Bronies.cz
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) (/Vlakno-Anti-brony-diskuze-nad-smutnou-skutecnosti)



RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Baterka - 22.11.2013

protože to narušuje pradávnou rovnováhu... ŽENA - MUŽ.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Discordian - 22.11.2013

Která se v historii stejně hodně měnila


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Azuliana - 22.11.2013

Stejně žena a muž nejsou stejní. Nebyli a nebudou. A ani nechci, aby byli stejní.

Mě osobně připadá, že veškerá snaha o emancipaci, rovnoprávnost a bůhví, co ještě, vytvořila generaci, která neví, co se svou (nerada používám to slovo, ale sem se hodí) genderovou rolí. Neví, jak být správný muž nebo správná žena, protože společnost po nich chce někdy naprosto protichůdné vzorce chování a jednání. A oni pak netuší, co mají sami se sebou dělat...

Krásně to vidím v ženských časopisech. Moderní žena má dle nich být sebevědomá, samostatná, úspěšná, nezávislá na mužích a vztazích, zároveň ale romantička toužící po svatbě v bílém, kupě dětí a starostlivém manželovi. A pak se v tom čert vyznej...


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - rainbow's blood - 08.01.2014

Já znám hodně haterů. V mé staré škole mi kvuli tomu nadávali i malé děti ale to bylo spíš mojí neoblíbeností než poníkama ale v nové škole je hodně pegasisters ale většina to nepřizná. Jen mě štve tahle logika- Brony/pegasis= gay, lesba nebo malé dítě.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Pony-Motronic - 08.01.2014

Neznám žádnýho anti-brony, nebo hatera, jak to tady nazýváte. Jsem názoru, že lidi jako jsou hateři jsou v zásadě stejní, jako bronies. S tím rozdílem, že si potřebují něco dokazovat a hrát si na drsňáky. Je to stejný, jako když něko poslouchá metal jen proto, že chce patřit mezi metalisty. Rainbowlaugh Co má ale obliba animovaných poníků společnýho se sexuální deviací a homosexualitou, to nevím... Ajbemused je sice pravda, že některé příspěvky v inkriminovaných threadech už jsou hodně na hraně (nebo za hranou?). Rainbowlaugh
Něco jinýho jsou rodiče. Jak už tady padl názor, že většina rodičů ještě pamatují dobu před 1989 a mají ty "old school" tradice (a nejen v tom dobrým slova smyslu). Twilightoops
Já osobně nejsem gay, nemám ani divný choutky na poníky apod., moje povaha podle mnoha lidí je velmi podobná Dr. Housovi...a vidíte, přišel jsem mezi vás. Twilightsmile


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Hotsteppa - 08.01.2014

Pony-Motronic, k tej homosexualite a deviáciám - ľudia to zvyknú podložiť klasickými "argumentmi" typu "pozeráš seriál pre malé dievčatká" a "ružový poník s veľkými očami? ty si určite gay, ak sa ti to páči". Jednoducho vety, ktoré hateri používajú už viac-menej automaticky bez toho, aby sa nad nimi zamysleli.

Azu OT (radšej)

K tým moderným ženám a feminizmu - ako raz niekto povedal, "rovnoprávnosť by chceli ale zaplatiť za seba účet, to nie". Tiež mi to príde tak, že samy nevedia, čo chcú.

A chlapi... Problém je v tom, že chlapci dnes často nemajú vzor otca (rozvody, alkoholizmus a x iných dôvodov) a "otcovskú rolu" u nich zastávajú matky. Potom nám namiesto mužov vyrastá armáda Nice Guyov, ktorí by týmto "moderným ženám" aj modré z neba zniesli a nakoniec aj tak skončia vo friendzone.



RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Pony-Motronic - 08.01.2014

Hotsteppa, takých primitívov sa ale obvykle dá dvoma dobre mierenými vetami zrušiť ako žiadosť na byt. Twilightsmile Určitý problém nastáva hlavne vtedy, keď dotyčný hater intriguje v Tvojom okolí. Potom záleží už len na tom, či máš okolo seba dostatočne inteligentných ľudí, ktorí intrigy okamžite vyhadzujú do kontiša. Ajsmug


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Fast Bolt - 12.01.2014

Já jsem snad žádného doslova hatera který by prostě musel hatovat poníky aby dosáhl orgasmu ještě neviděl.
Jediná urážka poníků co jsem zatím tak nějak zažil v reálu když jeden kluk okomentoval můj rozhovor s kamarádem o MLP:"Poníci jsou pí****na." To byl ale asi jedinej "hate".
Asi OT.
Já sám hater nejsem ničeho. Připadá mi to takové zbytečné protože proč něco hatovat? Nemusím to mít rád, okej. Nemusím mít vysvětlení proč to nemám rád když to neřeším. Když někdo neustále něco hatuje tak by měl mít nějaký hlubší důvod. Toť můj názor na to.



RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Baterka - 12.01.2014

Nevím jak to někteří jedinci dělají Rainbowlaugh . naopak já sem se v Pátek setkal s kladnou a roztomilou reakcí- Na nadpraží na mě furt pokukovali dvě slečny,jedna byla asiatka a něco si říkali. Pak se odvážili přišli ke mě a začali achat na Mlp plackou ( taková ta velká s celou mane six) A hned se ptali kde takovou sehnat. Tak se je odkázal na bronies.cz pokecali sme o tom jak jsou poníci kawaii. A řekl sem kdy bude pragofest (+Ponylinie ) A Slečna asijského původu dokonce věděla co to ten Pragofest je Pinkiehappy

Takže super kladná reakce Pinkiesmile . Takže noste mlp placky s radostí Rainbowlaugh (Vhazuje se i na jiné placky )


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Logan Raise - 12.01.2014

Kdyby se někdo veřejně smál poníkům, zadupu ho do betonu, takže ne, ještě jsem se s tím nesetkal. Leda taková ta reakce: "to mi mohlo bejt jasný, že pustíš nějakou píííííp!" Nicméně to nebylo myšleno vysloveně ve zlém...