Bronies.cz
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) (/Vlakno-Anti-brony-diskuze-nad-smutnou-skutecnosti)



RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Black - 19.11.2014

Súhlas s Macaman Rainbowlaugh , ale aj by som takému človeku ticho závidel tú odvahu, prvý dojem je len jeden a ľudia majú vždy predsudky.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - ♕Decoy♕ - 16.03.2015

já znám pár lidí co si ze mě kvůli tomu dělaj srandu ale vyřešil sem to jednoduše prostě sem je poslal na výstup z [spoiler: tlustého střeva] a začal sem je vesele ignorovat no a je klid


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - RayCode - 17.03.2015

Osobně 1 anti-bronyho znám(týpka ze školy). Hned co se dozvědel , že koukám na MLP , začal mě slovně napadat, urážet před ostatními a zešměšnovat Pinkiecrazy .Po tom půl roku , jsem se ho a jeho směšné kumpány naučil ignorotovat a to si myslím že je nejlepší řešení.
V těch težších případech to už je bohužel těžší,většina z nich se nedá nějak přesvědčit , protože už si vybudovali takový odpor, že vás pošlou do p.(hýždí).

Ray


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - DanerDragon - 22.03.2015

Já sedím ve třídě vedle jednoho antibronyho, nesedal bych si k němu ale jsem teď v prváku a šel jsem tam sním z minulé školy. Je strašný, ostatní lidi mě ignorují, nebo se třeba trochu zajímají a pod... Ale on se je snaží všechny pro ti mě poštvat. PŘ: V matice si kreslím poníky, on se otočí a začne si s ostatníma šeptat, čumte na toho buzeranta... On ví že nejsem, ale prostě to nechápu... Minule jsem mu už řekl co mu je do toho co si já kreslím a dal zatím pokoj. Twilightsmile


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - ♕Decoy♕ - 22.03.2015

Danere prostě mu dej loket a koleno a on dá pokoj


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - DanerDragon - 22.03.2015

Díky za radu RainbowlaughDD, sice vím že bych ho přepral, ale vždycky když se s někým peru nebo mu nějak ublížím tak toho lituju, ať je to přítel nebo nepřítel... Už ras, kdysik mi cosik udělal a já mu vlepil. Málem se rozbrečel, ale stejně nedal pokoj a dělal to furt... Twilightsmile


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Discordian - 23.03.2015

Nejlepší způsob, jak ten kruh přerušit, je vystoupit z něj.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Grawus - 23.03.2015

to znam u nas ve tride mi furt nadavaj kvuly mlp btw. chodim na kuchaře na učnak ale hold jedina obrana je nevsimat si jich, zarguentovat je a dokazat se postavit sam za sebe vlastni zkušenost Pinkiesmile


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Rainboom - 24.03.2015

Najlepšia obrana je vedieť si urobiť srandu sám zo seba, ak to prekročíte bude to ľahšie


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Black - 24.03.2015

Ale čoby, najlepšia obrana je útok Rainbowlaugh (a informovanosť) .