Bronies.cz
Největší CZ/SK brony - diskuze - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Největší CZ/SK brony - diskuze (/Vlakno-Nejvetsi-CZ-SK-brony-diskuze)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Největší CZ/SK brony - diskuze - Zmok - 28.01.2015

DaveL: :-) Jo, myslim, žes to docela trefil.


RE: Největší CZ/SK brony - diskuze - Luna May - 28.01.2015

Chtěla bych k výsledkům napsat, že vy, kteří jste se tam nenašli a jste z toho smutní, nebuďte Twilightsmile. Každý brony, který v sobě nosí hodnoty MLP by stál v anketě za zmínku.

Anketu sama nevnímám tak, že se jedná o největšího brony, ale o veřejné uznání lidí, kteří aktivně obětují svůj čas pro fandom. Ti teď ví, že jsou jejich snahy vidět a tato anketa je mohla motivovat k tomu, aby tvořili.. třeba více povídek Pinkiesmile.


RE: Největší CZ/SK brony - diskuze - Foxtrot - 28.01.2015

MrKafr: Jako, asi máš pravdu, ale už se vytiskl plakát na PGF a moc se mi nechce, aby se to lišilo od verze na webu...

KRAJKHOUR: Napadlo nás, že bychom se poučili z chyb této ankety a třeba uspořádali další, lépe řešenou a s trváním několik měsíců... Ale už teď jsou lidé, kteří se samotným principem ankety nesouhlasí a nechceme nikoho naštvat.

Rozhodně to není anketa, která by se každoročně měla opakovat. Pokud by byla druhá, tak jen proto, aby se vylepšila metodika a zajistily přesnější výsledky.

Přesnější výsledky by ale zajistil v podstatě jen vyšší počet hlasujících a aktuálně nás nenapadá jak toho docílit. Lidé, kteří hlasovat nechtějí prostě hlasovat nebudou a myslím, že jich bylo dost. Zároveň většina hlasů přišla během prvního týdne a pokud se někdo o anketě nedozvěděl za celý měsíc, tak si myslím, že se o ní nedozví ani za více měsíců.

Takže se prozatím nepředpokládá, že by byla druhá takováto anketa.


RE: Největší CZ/SK brony - diskuze - Mácaman - 28.01.2015

Foxtrot: ja nehlasoval ze dvou duvodu 1/google ucet a za 2/sem tu kratce jeste vas neznam tolik...


RE: Největší CZ/SK brony - diskuze - Black - 28.01.2015

Dost mě překvapilo že moje osoba tam byla spomenuta taky Pinkiesmile .


RE: Největší CZ/SK brony - diskuze - DaveL - 28.01.2015

(28.01.2015, 22:48)Black Napsal(a): Dost mě překvapilo že moje osoba tam byla spomenuta taky Pinkiesmile .

blackové jste dva Rainbowlaugh


RE: Největší CZ/SK brony - diskuze - Black - 28.01.2015

DaveL: Nekaz mi to ;D
Kdo je druhej ? Rainbowderp


RE: Největší CZ/SK brony - diskuze - KRAJKHOUR - 28.01.2015

To je pravda. Black tady na foru je registrovaný jako pod jinou přezdívkou kterou neznám. To i přesto že ho znám už pár let.
Black: Sis si jistý že hlasovaly pro tebe?


RE: Největší CZ/SK brony - diskuze - Neko.Cross - 29.01.2015

2 hlasy Rainbowlaugh Rainbowlaugh loool to kdo??? X'DDD


RE: Největší CZ/SK brony - diskuze - Divočák - 29.01.2015

Popravdě bych rád poděkoval lidem kteří to měli na starost a těm kteří hlasovali. Nevím kde se vzalo 7 hlasů, ale díky protože si toho vážím.