Bronies.cz
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) (/Vlakno-Anti-brony-diskuze-nad-smutnou-skutecnosti)



RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Discordian - 03.02.2013

Kdyby tohle četla Lauren Faust tak se přidá a bude trollit jak zamlada Rainbowlaugh


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Hotsteppa - 03.02.2013

(03.02.2013, 11:39)Antarius Napsal(a): Lidi, notak Rainbowlaugh Je jasné, že kdyby tohle četla Lauren Faust, další den ji najdete v psychiatrické léčebně, kde bude opakovat: "Byla to jen pohádka..."

Pri tom, ako kvalitne trollila na Twitteri (pegasi shitstorm) si to nemyslím Rainbowlaugh My tu len teoretizujeme.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Antarius - 03.02.2013

Mě spíš připadá, že tak trochu terorizujeme...proč v tom hledat nějaký vyšší smysl? Pojďme rozvinout konspirační teorii, že Hasbro si tohle naplánovalo a mají v plánu udělat všechny chlapy závislé na ponících a pak nás skrze to ovládat...říkají tomu projekt: "Give them a rainbow and rule them!" Pinkiecrazy


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Hotsteppa - 03.02.2013

I'm in! Rainbowlaugh


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Discordian - 03.02.2013

Já ti nevím, až tak mi nepřišlo že by se tam teď hledal vyšší smysl. Ta diskuze nad přitažlivostí poníků... To není vyšší smysl, to tak je. Všichni výrobci hraček, plyšáků a animáků to s úspěchem používají už tak dlouho, že si dokonce ani moje babička nepamatuje čím to začalo Twilightsmile

Vnucovat lidem výrobek není moc účinné, ale když se lidi sami můžou po tom výrobku utlouct... (Stará panenka Twilight? Rainbowlaugh)


Jinak systém Give them rainbow and rule them už je tu dávno, jen nemá duhou a říká se mu politika Rainbowlaugh


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Fun1k - 03.02.2013

(03.02.2013, 11:39)Antarius Napsal(a): když si to tak vezmete, jsou "panensky čistí", jaksi neposkvrnění úchylností našeho světa, což je vlastně něco, co každý z nás v jisté dávce potřebuje Ajsmug

RD a její bikiny z paraspritů
Emergency edible boots
Alkoholický cider
Punch has been spiked
a další...
Rainbowlaugh


A nekažte to, overanalyzing is fun! Rainbowlaugh


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Antarius - 03.02.2013

Ale no tak... Rainbowlaugh

Ehm...říkal jsi bikiny z paraspritů? A...ehm...kde? Pinkiecrazy


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Ferraripony - 03.02.2013

dobře je to vidět v equestria girls v 0:57 Pinkiesmile


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Hotsteppa - 03.02.2013

Antar, držíme sa témy? Držíme...aspoň zatiaľ Rainbowlaugh


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Antarius - 03.02.2013

Inu, co na to říct...jsem ochotný se otočit za každou sukní Pinkiecrazy je li nošena něžným pohlavím Rainbowlaugh

No a díky společnosti, to slovo bikiny mi v mozku aktivuje...fantasii Rainbowlaugh musím to potlačit.


A zpět k tématu? Antibrony...co naděláme, nemůžeme se zavděčit všem. A mezi námi...bronifikovat celý svět...kdo chce Justina Bron Biebera? Rainbowlaugh