neřikám že člověk musí bejt tichej a ušlápnutej, naopak, ale trocha skromnosti (a tím pádem i úcty a tolerance k ostatním) neškodí.


RE: Pegasus nebo Unicorn - Máro - 01.05.2012

Na toto by sa dalo kecať, dlho ale nešírme offtopic


RE: Pegasus nebo Unicorn - Terok - 02.05.2012

Popravdě... sám ani nevím.
Unicorn ? - Kouzla jsou věc, která mě odjakživa fascinovala, ať už se objevila kdekoliv, v jakékoliv formě.
Pegasus ? - Kdo by se nechtěl prohánět volně jako pták po obloze, kráčet v oblacích... O tom snad musel už snít každý.
Earth Pony? - Nenapadá mě zrovna nic extra speciálního, proč by měly být úžasní jako Jednorožci a Pegasové.
Ale Applejack a její Honesty + Pinkie Pie a její Laughter - ty na to nepotřebují roh nebo křídla a přesto to jsou úžasní poníci.

Za mě, radši bych ten výběr nechal na náhodě (přírodě?), necítil bych se nijak špatně ani při jedné z těch tří možností.

Kdybych si předsi jenom měl vybrat (sakra to je ale těžké Twilightoops ), ...
... asi Earth Pony. Už dlouho přemýšlím o svém OC, zvažoval sem jak Pegase, tak Unicorna, nakonec jsem skončil u Earth Pony. Já věřím že by se určitě našlo něco, v čem bych byl speciální stejně jako kdejaký Unicorn nebo Pegasus. (Viď Pinkie Pie Pinkiehappy )

OT://
Podle mě je skromnost dobrá vlastnost, teda předevšim v dobré společnosti, jako je Bronies komunita. Horší je to už s našim realným světem, kde je to spíš naškodu.
Já sám jsem často hodně (prý) skromný člověk a jsem za to rád Twilightsmile


RE: Pegasus nebo Unicorn - Rivel Arosis - 02.05.2012

(02.05.2012, 01:27)Terok Napsal(a): Earth Pony? - Nenapadá mě zrovna nic extra speciálního, proč by měly být úžasní jako Jednorožci a Pegasové.
Ale Applejack a její Honesty + Pinkie Pie a její Laughter - ty na to nepotřebují roh nebo křídla a přesto to jsou úžasní poníci.

Přesně tak. S magií a s křídly je to všechno moc jednoduché. Ale když Earth Pony chce, tak dosáhne stejných výsledků Twilightsmile Proto jsem také volil Earth Ponyho.



RE: Pegasus nebo Unicorn - tom8811 - 03.05.2012

alicorn vítězí na plné čáře


RE: Pegasus nebo Unicorn - Drakasin - 03.05.2012

(03.05.2012, 16:25)tom8811 Napsal(a): alicorn vítězí na plné čáře

Vskutku. Proč se hádat o jedno, když můžeš mít vše a ještě víc?