Bronies.cz
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) (/Vlakno-Anti-brony-diskuze-nad-smutnou-skutecnosti)



RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Elevea - 30.10.2013

Jop, stačí něco postnout na roumingu a pak to do roztrhání těla hájit, než to zmázne nějaký nadržený moderátor...


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Baterka - 02.11.2013

"love and tolerate".
je směsné.
Zní to spíše jako hypízácký pokřik mániček válejících se v blatě na woodstocku..


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Keranis - 02.11.2013

(29.10.2013, 12:57)Martin Napsal(a): Pokud by ti nevadilo, že co se týče G4 tak jsem jen 30% a co se týče EqG tak jen 50% "hater", tak se milerád hlásím Rainbowwild Bude ti ale muset stačit jen to, se navážím hlavně do méně logických, nesouvislých věcí, a hlavně grafických chyb (a anatomie).

Jinak na You Tube je jich hodně. Stačí na pár provokativních hatů odpovědět provokativně slušně, a uvidíš, že se brzy někdo objeví Ajsmug

Už si to s jedním rozdávám. Všechny jeho argumenty jsem zatím vyvrátil, no uvidíme, co z toho bude Pinkiehappy

Jinak hater nejsi, dokud si nemyslíš, že je se všemi bronies něco v nepořádku. Aspoň tak si je definuju já Pinkiesmile


Baterka: Chápu, co tě k tomu názoru dovedlo, ale já bych nešel tak daleko. Na LaT něco je, ale v kontextu, do jakého to většina bronies dává, to zní jako totální pitomost. Ono je to jako náboženská kniha: Podle toho, jak si ji vyložíš, se z tebe stane buď svatoušek, nebo terorista.

Navíc je to dost pokrytecké, když Bronies všude vyřvávají LaT a sami se tím neřídí Ajsleepy


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - CrystalShine - 02.11.2013

LaT byla obrana proti první vlně hate, vzniklá na 4Chan a používaná dál. Haterům nenadáváme, ale pozveme je mezi sebe, pochválíme za kvalitní trolling a popřejeme hezký den. Fungovalo to dokonale, většina z nich to dlouho nevydržela.

Poslední dobou ovšem vídám využití tohoto hesla v kontextu „Já si můžu dovolit všechno a ty se opovaž protestovat, protože jsi taky brony a musíš LaT“

A pak je člověk vidí jak brečí, že komunita je otřesná…

Love and tolerate those, who deserve it.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Baterka - 02.11.2013

protože lidi jsou emowhore a nevidí si na klávesnici. (nevidí si do huby)
pak nám tu vznikají přiznáníčka (age 11-13) a jiné. a pak se nedivte že rozumnější jsou zhnuseni a odcházejí.
ponies are ok. bronies not. (není bráno všeobecně)
upřímně: pokud človíček není ko..ko nějaká antibrony reakce v reálném životě snad ani nemůže vzniknout.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Discordian - 02.11.2013

Jak na svém Facebooku před nějakou dobou psal Bůh.

It is time for another commandment
11- Don't be an A*shole!


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Terodeness - 02.11.2013

Darme co myslíš nebylo by lepší dát definici L&T do pravidel, nebo někam na jiné výrazné místo? Protože toto je po stopadesáté co vidím, že to tady někdo někomu vysvětluje...


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Hotsteppa - 02.11.2013

Na Internete je každý generálom, no vynadať niekomu naživo a z očí do očí za to, že pozerá poňe, na to si už trúfne málokto z týchto "haterov". Jasné, ľudská obmedzenosť je nekonečná, no v tomto prípade to často ostane pri tom internetovom urážaní a trollingu. Síce, o šikane kvôli poňom som ešte nepočul, no aj toho by boli schopní.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - ThePepan - 08.11.2013

Já s lidma kteří jsou "Antibrony" docela zkušenosti ve škole mi za to nadávaj že jsem Brony jenže já to ignoruju a to stejný na skype taky mi to každej druhej píše... Ale pak ještě znám lidi kteří ví že sem brony ale nevadí jim to prostě mě mají za normálního člověka a baví se semnou Pinkiesmile .


Re: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Cody-Code - 08.11.2013

Ano, přesně takhle to je u mně

Odesláno z mého Pony Ericssonu