Bronies.cz
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) (/Vlakno-Anti-brony-diskuze-nad-smutnou-skutecnosti)



RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Tails - 25.11.2012

Tohle je dost drsný.Rainbowlaugh Teda kdyby moje první setkání s MLP byl zrovna smile song, tak teda nevím, nevím. Pinkiecrazy Aby se z člověka stal brony, musí se k tomu dostat nějakou postupnou, přirozenou cestou. Tady na fóru už je na to odkaz asi tisíckrát, ale snad nejlepší je to přes tohle video, který sem dostalo už hodně lidí a mě taky. Pinkiesmile


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - CutePenguin - 25.11.2012

Já bych lákal na to, co udělalo bronyho ze mě. Šílená Pinkie Pie. Pinkiecrazy


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Fun1k - 25.11.2012

Sestra je celkem hater. Jsem s ní ale před pár dny sledoval Sisterhooves Social a ta scéna, kdy Rarity najde obrázek od Sweetie Belle ji viditelně dojala Rainbowlaugh Ještě jí donutit vidět pár dílů a bude bronyfikovaná. Vše jde podle plánu... >Pinkiesmile


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - turboviking - 26.11.2012

Hear the order of the great comrade Celestia. No one step Back ! Entire world must be ponified !




RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Eryane - 26.11.2012

Tak já se dneska od spolužáků dozvěděl že MLP je o růžovejch ponících kteří se zvou na čajové dýchanky a pikniky. Jo a taky že mi k Vánocům koupí Barbínu.Nemám já inteligentní spolužáky? Twilightsmile

I když...jestli viděli českej dabing tak se nedivím.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - CrystalShine - 26.11.2012

Neviděli nejspíš nic, už to raději nezmiňuj a počkej raději až se tě někdo vážně zeptá Twilightsmile


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - CutePenguin - 26.11.2012

(26.11.2012, 22:01)JakubCZECH Napsal(a): Tak já se dneska od spolužáků dozvěděl že MLP je o růžovejch ponících kteří se zvou na čajové dýchanky a pikniky. Jo a taky že mi k Vánocům koupí Barbínu.Nemám já inteligentní spolužáky? Twilightsmile
Heh, já jsem před chvílí tak trochu zveřejnil ve třídě, že jsem brony, čímž jsem také zjistil, že nejsem jediný (i když to jsem věděl už delší dobu Twilightsmile ). Tak schválně, jaké budou zítra reakce.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Eryane - 26.11.2012

Já se s tím netajil. Možná chyba. A taky možná pomocí mých suprových spolužáků najdu dalšího bronyho Twilightsmile

Nevěřím že se na ty ,,růžový poníky rozlývající čaj" koukám sám z celýho Ledečska Pinkiesmile


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - CrystalShine - 26.11.2012

Chyba ani ne, i když se špatnou reakcí počítat musíš. Jen to teď už nesmíš příliš tlačit Pinkiesmile


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - turboviking - 26.11.2012

O mě to ví celá třída že jsem brony, a mám štěstí že tam nejsou žádní hateři ( i když nás je jen 11Rainbowlaugh ) to spíš když někdy pustím na PC učebně třeba: she's an evil enchantress, rainbow dash laugh tak je tam strašnej buchec Pinkiesmile no docela bych byl rád kdyby jsme si měly připravit nějakou prezenčku na favourite book/movie/director/writter hned bych odprezentoval poníky Derpytongue2 .