Bronies.cz
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) (/Vlakno-Anti-brony-diskuze-nad-smutnou-skutecnosti)



RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Klofkac - 05.12.2012

Takže,
Já jsem měl možnost s jedním haterem mluvit o MLP, a výsledek je výborný - už říká, že MLP je v pořádku a taky chtěl, abych mu ukázal nějaké zajímavosti z něj.
Ale zase znám extrémního hatera - na IRC jsem se zmínil o Tara Strong (ne však v kontextu ohledně mlp, ale o její jiné VA činnosti) a okamžitě "GTFO furfag"... S tím se asi už nic neudělá.
IRL to probíhá ve stylu, že přátelé, co jsou ochotni ke mě přijít proti tomu nic nemají, brácha vypadá.. nevím, obdivuje zponyfikovaného dolana, mamka jakmile uslyší MLP, bere židli a dívá se se mnou (WIN). Na gymplu jsem s jedním přítelem o tom osobně mluvil.. Nechápe, jak se mi to může líbit, ale jeho sestra se dívá na zminimaxovanou verzi. Jinak ostatní na gymplu nikdo nic zatím neví, ani při pozorování historie v počítačovce nenajdu vůbec žadnou dokumentaci o mlp.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - someone - 05.12.2012

já mám teĎ s Hatery ještě větší problém. Protože moje rodina je plná Haterů. Rodiče.... všichni.. Fluttercry


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Tails - 05.12.2012

Klofkac: oni jsou hateři a hateři. Některý to pouze nemaj rádi, protože maj proti tomu prostě takovej ten předsudek "je to barevný a pro holky, tak to bude blbost", nebo jim to někdo znechutil, ale když to poznaj, tak zjistěj, jaký to je a může se jim to i začít líbit. Ale ty druhý jsou prostě jenom tupci, který jsou proti tomu bezdůvodně zaujatý a jenom se vezou na módní vlně, protože je to baví. Co s nima? Neřešit, jejich problém. R19 zní: The more you hate it, the stronger it gets. Twilightsmile

Someone: Tak to je opravdu blbý... Fluttershyouch Záleží, jaký máš celkově vztahy s rodinou. Tak třeba moje máma ví, že cokoliv co dělám, nebo na co se dívám atd. je většinou dobrý, takže neodporuje ani poníkům. Pinkiesmile


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - someone - 05.12.2012

Talis: nemám úplně nejlepší historii a pár křížkú se zákonem.. Ale nic velkého... A jaksi.. Jsem býval agresivní patriot... Ale.. Změnil jsem se... Jsem jiný... Ale oni ve mě pořád vidí potencionálního vraha.. (bylo mi asi 8) ale... Já jsem jiný.. Ale.. Prostě cokoli co dělám, sleduji apd je špatně... Včera večer jsem z mámy dokonce dostal to že sji o vás všech myslí že jste úchylové, pedofilové nebo teplouši. Zakazují mi sem i chodit.. A múž vysvětlovat co chci... A to jsem se jen bavil přes skype s Andym.... Je to docela hrozný.....


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Eryane - 05.12.2012

Jop, já jsem děsnej úchylák Rainbowlaugh kdybych řešil hatery tak bych se zbláznil. Taky nemám dobrý vztah s otcem u kterého žiju...kdybych řešil to co na mě má a to co po mně chce, tak bych se zbláznil. Teda to už jsem vlastně udělal Pinkiecrazy


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - DaveL - 05.12.2012

(05.12.2012, 18:03)someone Napsal(a): Zakazují mi sem i chodit..

[Obrázek: cee50e0d-066e-4345-8872-b1b76616d575.png]


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Tails - 05.12.2012

(05.12.2012, 18:03)someone Napsal(a): Zakazují mi sem i chodit..

Z toho si nic nedělej, mě taky máma, když jsem se nějakejch diskuzních fórech nebo na fb hádal s dopravníma trollama, řikala, že tam nemam chodit... Rainbowlaugh Možná že mi to taky i zakázala, ale to už nevím, člověk ve vzteku řekne spoustu kravin. Ona je v pohodě, ve většině věcí se s ní shodnu, ale když jsem psychicky na dně a nejvíc potřebuju podporu a aby se za mě postavila, tak jde akorát ještě proti mě... Fluttercry A taky (oba i s fotrem) musí mít přehled nad vším, co dělám, kam chodím atd., ikdyž už je mi 17. Ajbemused Jo, to taky znám, když se člověk změní, ale okolí ho pořád bere jako stejnýho... Pinkiesick

(05.12.2012, 18:19)JakubCZECH Napsal(a): Taky nemám dobrý vztah s otcem u kterého žiju...kdybych řešil to co na mě má a to co po mně chce, tak bych se zbláznil. Teda to už jsem vlastně udělal Pinkiecrazy

Já s tím mým taky nemam nějakej extra vztah, resp. nebavím se s ním. O MLP mu neřikám, ne proto, že by to začnul hejtovat, ale proto, že on prostě nic nebere vážně, ze všeho si dělá srandu, ikdyž to absolutně neni vtipný a baví se tím akorát on... Facehoof Takže jsem vám tak nějak popsal naší rodinu Twilightblush, ale i přes tohle všechno to tu mám celkem v pohodě a žádný hatery. Twilightsmile


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Xeelee - 05.12.2012

(05.12.2012, 18:47)Tails Napsal(a): A taky (oba i s fotrem) musí mít přehled nad vším, co dělám, kam chodím atd., ikdyž už je mi 17.

To mi něco připomíná. Moje matka se o to taky pořád snaží. Už 27 let Facehoof Velký bratr hadr. Jejím smyslem života je chození do práce, udržování dokonalýho pořádku, hledání záminek pro stres a snažení se o to, abych se dostal do stejnýho stavu sociální a duchovní vyprázněnosti v jakém se nachází ona. Good luck.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Scavender - 05.12.2012

Já ještě vyloženě s pony haterem osobní zkušenosti nemám, na jaře jsem s tím otevřeně šel ven (facebook, doma, kamarádi), vědí to všichni, nikdo proti mě vyloženě nevystoupil.

Jinak s jinými hatery jsem se setkal, někomu vadilo, že nemám úplně ideální postavu, někomu že se příliš nezajímám o holky, někomu že jsem chytřejší než on, dostával jsem do držky, někdy i pravidelně, nadávali mi, ale přežil jsem. Nevím, možná je to povahou, ale i moji kamarádi mi říkají "Ty jsi taková vděčná oběť." "Prostě jsem si do tebe musel rýpnout.", každý koho jsem potkal a lépe poznal, si ze mě po čase začal dělat srandu a totálně ke mně ztratil respekt. Ale já přežil, nikdy jsem kvůli tomu nebrečel, nikdy jsem si nikomu nestěžoval, vypěstoval jsem si hroší kůži. Ne asi ideální stav, ale pro mě funguje.

Naah, už bych měl asi přestat psát, začínám si uvědomovat věci které se mi nelíbí.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Xeelee - 05.12.2012

Scavender: Podle toho jak vystupuješ tady na fóru... Ty bys ho nevytrollil? Twilightsmile