Bronies.cz
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) (/Vlakno-Anti-brony-diskuze-nad-smutnou-skutecnosti)



RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Ivo - 20.11.2013

DoktorPetr: Ani náhodou! Největší anti-bronies bývají vetšinou teenageři co dělají rádobynejlepší lets-playe, myslí si jak jsou cool a že ve všem mají pravdu a lidi, které si sami bronies znepřátelili například tím, že jim to pořád cpali.
U rodičů záleží hlavně na povaze, třeba já byl na prvním sraze bronies, když mi bylo 11...


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Azuliana - 20.11.2013

Ad rodiče:

No, a teď se na to podíváme z druhé strany... kdy rodiče vyrostli? V době, kdy se za něco, co vybočovalo z normálu mohlo jít i do vězení... takže je logické, že "nové" věci v nich vyvolávají trochu přecitlivělé pocity.
Další věcí je, že i když se snaží, někteří prostě nestíhají měnící se trendy a trošku se "zasekli" ve své době. My mladí si nové věci můžeme dohledat na internetu, dostat se k informacím mnohem snadněji a rychleji, zatímco "starší" operují s tím, co znají oni a co může být trochu zastaralé.
Dále se na tom podílí i prostředí, ve kterém vyrostli, jak byli vychování, jaké hodnoty jim byly vštěpovány.
A v neposlední řadě v tom hraje roli i strach... každý rodič se bojí o své dítě, aby se mu něco nestalo, nebyl stáhnut do "špatné společnosti" a podobně.
A s tím se pojí i ten nedostatek informací. Pro rodiče, který se v tom nevyzná a nemá dostupné informace můžou být bronies klidně divná skupina lidí, která by mohla jejich dítě stáhnout k drogám nebo něčemu podobnému...
(to je jen příklad, takže jestli to někdo vytrhne z kontextu a bude se snažit obhájit jednu větu, tak ho hryznu).

Takže tak... vaši rodiče nemusí být nutně anti-bronies nebo přímo hateři, možná jen nemají dost informací a neumí si je spojit s tím, v čem sami vyrostli, v čem byli vychováni.

Osobní edit: Elbereth zaplať za mou progresivní chápavou matku, která mě v mých "divných" věcech podporovala. Sama byla ve své době (70. - 80. léta) ta divná a dost si kvůli tomu vytrpěla (ani ne tak od lidí kolem, ale od systému celkově) plus špatný kádrový profil rodiny.


Re: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - hammy - 20.11.2013

Moji rodiče si o mě mysli že Sem gay proto že se dívám na mlp

Odesláno z mého Vodafone Smart II pomocí Tapatalk 2


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Azuliana - 20.11.2013

A proč si to myslí? Jaké informace mají o MLP? Jaké informace jim podáváš ty sám? Z jakého prostředí pocházíš a z jakého pochází oni sami? Zamysli se, podívej se na to i z jejich pohledu a možná najdeš důvod, proč to tak je...


Re: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - hammy - 20.11.2013

zkoušel Sem jim ukázat ten článek z chilicili a oni mi řekli že je TO nezajímá :@

Odesláno z mého Vodafone Smart II pomocí Tapatalk 2


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - DoktorPetr - 20.11.2013

Moji rodiče si o mě mysli že Sem gay proto že se dívám na mlp


Tak tohle mám doma i já heleď. Už mě to štve. Mám povahu že podle všech testů když se fakt naštvu jsem prý schopnej i zabít... Je to divný Rainbowlaugh to bych nikdy neřekl ale zpět, já nevím jak rodičům asertivně aníž by se ze mě stával Hulk vysvětlit rodičům že mlp není žádný trapný seriál pro malé holky...


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Rainboom - 21.11.2013

Možno si to myslia preto že si im nedal dôkaz že niesi (vieš kam tým narážam Ajsmug) rodičia si často myslia že poznajú svoje deti lepšie ako oni samé, často je to pravda no potom sa v tom tak ľahko neutnú, ale jak povedala Azu... rodičom príde divné že ich syn pozerá poníky pre 7 ročné dievčatá... MLP si zoberieš k srdcu tak dáme nejaký príklad... čo by si si myslel o svojom synovi keby že začne domov nosiť Barbie bábiky? Z hľadiska je to to isté - určené pre malé dievčatá, bronies sú rarita ktorú rodičia tak ľahko nepochopia, zober si jak všetko pokročilo z pred 40 rokov povedzme...


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Weredragon - 22.11.2013

Lolec



RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - CrystalShine - 22.11.2013

(21.11.2013, 00:56)Rainboom Napsal(a): čo by si si myslel o svojom synovi keby že začne domov nosiť Barbie bábiky?

Jednoduše…
„Hmm, zajímavá volba hračky.“ a asi mu pořídil k vánocům http://friends.lego.com/cs-cz/

Teda, pokud bych nezjistil že je čistě sběratel barbie, pak by mu ten lego set byl k ničemu Rainbowlaugh


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Discordian - 22.11.2013

Stejně je zajímavý že čím víc se proklamují všemožné rovnoprávnosti a tolerance, tím víc lidi lpí na genderových stereotypech Rainbowlaugh