Bronies.cz
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) (/Vlakno-Anti-brony-diskuze-nad-smutnou-skutecnosti)



RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Grovajl - 16.12.2012

(26.04.2012, 19:22)Mondrogar Napsal(a): a prestan psat capslockem

Kdyby to někdo napsal mě, tak bych se smál, protože vše velké píšu Shiftem Rainbowlaugh



RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - TemplarBrony - 16.12.2012

Obecně je to tam dáno davem. Když většina (12-14leté děcka) řeknou že je to pro holky tak se ten vysokoškolák přidá. Já to neřeším Rainbowlaugh (někdy Ajsmug)


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - EvkaSoňa - 20.12.2012

tak včera som prvýkrát stretla hatera naživo. Bol to snúbenec mojej kamarátky, o ktorom som si už aj predtým myslela, že je to riadny kus vola. V každej situácii sa totiž správa povýšenecky a drzo. Včera prišla reč na anime a on sa ma opýtal, či poznám aj MLP. Tak som mu pravdivo odpovedala, že áno a že som fanúšik. Nato on zaútočil, že to je o homosexuálnych poníkoch, a že to pozerajú len obézni tridsaťroční Američania. Vysvetlila som mu, že nemá pravdu, že podstata seriálu je v niečom inom, a že publikum je tiež širšie, že aj na Slovensku a v Česku je početná komunita, že sú to všetko milí ľudia (aspoň čo som ja mala tú česť spoznať). Ale on zase začal svoje, tak ma jedna duchaprítomná kamarátka odviedla preč, lebo videla, že strácam ,,love and tolerate" a blížim sa k svojmu výbušnému ja.
Takže som nás, bronies, veľmi neobránila, ale aspoň aj ostatné moje kamarátky, ktoré tam boli so mnou, spoznali, čo to je za človeka a postavili sa na moju stranu Ajsmug


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - turboviking - 20.12.2012

Aby mu ogr auto rozmlátil kyjem Rainbowlaugh


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Fun1k - 20.12.2012

Existence takových lidí mě děla smutným.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Grovajl - 20.12.2012

Na šikanu mám Dashie přístup, případně Fluttershy když se naštve Pinkiehappy


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Grovajl - 21.12.2012

Dnes jsem našel takovýhle "vtípek" na náš účet. Je fakt, že bronies jsou lidé různých typů. kultur a všeho možného, ale oni hateři musí vybrat z každého fandomu včetně bronies ty největší exoty Facehoof
[Obrázek: 5cMc.jpg]


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Strainer - 22.12.2012

Zase se u toho tolik nerozciluj, zrovna tenhle obrazek je fake.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Scavender - 22.12.2012

(21.12.2012, 07:56)Grovajl Napsal(a): .....
hateři musí vybrat z každého fandomu včetně bronies ty největší exoty Facehoof
....

Smutné je, že hateři prezentují bronies jako komunitu "exotů", potom příjde nějaký nezaujatý člověk, a získá si na nás názor "ze špatné strany", ze strany haterů, kteří nás popíšou jako komunitu gejů, úchyláků, pedofilů, bandu obtloustlejch zarostlejch můžů mezi 15-30 lety kteří bydlí u rodičů v suterénu, nemají holku, a dělají všelijaké pochybné aktivity, ti lidé jsou pak natolik znechuceni, že se buď do řad haterů aktivně zapojí, nebo si nás označí štítky "divní" a "držet se od nich dál" a varují před námi ostatní "na ně bacha, oni jsou divní".




RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Grovajl - 23.12.2012

"jako komunitu gejů, úchyláků, pedofilů, bandu obtloustlejch zarostlejch můžů mezi 15-30 lety kteří bydlí u rodičů v suterénu, nemají holku, a dělají všelijaké pochybné aktivity" takhle vystihují hateři i otaku a furries, protože už jim dochází originalita