Bronies.cz
Star Citizen - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: Star Citizen (/Vlakno-Star-Citizen)

Stran: 1 2 3


Star Citizen - Foxtrot - 29.12.2014

[Obrázek: Star_Citizen_logo.png]







České komunita: http://www.star-citizen.cz/

Jen by mě zajímalo, kolik lidí tuto hru hraje nebo ji plánují hrát.

Já osobně ji mám koupenou a párkrát jsem si zkusil zalétat s lodí. Bohužel mi to moc nešlo, takže teď vyčkávám a postupem času se to pokusím nějak naučit a nastavit správně joystick. Až potom se budu hrnout do nějaké české komunity.


RE: Star Citizen - Twingo - 30.12.2014

plánujem hrať...Keď upgradnem pc Rainbowlaugh dovtedy X Rebirth, vyskúšam ešte asi aj nové elite, to mi možno pôjde ako tak.

ináč k joysticku, co ti nešlo/čo potrebuješ nastaviť ? Vedel by som poradiť, lietam už dlho na xplane/fsx/il2/lockon/dcs Twilightsmile momentálne hlavne dcs, x-plane a orbiter/kerbal

a nehrá sa tá hra lepšie myšou/klávesnicou ? taký war thunder sa mi hra oveľa lepšie myšou ako joystickom.
A ešte, čo máš za joystick?


RE: Star Citizen - Corwin - 30.12.2014

Hodně se na ní těším, lodičku zatím nemám, plánuji pořídit v nejbližší době Pinkiesmile Hrával jsem Freelancera a koncept té hry se mi dost líbil, tak jsem na tento titul velmi zvědavý Pinkiesmile Až si zalétám podám report Pinkiesmile


RE: Star Citizen - Foxtrot - 30.12.2014

@Twingo:
To je problém té hry, která blbne a nedovolí převrátit jednu osu... Myš jsou zkoušel, taky to jde, ale ještě nevím co bude lepší.


RE: Star Citizen - Dex - 30.12.2014

Tahle hra mě zaujala už tak před půl rokem když jsem o ni poprvé slyšel... postupně nacházím víc a víc informací a začíná mě to doopravdy zajímat Pinkiesmile
Jediné co se mi nelíbí jsou ceny... aby si člověk mohl pořídit dobrou loď tak musí být opravdu dedicated a ochotný obětovat hře několik stovek dolarů.


RE: Star Citizen - Foxtrot - 30.12.2014

Ty lodě můžeš přeci získat i normálně ve hře. Nemusíš si je kupovat za reálné peníze.


RE: Star Citizen - Mácaman - 30.12.2014

v recenzi psali ze ovladani je dost slozite a musi se to natrenovat. pry nestaci jen litat ale musi se ovladat lodni systemy, presunovat energie atp...diky tomu ale lze pry i se zakladni lodi porazit i tu nejlepsi pokud je pilot dobry...


RE: Star Citizen - Melgarh - 30.12.2014

Hru mam od zacatku vzniku Kickstarteru, hral jsem v Arene ten turnaj, combat sim a free flight.
Bohuzel na mem hernim notebooku to uz nelze hrat, protoze 4 jadro s HT na 1.8-2.6 GHz a 8GB RAM a dual SSD s Ati 5970HD mob. neni dostatecne Twilightoops

Kazdopadne ale lode jsou fakt propracovane, uz jen prolezani obycejne i300vky je role-play zazitek jak se patri! V Hangaru jeste mate k dispozici kanon na trening a vselijake aktivni i pasivni prvky 4fun.

Model poskozeni je totalne ridiculous awesome - je mozna az moc realisticky, protoze i kazde tuknuti do casti lode ji poskodi a muze i urvat dany komponent/zbran. Ta urvana vec bude mit svoji rychlost, rotaci a energii a muze do lodi narazit a jeste vice ji poskodit. Kazde lehke poskozeni jakekoliv z pohybovych trysek zpusobi citelne zhorseni ovladatelnosti. Mohl bych to popsat dale ale je to proste mega-propracovany koncept. Oni nedelaji hru na 2 vikendy ale hru, ktera vas vtahne na nekolik let jako WoWko.

Vsechny lode lze ziskat za kredity, bez problemu, Freelancer style. Neni to Pay2Win, to ze lode lze kupovat ted je jen z duvodu podpory vyvoje. I kdyz takove Pay2Win tam vlastne je - lze kupovat UAC (kredity) a ten kreditovy store ma v sobe zbrane a tohle myslim nezmizi az hra pujde komplet ven.

Momentalne jsou funkcni:
1) Hangary
2) nekolik lodi ze zakladni sady
3) Arena mode - free flight, invasion, multiplayer
4) Arena - tournament - zavody

Ale nez se do tyhle hry ponorim, tak si koupim nabouchanej desktop PC pristi rok, bez toho to proste nepujde...


RE: Star Citizen - Dex - 30.12.2014

Takže to je vlastně F2P? Tak to mění pohled na věc Pinkiesmile


RE: Star Citizen - niemand - 30.12.2014

No mě teď Foxtrot vysvětlil, že pro start hry si člověk musí koupit loď za prachy a pak může hrát.

A já se bojim toho, kam se to bude ubírat potom. Kdybych koupil loď za litr a pak už nemusel nic platit, abych měl normální šance k hraní, tak to beru a bylo by to ok. Pokud bych ale dal litr za loď a potom mi hra řekla - zaplať další prachy, nebo nemůžeš tohle tohle tohle tohle a znemožnila by mi nějaký postup, tak to by mě fakt štvalo a pochybuju, že by mi to vrátili.

Váhám zda do toho jít či ne.