Bronies.cz
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) (/Vlakno-Anti-brony-diskuze-nad-smutnou-skutecnosti)



RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Eryane - 12.12.2012

Pravda. Poníci tam umí přemýšlet a rozvíjet se. Takže jsou to vlastně inteligentní bytosti.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Baterka - 12.12.2012

(11.12.2012, 20:37)Grovajl Napsal(a): Být zoofil není nic špatného, pokud tím nikdo ničemu a nikomu neubližuje Rainbowwild

Twilightoops tak to je hodně divný !
tohle si snad něměl ani postovat..

teda spíš pokud máte zájem o něco takového je to asi špatně (z té sexuální strany.. ) nemyslíte spíš neco jako platonickou lásku?
tak sem divný líbí se mi lidi !Pinkiecrazy (a anime postavy Rainbowlaugh )
poníci jsou zábava nic víc..
a o nic jiného tady nejde jen o zábavu.. některým to možná moc přerůstá přes hlavu.. Applejackconfused



RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Ravhasin - 12.12.2012

ANIME! Pravda Rainbowlaugh. V Anime jsou všude sexy holky xD


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Eryane - 12.12.2012

Pro mě už to není jen zábava.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Johnn195 - 12.12.2012

(12.12.2012, 13:35)Baterka Napsal(a): poníci jsou zábava nic víc..

Pro mnohé lidi to je jen zábavou a je to normální, ale mě MLP změnilo celý život. Pro mě je to více než jen zábava


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Tails - 12.12.2012

(12.12.2012, 05:24)Pajzl Napsal(a): 3) Dalo by se polemizovat, jestli jsou poníci z MLP vůbec zvířata, neboť člověk se považuje za spešl nadřazený jediný druh právě schopností myslet.

Taky pravda, nad tím už jsem taky přemejšlel, že poníci a evidentně i zebry v Equestrii se nedaj považovat za zvířata, protože jsou civilizovaný a myslí jako lidi.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - CutePenguin - 12.12.2012

(12.12.2012, 05:24)Pajzl Napsal(a): 3) Dalo by se polemizovat, jestli jsou poníci z MLP vůbec zvířata, neboť člověk se považuje za spešl nadřazený jediný druh právě schopností myslet.

To je fakt, avšak vždy jsem přemýšlel nad tím, jestli je člověk opravdu jediný druh schopný myšlení. Činnosti některých druhů zvířat opravdu poukazují na to, že v jejich mozku k určitém myšlenkovému pochodu dochází a někteří používají i "primitivní nástroje" jako kousek z větvičky nebo kameny/kamínky, nebo jsou dokonce i případy, kdy zneužili lidskou techniku (Nerozlouskneš ořížek? Není problém, hoď ho do vozovky a počkej, až ho něco přejede a až bude čistý vzduch, jdi si ho zbaštit - Krkavec).

Krom toho, Angel taky nevypadá, že by byl kdo ví jaký zabedněnec. Twilightsmile


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - DaveL - 12.12.2012

FYI
[Obrázek: 459.gif]


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Tails - 12.12.2012

Tak samozřejmě, že zvířata taky myslí a občas umí používat i jednoduchý nástroje, ale poníci v MLP mluvěj, žijou civilizovaně a chovaj se jako lidi, což je odlišuje od zvířat. Twilightsmile A tím končíme offtopic.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - DaveL - 12.12.2012

(12.12.2012, 18:38)Tails Napsal(a): Tak samozřejmě, že zvířata taky myslí a občas umí používat i jednoduchý nástroje, ale poníci v MLP mluvěj, žijou civilizovaně a chovaj se jako lidi, což je odlišuje od zvířat. Twilightsmile A tím končíme offtopic.

"Schopnost přežít odlišuje blbouny od zvířat"
.... ano konec OT Rainbowwild